Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Stížnost na admina plejerplejer

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    9

    Stížnost na admina plejerplejer

    Chtel bych podat stiznost na tu to ..... ve vecech ne mych banu! al banu jak sme vedli 3:0 a daval bany za kemp hracum co sme chteli ubranit vyhru 3:0 na ctf,dal ban za camp proc dal ban hracum vedouciho teamu? KDyby sme prohravali chapu to! skore se otocilo na 3:6 a zadal sem ho aby dal ban camperum ve svem teamu a nezajimalo ho to ! snad admin ma hlidat lidi co podvadeji a nebo nedodrzuji pravidla pokud ja vim,nebo to spatne chapu ? admin si muze delat co chce ??? Prohrava da frajerum co mu davaj kour ban na 30-60 minut tezka traparna =(

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: [ čekání na admina ] Stížnost na admina plejerplejer

    Odpovídám čistě proto, že admin se má chovat slušně z podstaty své funkce a ačkoli mi činí jisté potíže se v tomto textu orientovat, tak nakonec jsem to zřejmě pochopil. Pokud jsem to pochopil správně a ty si stěžuješ na bany, které jsem dal někomu jinému, možná by si v případě toho, že byli postiženi neprávem, měli stěžovat sami hráči. Trvám na tom, že bany za kemp rozdávám přiměřeně. Stačí se podívat, kolik za kemp můžu dát a kolik dávám. V případě, že se tím mám zabývat déle, žádám o data a časy (mapy, nicky apod.). To je vše co můžu k dané věci uvést. Mohl bych uvést více k osobě stěžovatele, ale počkám, jestli to bude mít další pokračování. Zatím to nebudu hrotit. Zdar.

    Edit: Kouř mi nedává nikdo. Jsou tu samozřejmě hráči, kteří jsou lepší než já, ale ti nekempí a tudíž nemohou dostávat bany za camp.
    Dále: bany za camp dávám od 5ti minut do 45ti minut (pokud kempil poctivě celých 45 minut mapy), delší jen v tom případě, že už krátký ban za camp (nebo písemné varování ve hře) v minulosti dostal, případně je camp spojen s dalším přestupkem, např. nadávání apod.
    Ergo: lžeš ve věcech, které lze snadno ověřit
    Naposledy upraveno plejerplejer; 25-10-20 v 01:52.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ v řešení ] Stížnost na admina plejerplejer

    Musím se postavit na stranu admina, ne jen že jsem i já admin, ale z toho důvodu, že ho poznám a co píše je pravda. V první řadě, pokud nedal ban tobě, ale někomu jinému, tak si má správně bud podat žádost o UB daný hráč, nebo dát sám stížnost co se mu nelíbí, ne aby to vyřizoval někdo, kdo třeba potrestán nebyl a koho se to netýká. Další věc - plejer byl vždy spravedlivý ke všem a dával opravdu mírné bany. Vzhledem k tomu, že toto je stížnost, kde ani není nikde žádný odkaz na dané bany, tak ani nemáš moc si na nic stěžovat. Jako asi být náborář, vzhledem k tomu, že se jedná o stížnost na admina a pokud to co píšu je pravda, tak bych to uzavřela s tím, at si příště stěžují hráči, co opravdu byli potrestaní a dají sem rovnou odkazy na bany. Možná se ti nebude líbit co píšu, ale když se nad tím zamyslíš, tak je to tak správné. Pokud jim nešlo nikomu o UB, ani o nic, tak by na plejera ani stížnost nebyla, nebo žádost UB.
    Naposledy upraveno Britny; 26-10-20 v 22:35.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4

    Re: [ v řešení ] Stížnost na admina plejerplejer

    Jako každý stěžovatel máš právo na řádné prošetření své stížnosti. Aby však byla stížnost pořádně prošetřena, potřebujeme důkazy nejlépe ve formě dema. Vzhledem k tomu, že se na CTF natáči HLTV, můžeme vybírat z jeho záznamů.

    Zde je odkaz na stránku, kde si můžeš stáhnout hltv, která se pravidelně nahrávají na serveru: http://hltv.csko.cz/?port=27039

    Název souborů je ve formátu rok-měsíc-den-hodina-minuta při startu nahrávání. Vzpomeň si, kdy se stalo to, že admin údajně nadržoval svému týmu, vyber podle formátu správné demo a pošli ho sem i s časy.

    Jinak nebude možné stížnost nadále možné řešit a uzavře se ve prospěch admina za nedostatek důkazů.

  5. #5

    Odpověď: [ čekání na náboráře ] Stížnost na admina plejerplejer

    Celkem už sem se dostal na hranu únosnosti v tom, co všechno dokáže tenhle hráč vyplodit.
    V jeho chtlg sice nejsou buh vi jaký narážky, celkem otravný je to, ze tam už 3 dny neustále píše, jak je děsně ožralej a ze chlasta od rána.
    Vždycky sem naběhne jak totální magor, začne nadávat, kope okolo sebe a není schopny ani založit seriózní stížnost (pokud teda nepočítáme stížnost typu: “Někdo dostal ban, kek, jenom proto, ze je horší než já, kek2”).

    dust2 only 30-10-2020 22:32:41 VALVE_0:0:2007923569 91.187.36.203 alkoholici / =TI-IC= Plejer je srac a vsici co ho podporujou sou jak on prohravas pouzijes prava

    Důkazy teda asi nemá, takže se skutečně jedna jen o neustálý vyplakávání a fňukání. Za ty svoje záchvaty tady v chatboxu ho snad už nikdo nemůžeš brát vážně. Ale asi neměl hladinku
    VALVE_0:0:2007923569 91.187.36.203 alkoholici / =TI-IC= ja bych bez chlastu umrel :D

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ čekání na náboráře ] Stížnost na admina plejerplejer

    Ahoj Tiic,
    Nechod cestou Masifa. Uzivaj si hru.


  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ čekání na náboráře ] Stížnost na admina plejerplejer

    V tomto momente je žiadosť neopodstatnená a neriešiteľná. Ak obdržali ban určití hráči, je potrebné aby to riešili oni sami písomnou formou prostredníctvom žiadostí o unban, keďže by nám (snáď) vedeli prisunúť bližšie informácie a popis situácií. Až následne by sa mohlo vyhodnotiť, na ktorej strane prišlo k chybe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •