Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Rambo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Příspěvky
    13

    Rambo

    Chtělo by to nerf ramba
    Hele větší dmg s int? ok to má spousta class
    20hp a plný zásobník za kill? však to je přímé vylepšení toho co má SWAT
    A ještě k tomu že má přimé vylepšení schopnosti SWATa ignoruje obranu?
    dobrá ještě má double jump ale to je dost situační
    Jakože pardon ale to se někdo nabumbal něž toto vymyslel?
    Smazal bych tu ignoraci obrany a bude vše ok
    Int přidává menší dmg výměnou za 20hp při killu a double jump to je fér
    Toto navrhuju páč fakt není pěkné, když si půl roku děláte lvl 100 (tak dlouho páč hraju mizerně) a pak přijde čerstvě lobotomizovaný hráč vezme ramba a k čemu mi je lvl 100? k ničemu páč rambo je op *****

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Rambo

    Starý rambo tohleto neměl, měl jen double jump a doplňování nábojů, jsou to 3 roky, nepamatuju si jestli měl ještě něco. Reset byl 6.7.17, někdo si myslel že na rozdíl od ostatních class rambo nemá abilitu nebo není tak useful, nevím..., a vzniklo toto. No, po resetu 60% lidí odešlo, aspoň tak to vidím já. Taky komu by se chtělo grindit x 200lvlů znova, že ano. Já si stojím za názorem že reset měl být cirka 2roky později až radar dojede full 200, asi 4mu chyběly, byl asi tak jediný kdo to jel takhle no. Jak to tam vůbec teď funguje? Je server dead nebo jak?
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Rambo

    Fakt neměl? tak to je smutné že mu to přidali... Kdyby to tak zustalo vše by bylo lepší, kdyby mu nechali stare staty měl by schopnost jako SWAT a misto štítu double jump a útočnou pušku, ale teď to je prostě slátanina, ignorovaní obrany... Fakt koho to napadlo?! Každopádně, server je skoro dead, aktivně sem tam já kdo tam hraje denně 3h proti botům, vzacně se nás tam sejde 5. Jo a max level je 150 teď.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •