Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Jailbreak --> Nevhodné chování

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Jailbreak --> Nevhodné chování

    Zdravím AT


    Dôkaz: https://ctrlv.cz/PlZ4
    https://csko.cz/chatlog/show?from=10...indForm-submit

    Ako Grakon písal, ževraj dostal ban ale v mojom screene, žiadny ban za vulgaritu tam nieje. Takže prosím o znovu prešetrenie celej udalosti a znova prikladám chtlg. Pirát, prečo chceš, aby žiadny ban za vulgaritu nedostal ?? ja ked som bol v minulosti toxic, dostal som niekolko za to banov a tiež 1 dňové a tie mi tam aj ostali takže Grakon tieto výhorovky zhltol aj s navijákom...
    Prečo sa tu vlastne toleruje diskriminácia voči ostatným hráčom ?? niekto je vulgárny, uráža niekoho iného a on ban nedostane ??
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2

    Odpověď: nevyriešená žiadosť

    Si to nepochopil a nečítal asi celé. Je to vyriešené.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: nevyriešená žiadosť

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Si to nepochopil a nečítal asi celé. Je to vyriešené.

    čítal som to ale prečo mu to pirát vymazal ?? a to že je niekto vulgárny na niekoho adresu je normálne ? to tu je dovolené bezdovodne urážať na vôkol hráčov ?
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  4. #4

    Odpověď: nevyriešená žiadosť

    Hráč dostal ban na 1 deň. Nejakú časť z neho si odpikal ale pirát mu ho pred spaním večer zmazal. Ten hráč by aj tak medzi 1:00 - 6:00 asi nehral a ban by mu dnes aj tak skončil. Samozrejme, že zmazanie banu nebolo vhodným riešením ale admin mu mal dať buď skrátenie alebo klasický unban tak, aby ban ostal v histórii. Toto bola určite chyba ale hráč bol každopádne potrestaný. Samozrejme o dĺžke banu a jeho skracovaní sa baviť môžeme.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: nevyriešená žiadosť

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Hráč dostal ban na 1 deň. Nejakú časť z neho si odpikal ale pirát mu ho pred spaním večer zmazal. Ten hráč by aj tak medzi 1:00 - 6:00 asi nehral a ban by mu dnes aj tak skončil. Samozrejme, že zmazanie banu nebolo vhodným riešením ale admin mu mal dať buď skrátenie alebo klasický unban tak, aby ban ostal v histórii. Toto bola určite chyba ale hráč bol každopádne potrestaný. Samozrejme o dĺžke banu a jeho skracovaní sa baviť môžeme.
    a kde je ten ban ?? dal som aj dokaz ako chtlg, že to robí znova, to sa mu bude znova akceptovať ?? a kolko dostal takých banov ?? Pela, pozri moju historiu a za vulgarnosť, tie bany tam sú a dokonca nie je jeden .... tak prečo sa mu ten ban zrušil ?? nadržovanie alebo diskriminácia ?? pirat alebo grakon by mohol byť férorý v tomto a ten ban mu dať a nechat mu to tam...
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: nevyriešená žiadosť

    Zdravim Vas,
    Hlasenie od janciho bolo z JB sekcie. Dan dostal ban na d2, tam som si ho poriesil s hracom osobne, po dohode som mu ban zmazal. Vie o tom, ak bude robit problemy dalsia taxa je tyzden. Ako si vulgaritu riesia JB admini je plne v ich rezii. Osobne si myslim, ze pri jednom bane to u Dana nezostane.


  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: nevyriešená žiadosť

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    Zdravim Vas,
    Hlasenie od janciho bolo z JB sekcie. Dan dostal ban na d2, tam som si ho poriesil s hracom osobne, po dohode som mu ban zmazal. Vie o tom, ak bude robit problemy dalsia taxa je tyzden. Ako si vulgaritu riesia JB admini je plne v ich rezii. Osobne si myslim, ze pri jednom bane to u Dana nezostane.
    ved toto je zo včera, ako mi vulgárne nadával, urážal mňa bez dôvodu... takže si myslím, že to nebolo len raz, čo bol takýto... Mohlo by sa to vyriešiť férovo a čestne a nie dákou výhovorkou, ako napísal grakon, že už dostal ban.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: nevyriešená žiadosť

    Citovat Původně založeno janci14 Zobrazit příspěvky
    ved toto je zo včera, ako mi vulgárne nadával, urážal mňa bez dôvodu... takže si myslím, že to nebolo len raz, čo bol takýto... Mohlo by sa to vyriešiť férovo a čestne a nie dákou výhovorkou, ako napísal grakon, že už dostal ban.
    A aka je Tvoja predstava o dlzke banu pre Dana? Kolko si myslis, ze asi tak dostane? 1h, 3 h? Za ten chl viac na JB nedostanes si myslim. Banlist ma cisty v tomto smere.


  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: nevyriešená žiadosť

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    A aka je Tvoja predstava o dlzke banu pre Dana? Kolko si myslis, ze asi tak dostane? 1h, 3 h? Za ten chl viac na JB nedostanes si myslim. Banlist ma cisty v tomto smere.
    ja som dostával za vulgaritu na deň, prečo to nemože byť aj uňho, nech je to aspoň férové.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  10. #10

    Re: nevyriešená žiadosť

    Tohle psal piratjo včera:
    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    Adept na dlhsie prazdniny. Dnes uz odo mna dostal ban za vulgarnost. Nepotrva dlho a dopracuje sa k perniku.
    Tedy podle toho ban měl být udělen někdy 10.10. Když se však podívám do chatlogu, tak ten chatlog má poněkud zaplněný celý. Takže teď nechápu, jak to teda vlastně přesně bylo s tím banem, když to vypadá, že ho ani neměl. Tam je jediná mezera a to mezi jednou hodinou ráno a druhou odpoledne, ale to pravděpodobně spal, protože předtím tak samo propařil celý den na csku.

  11. #11
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: Re: nevyriešená žiadosť

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Tohle psal piratjo včera:


    Tedy podle toho ban měl být udělen někdy 10.10. Když se však podívám do chatlogu, tak ten chatlog má poněkud zaplněný celý. Takže teď nechápu, jak to teda vlastně přesně bylo s tím banem, když to vypadá, že ho ani neměl. Tam je jediná mezera a to mezi jednou hodinou ráno a druhou odpoledne, ale to pravděpodobně spal, protože předtím tak samo propařil celý den na csku.
    ja viem, že toto pisal včera pirát ale prečo mu to zmazal ? ja tam mám tiež 24h bany za to, že som bol toxic a nikto mi ich nezmazal tak prečo nieje rovnaký meter aj u tohto hráča ? to na každého neplatí rovnaký meter ? a aj ked si pozrieš jeho dnešný chtlg, ako som sa pozeral, tak s tým neprestal ale stále s tým pokračuje...
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  12. #12

    Odpověď: Re: nevyriešená žiadosť

    Citovat Původně založeno janci14 Zobrazit příspěvky
    ja viem, že toto pisal včera pirát ale prečo mu to zmazal ? ja tam mám tiež 24h bany za to, že som bol toxic a nikto mi ich nezmazal tak prečo nieje rovnaký meter aj u tohto hráča ? to na každého neplatí rovnaký meter ? a aj ked si pozrieš jeho dnešný chtlg, ako som sa pozeral, tak s tým neprestal ale stále s tým pokračuje...
    Ti je nesmazali vole, protože s tebou není domluva. A přestaň mě srát, protože hlášení je sice hezká věc, ale začínáš si z toho dělat onemanshow typu “vidím to takhle, musí to tak být”.
    Já kdykoliv udělím UB na základě rozumný konverzace s hráčem, tak co je ti do toho, ze mu dal ub

  13. #13
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: Re: nevyriešená žiadosť

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Ti je nesmazali vole, protože s tebou není domluva. A přestaň mě srát, protože hlášení je sice hezká věc, ale začínáš si z toho dělat onemanshow typu “vidím to takhle, musí to tak být”.
    Já kdykoliv udělím UB na základě rozumný konverzace s hráčem, tak co je ti do toho, ze mu dal ub
    Ale tak potom prečo mňa urážal bezdôvodne, keď dostal deň predtým UB ?? A nehovorím, že to musí byť ,,onemanshow,, a ani že to musí byť podľa mňa, zasa to moc hrotíš a moc kryštalizuješ ... Ak je niekto toxic, je vulgárny a bezdôvodne uráža niekoho tak by mal byť za to normálne potrestaný, nie že to bude zneužívať a pokračovať v tom naďalej ... pozri si prosím jeho chtlg za včera, lebo keď som ho čítal, tak očividne mu ten UB nepomohol a znova bol vulgárny ... a druhá vec, keby bola ochota z druhej strany, tak sa dá so mnou dohodnúť, sám vieš, ako som ti bol vďačný a ako sme sa dohodli za UB, keď som dostal za demenciu u CT ... keď sa dá a chce, sa dá aj normálne dohodnúť...
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  14. #14

    Re: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Nevhodné chování

    Byl bych rád, kdyby mi někdo napsal něco k mému poslednímu příspěvku, protože podle aktivity v chatlogu, ten ban 10.10. ani neměl. Každopádně checknul jsem chatlog dotyčného hráče znova od toho desátého až dosud a teoreticky by trest dostat mohl (ať už poprvé, či znovu). Nechám to tu ještě chvilku, ten člověk nám nikam neuteče, hraje tu každý den a vyjadřuje se jako dlaždič. Pokud se většina adminů opět neshodne k banu, bude se muset hlášení uzavřít, ať už se to zakladatelovi stížnosti líbí, či nikoliv.

    https://csko.cz/chatlog/show?from=10...indForm-submit
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-10-20 v 14:28.

  15. #15

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Nevhodné chování

    Nie som si úplne istý ale mám pocit, že som v tom čase bol na serveri a najskôr ho pirát kickol. Potom mal hráč voči tomu nejaké výhrady (blbé reči) a následne dostal ban na 1 deň. Aspoň toto som videl. Pravdepodobne však hneď po bane prebehla medzi nimi konverzácia na steame (inak si to neviem vysvetliť) a pirát mu musel ten ban vo veľmi krátkej dobe zamazať, keďže ten chatlog je tam fakt skoro nonstop celý deň bez väčšej prestávky. V tom chatlogu sa pravidelne objavujú vulgarizmy a dá sa vycítiť aj arogantnejšie správanie voči ostatným hráčom. Preto by som navrhoval hráča potrestať banom v rozmedzí 1-3 dní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •