Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Prechod na protokol 48

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2017
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Re: Prechod na protokol 48

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Já to taky nepochopil. Každopádně teď dodělávám něco proti obchazečům s proxy. To je spíš problém než že se někdo napojí se starším cs. Cheaty jsou dostupné stejně na všechny verze.
    To mas pravdu, ale pokud se nepletu (uz jsem to roky netestoval), ale to o cem ja mluvim funguje na stylu detekce HW ID.Jakkakoliv zmena Ip ti nepomuze.A to proste na protokolu 47 nelze udelat.
    Co se hracu a jejich pokles.No to je logicke( ti co chcou hrat si proste novejsiho klienta s protokolem 48 nainstaluji, ti co chteji cheatovat by meli smulu.To je proste holt udel lepsi technologie vuci spatnym hracum.Ted jde to, co vlastne ty jako majitel chces.Tvoje volba, ja dal jen navrh ci jsem se zeptal.Samozrejme tomu rozumim.

    Reknu to tak: mam statickeou Ip od zacatku sveho internetu a kdykoliv se na server pripojim s protokolem 47... (mozna se pletu, jeste otestuji) a pres proxy zadnou nechodim :D

    Indian0: ne na starem protokolu neni staticke ID.Pokud si dobre vzpominam, tak proste pri jakekoliv zmene dynamicke IP se valve id zmeni a s jinou IP se na server dostanes.Lze to jen upravit na protokolu 48, ale pokud si dobre vzpominam neumoznuje to dproto (slouzi pro nonsteam servery), ale musi se jeste pouzit jiny emulator (nejsem si ted presne jisty jestli RevEMu ci SteamEMU) vse je popsano na cs.rin.ru tam jsou veskere emulatory na jakekoliv steam hry.Jestli chces o vikendu ti ukazu jak to funguje a ver mi, ze jednou ban = permanentni ban, aniz ti pomuze zmena IP), pokud samozrejme to jeste pujde po ruznych update steamu provest.Roky jsem se tim nezabyval nevim jestli to jeste pujde zprovoznit.

  2. #17
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Re: Prechod na protokol 48

    Je to složitější a tady to nechci psát. HW ID umí i protokol 47 u některých klientů a to si dproto umí zjistit. RevEmu byla záležitost asi do roku 2012, pak se přešlo na dproto. Dnes je dproto přímo součástí neoficiální verze serveru. Server by ti tedy měl přidělit VALVE_ a nějaké číslo nebo tě vyhodit.

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2017
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Re: Prechod na protokol 48

    Kotel: problem u protokolu 47 je ten, ze zmena IP jde provest kdykoliv a proste tomu nejde zabranit (cheatovani) Valve ID neni stejne.aspon co jsem testoval tak to neslo.Jedine co slo v dproto bylo omezeni na protokol 47/48.Nesouhlasim, ze dproto byla nahrazka REVEMU, tyto dva emulatory pracovali trosku odlisne, ale je mozne ze za ty roky se dproto trosku upravilo.A neni pravda, ze RevEMU skoncilo.Pracuje ted na tom jiny clovek a update vychazi porad narozdil od DPROTO :)
    Kód:
    http://bir3yk.net/forum_18/forum
    , ale nezkousel jsem nevim :) ..ale zacalo me to opet zajimat, asi si zase rozjedu linux server a checknu to :)

    nefunguje nahodou dproto takhle?


    All 47 protocol clients are grouped into: STEAM_ID_LAN
    All clients of the 48 protocol or Steam simulator are classified into: VALVE_ID_PENDING

    O to mi neslo.slo o to, ze kazdy dostane STEAM_ID:IP , ktera bude unique pro kazdeho podle HW ID, a zmena ip nepomuze.Coz jdem pres REVemu, nevim o to, ze dproto tohle umi.
    O vikendu si otestuji svoji minulou praxi , protoze jsem se do toho zamotal.

  4. #19
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Re: Prechod na protokol 48

    Revemu bylo mrtvé, tak to zas někdo rozjel nedávno zřejmě. V dproto jde nastavit, jaký klient má mít jaké steamid.

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2017
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Prechod na protokol 48

    ano, ale neresi to random IP, coz je prave ten problem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •