Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: JB- blok/zákaz blokovania

  1. #1

    JB- blok/zákaz blokovania

    Dobrý večer prajem, chcel by som sa spýtať na vaše názory ohladom jednej situácie, ktorá sa mi stala dnes na JB. Priebeh situácie:

    Bolo normálne klasické kolo pár hráčov spravilo vzburu, niekto scípol a niekto sa schoval. Ďalej sa normalne pokračovalo a išlo sa na DR.
    Simon na začiatku zakázal blokovať "kto bude blokovať, bude potrestaný killom" aj si to strážil a hitoval daných hráčov ktorý blokovali alebo stáli na danom úseku kde nie je miesto pre 2. To sa však zmenilo keď simon odišiel na pomoc svojim "kolegom" zabiť hladeného väzňa, bol mimo pozoru na T-éčka, ja som skákal posledný úsek, nuž jeden hráč prešiel zo zeleného polička naspäť a blokol ma, samozrejme som scípol. Následne simon prišiel na atrakciu ale nevidel to, takže mi neveril aj keď mi dal na ďalšie kolo mikrofon a ešte k tomu sa aj daný hráč priznal, že ma blokol.

    Moja otázka teda znie mal by som teda dostať VD alebo by sa to bralo ako "simonova neschopnosť ustrážiť si atrakciu"/ alebo je to iný prípad ? Píšte :)

    Za každý názor budem rád :)

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Ak zakázal blokovať, hráč ťa blokol, máš dostať VD a ten druhý kill. Ak to Simon nevidel, je to demencia Simona. Ak by bol namieste admin/spešl, tak by bol nato upozornený či by dostal poprípadný presun. Cez web takúto vec by bolo zbytočné banovať si myslím, ale ak by sa to opakovalo, dalo by sa uvažovať nad zákazom k CT.

    E: z vlastnej skúsenosti som si myslel že sa za toto VD dáva, keď ale Grakon píše že sa toto VD není tak není, sry za zle info, ale ostatné čo som napísal platí
    Naposledy upraveno Kaco; 05-10-20 v 06:37.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Umístění
    How can they cancel when the only thing that made me was me?
    Příspěvky
    141

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Je to chyba Simona, že si neustrážil atrakciu. Na to tam má ostatné CT, ktoré sa mali postarať o hľadaného hráča. A zasa ti nemôže dať VD keď nevidel situáciu, ktorá sa udiala.

  4. #4

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Dobre ďakujem Kaco, Bresto môžete lock

  5. #5

    Re: JB- blok/zákaz blokovania

    VD se dává za FK, tohle FK nebyl.

  6. #6

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    V žádném případě jsi za tuto situaci neměl dostat Volný den.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #7

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Dobre borci chápem díky

  8. #8

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    Ak zakázal blokovať, hráč ťa blokol, máš dostať VD a ten druhý kill. Ak to Simon nevidel, je to demencia Simona. Ak by bol namieste admin/spešl, tak by bol nato upozornený či by dostal poprípadný presun. Cez web takúto vec by bolo zbytočné banovať si myslím, ale ak by sa to opakovalo, dalo by sa uvažovať nad zákazom k CT.

    E: z vlastnej skúsenosti som si myslel že sa za toto VD dáva, keď ale Grakon píše že sa toto VD není tak není, sry za zle info, ale ostatné čo som napísal platí
    Nesouhlasím.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    jedno CT poprípade simon malo ostať na DR a strážiť väznov a ak sa tak nestalo, tak ako spomenul Kaco, demencia simona.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  10. #10

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Ďakujem za názor janci14

  11. #11

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Citovat Původně založeno janci14 Zobrazit příspěvky
    jedno CT poprípade simon malo ostať na DR a strážiť väznov a ak sa tak nestalo, tak ako spomenul Kaco, demencia simona.
    Jedná se spíše o neschopnost než o demenci, nicméně to není ani něco, co by se dalo nějakým způsobem reálně řešit přes admina či spešla.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 10-10-20 v 00:56.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Za to by VD nedostal ani keby tam bol admin, maximálne by zabil blockera.
    Už neni čas huliť...

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: JB- blok/zákaz blokovania

    Podľa mňa si mal dostať VD, Awp, vip na rok a spešla <3

    Nn fakt.. Viem, že to je hra, ale fakt pri nej nedokážete zapojiť hlavu? :D 99% hráčov dobre vie, že o FK sa jedná, keď ich ct "nechcene" zabije, keď nemá a ajtak si píšete o VD aj keď ste lamky :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •