Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Demo

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Lightbulb Demo

    Zdravím, teraz mňa napadla taká otázka, ohladom dema, že to nie všetkým adminom ide letecká počta ? lebo si myslím, že cez leteckú je to najjednoduchší spôsob, ako nahrať demo. takže do budúcna mám nahrávať demo cez csko.cz ?
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2

    Odpověď: Demo

    Pokiaľ si VIP, tak je to lepšie na web kotelny. Podľa mňa žiadny admin nemá problém ani s leteckou poštou, len sú všetci rozmaznaní a leniví. Mne tiež treba niekedy kliknúť 2x na ten odkaz, aby ho načítalo, resp. niekedy trvá možno 10-15 sekúnd kým ten odkaz načíta, len proste treba mať strpenie a nie hneď písať, že to nejde.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Demo

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Pokiaľ si VIP, tak je to lepšie na web kotelny. Podľa mňa žiadny admin nemá problém ani s leteckou poštou, len sú všetci rozmaznaní a leniví. Mne tiež treba niekedy kliknúť 2x na ten odkaz, aby ho načítalo, resp. niekedy trvá možno 10-15 sekúnd kým ten odkaz načíta, len proste treba mať strpenie a nie hneď písať, že to nejde.
    Klikal som aj 30 krát, čakal som dlhšie ako pár sekúnd, nakonec som sa dozvedel že mi to nejde cez google, ale cez mozilu áno.
    Už neni čas huliť...

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Demo

    tak mne to ide, neviem ako ostatní admini.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  5. #5

    Re: Demo

    Mně to taky prvně šlo na tři až čtyři kliknutí, no teď to nejde vůbec, ani když to 30x reloadnu. Nejjednodušší způsob je nahrávání dem přímo k nám na Kotelnu na odkaze csko.cz/dema. Pak stačí akorát kliknout pravým tlačítkem na název dema a z menu výběru kliknout na kopírování odkazu.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: Demo

    Tak ako píše Fast, cez mozillu by to malo ísť v pohode a hneď ;)
    Naposledy upraveno Troy; 07-10-20 v 23:06.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: Demo

    Mně to funguje normálně i na PC i na mobilu.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele SergejWuTang
    Datum registrace
    Dec 2019
    Umístění
    Audi
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Demo

    Normalne nahraj demo na kotelne a skopírovaný link z toho dema, daj do stažnosti ez.
    SergejWuTang
    MAKE ART NOT WAR

    Tvoj život je ako prázdny pohár a je len na tebe, čím si ho naplníš, pretože nakoniec si to rovnako vypiješ sám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •