Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: TTT --> Stížnost na admina znedlob

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    TTT --> Stížnost na admina znedlob

    Zdravím,

    rozmýšľal som, či mi to za to stojí to tu vôbec písať, keďže nemám k dispozícií demo, ale tak ako sa admini sťažujú na hráčov, niekedy sa môžu aj hráči sťažovať na adminov.

    Na kotolni hrávam už dva roky. Môžem povedať, že hrávam len mód Trouble in Terorrists Town, a taktiež môžem povedať, že všetci hráči ma na tomto serveri už poznajú, či už aktívnym hraním, organizovaním turnajov, resp. naposledy sa mi podarilo vybaviť, aby sa herné kolo hralo menej, keďže na server prišlo kopec nových hráčov. Teraz ale k veci.

    Už dávnejšie som občas (nejdem riešiť aktivitu, to si riešte VY) som na serveri stretol admina s nickom Znedlob. Zo všetkých adminov, ktorých som stretol na TTT móde sa tento "admin" robí najdôležijtejším. Už neraz zneužíval svoje práva grabom, zmenou mapy len tak, pretože on to chce :). Minule sa mu podarilo zmeniť mapu asi 5x v rozpätí pár minút, čím dosiahol len odpojenie skoro všetkých hráčov zo serveru. Po včerajšom BANE, ktorý mi udelil som ale zistil, že vlastne tento "admin" ani len nepozná pravidlá herného módu.

    Pri votovaní novej mapy sa votla mapa 4_houses, ktorá porazila Italy. Znedlob sa ale rozhodol (sám od seba), že on túto mapu hrať nechce, kde dal votovačku ešte raz. :) Italy vs 4_houses. V druhom votovaní vyhralo Italy, no mapa sa ešte následne zmenila na 4_houses, kde ju hneď v prvom kole zmenil na Italy. Cez mikrofón som sa ozval (možno aj kvôli tomu, že viem, že tento "admin" si mapy vyberá sám), že ako je možné, že tú votovačku dal. Snažil sa mi to vysvetliť a vyhováral sa na niečo v tom, že sa pomýlil. Musím povedať, že sa pomýlil hneď 2x, pretože votovanie spustil 2x aby vyhrala jeho Italy. Následne som mu povedal, že už ma nezaujíma a hral som ďalej. Asi som sa veľmi dotkol jeho ega a ako nevinný som zabil zradcu. Ten kto vie pravidlá vie, že to je v pohode, no pán "admin" mi dal 3 hodinový BAN, za random, kde mi napísal, že mám vychladnúť :D.

    Všetci na serveri mu povedali, že to random nebol a tak mi do 30s dal UNBAN, kde som sa opäť prihlásil na server a dal mu možnosť povedať hocičo z jeho strany. Nereagoval a tak som sa ozval ja, že či mi k tomu niečo nepovie. Ani len nezeragoval a následne povedal (samozrejme ironicky), že BAN on dá len mne, ak to spravím ešte raz. Tak som mu povedal, že je idiot a neriešil som ho. Ešte som zabudol, že pri pýtaní sa ho, prečo dal votovanie mapy, keďže sa sťažoval len ON, zneužil práva a graboval ma po mape, nehovoriac o tom, že po pár minútách, kde som ho ja už neriešil, hrešil do mikrofónu, kde ľubozvučným tónom po sebe 2x povedal, "čo ti je*e, čo ti je*e.

    Ja osobne som považoval tohto "admina" za najslabšieho admina na TTT móde, od kedy tu hrám, či už jeho aroganciou, častou zmenou mapy, pretože on chce, evidentnou neznalosťou pravidiel, nadávaním a robením sa veľmi dôležitým. Taktiež do mikrofónu vysvetľoval hráčovi, že čím má hráč vyššiu karmu, tým je väčšia šanca, že bude zradca. Podľa mňa to je bulshit, ale touto informáciou si nie som istý.

    Touto sťažnosťou nedosiahnem pochopiteľne nič, ale skúste si trochu uvedomiť jedno, vy chcete od hráčov, aby neporušovali pravidlá a správali sa slušne a vy robíte to isté. Samozrejme, poniektorí. Dúfam, že sa tu vyjadrí aj pán "admin". Škoda, že chatlog nevidno aj pri rozprávaní cez voice, resp. ako vy admini využívate to "svoje" písanie do hry.

    E: V chate sa riešilo, že grabovanie na TTT nefunguje. Myslel som to, ak chce admin popohnať hráča a použije tu možnosť, ako keby ho drgol. Samozrejme, že to neurobil raz ale viackrát za sebou.
    Naposledy upraveno stupo; 11-10-20 v 08:43.

  2. #2

    Odpověď: [ čakanie na admina ] TTT --> Stížnost na admina znedlob

    Čau, co se týče vote, hlasování skončilo 6/2/5. Bohužel, stane se, uklikl jsem se, jelikož jsem zrovna něco řešil. Tím pádem, vyhrála mapa, kterou polovina lidí nechtěla a já taky ne. V podstatě muj hlas rozhodl. Proto jsem udělal nové vote, kde byli dvě výherní mapy (4h a italy) a lidi mohli rozhodnout ještě jednou, aby to bylo fer. Po vote vyhrála italy.

    Následovala hrubá konverzace ze strany stupa (přes mic), kdy mne nenechal ani domluvit větu (první slapy, aby mě nechal taky mluvit). I přes to, že jsem se mu celou situaci snažil vysvětlit, vůbec mě neposlouchal a pokračoval ve svém. Následovala nepřehledná situace, kde stupo zabil nevinného (v té chvíli nemohl vědět že je zrádce) i když sám byl nevinný. Situaci jsem s ním chtěl řešit, ale poslal mne do onen míst. Následoval ban za random a aby se uklidnil. Po posouzení situace se zabitým se ukázalo, že se "randomovali" navzájem. Následoval unban a upozornil jsem ho, aby se uklidnil ve své konverzaci a narážkách na adminy. Bez odezvy. Následně jsem ho začal ignorovat i přes jeho pokračující narážky.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina znedlob

    Ty si týmto príspevkom dokázal len jednu vec a to je to, že si obyčajný klamár. Mohol by si definovať, aká je to hrubá konverzácia, pretože áno, nepustil som ťa k slovu, ale aj keď si to slovo dostal, len si koktal nonstop, že si sa uklikol. Nadávku som ti povedal jednu a to vtedy, keď už som mal UNBAN, čo som napísal aj v mojom prvom komentári. Čo sa týka neprehľadnej situácie, ty si tam asi ani vtedy nebol (oprav ma ak sa mýlim) a vôbec si to so mnou neriešil, tak prosím ťa neklam. Rovno si mi dal BAN a po UNBANE, keď som čakal na tvoju reakciu, tak si sa neozval ale povedal to, čo si povedal a to som napísal hore, kde som ti až vtedy povedal, že si idiot.

    Takže neklam mi tu, že som ti nadával (tak si ja predstavujem hrubú konverzáciu), lebo za to ak by si mi dal BAN by som nepovedal ani slovo (ak by som teda nadával), neklam tu, že som ťa poslal do onen míst, neklam tu, že sme sa randomovali navzájom, proste som ho zabil ako nevinný zradcu, a už vôbec tu neklam, že si ma upozornil. Mohol si sa k tomu postaviť ako chlap a priznať si chybu, no ani na serveri a ani v tomto príspevku si to tak neurobil. O to mi celý čas šlo.
    Naposledy upraveno stupo; 12-10-20 v 07:54.

  4. #4

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina znedlob

    Moje vyjádření tu máš. Víc k tomu psát nepotřebuji, nemám na to čas. Dával bych si bycha, koho nazýváš lhářem, vzhledem k tomu že nemáš jediný důkaz. Je zajímavé, že s nikým jiným jsem problém neměl. Jestli to nebude tvojí averzí vůži adminům všeobecně. Viz tvůj poslední ban https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=265111 . To je vše, pokud má náborář nějaký dotaz, jsem na steamu nebo discordu. Díky

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina znedlob

    Som rád, že si to len potvrdil.

    K tomu tvojmu linku, s Milkom sme blbli o pol jednej na JB6, kde mi dal príkaz, aby som urobil salto vzad. Bohužiaľ, ani na 3x som to nedal. Dúfam, že si to prečíta aj Milk a potvrdí mi to tu. Ban len zabudol zmazať a narokom mi ho dal na 8h, keďže som šiel spať. Takže tá averzia tam asi nebude. Môžete to uzamknúť.
    Naposledy upraveno stupo; 12-10-20 v 15:41.

  6. #6

    Re: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina znedlob

    Na žádost uzavírám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •