Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: [ archivace 30.10. ] Prezident --> Britny

  1. #1

    [ archivace 30.10. ] Prezident --> Britny

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 285219)
    [AMXBANS] Mas 3 tydnu, 6 dnu, 22 hodin, 13 minut a 59 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Spoluprce s cheatrem - Nokill'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Prezident >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Prezident
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1145312013
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1145312013
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.102.211.89
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.211.89
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ===============================


    Poznamka:


    Dobry den,
    uz si zacinam pripadat jako kdyby byla moje vina ze na serveru neni admin ktery by toho citra zabanoval.
    Mimochodem ten cheater s kterym udajne spolupracuji je **bohyne HAFINKA** chodi na server temer kazdy den a to i nekolikrat denne. Ze zacatku me to dost stvalo ale uz jsem si tak nejak zvykl a musim uznat ze nektere jeji hlasky me celkem pobavili :-) a neni pravda ze bychom se znali osobne jak si nekteri na servru mozna mysli ikdyz je to mozna trochu skoda protoze urcite bude vesele povahy :D .
    S tim jejim multihackem je schopna vyridit celej tym behem nekolika sekund prokazal jsem ji trochu ucty a nechava me nazivu a to ostatni einsteinove na servru nedokazou asi pochopit protoze oni ji akorat sproste nadavaji.Take nekteri hraci rikaji ze ji snad pomaham ale opravdu nevim jak bych ji asi tak pomahal ona zadnou pomoc nepotrebuje si myslim. Kdyby byla radne zabanovana nemuselo by k podobnym bizarnim situacim dochazet.


    Predem dekuji a jsem s pozdravem

    Prezident

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Prezident --> Britny

    Hafinku znám, ale ne ze serveru, jen čistě, že si tu o ní všichni píšou a ještě se na ni nic nevymyslelo, bohužel já nevím, kdo se skrývá pod nicky hráčů, kteří obcházejí a ban ti byl udělen na základě hlášení https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post559185 ..

    Klidně to napíšu znovu co tam. Prostě si ji nezabíjel, nikdo nemůže vědět, zda si pomáháte, nebo kdo to je, jestli nejste spolu na nějakém komunikačním prostředku apod. Demo však mluví za vše. Cheater dostal permu, ty základ ten měsíc. Prostě to z pohledu dema vypadá jako vaše spolupráce a že je to nějaká Hafinka, to je mi jedno. Tvůj úkol byl ji zabíjet. Možná se stane zázrak a Kotel něco na tyto lidi vymyslí, ale teď se řeší tvůj problém. Už si dostal permu, že si spamoval reklamu jiného serveru, argumentace byla, že to bylo stejně v noci, ted máš měsíc, argumentace je, že to je Hafinka, tak já nevím. Jako správně za Nokill, jak jsem se už zmínila se dává ban na nějaké dny. Jenže zde nikdo neví co si můžeš vymyslet, jen abys ban měl snížený. Jako UB nepřipadá v úvahu, protože pravidla porušena byla, nezabíjel si a neplnil si svůj úkol. Takže teď se jen můžeme bavit o tom, zda opravdu budou chtít admini ban zkrátit a na kolik a já se podle nich zařídím. Jak vždy píšu, raději dám ban delší, který se může snížit, než kratší a pak na základně UB by se neměl správně prodlužovat. A hlavně jsem čekala co mi k tomu povíš, ale pořád sem se nějak nedozvěděla, proč si porušoval pravidla a nezabílel ji, nebo nenahlásil, jako Infagrante vás dva. Takže teď jen počkej na zbytek adminů.

    Jen zdůrazňuji, že se jedná o všeobecné pravidlo, co se může stát na každém serveru, tak se může klidně vyjádřit každý, ne jen aim admini.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    bud mam problem s leteckoupostou, nebo leteckaposta ma problem se mnou
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  4. #4

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Je na serveru kazdej den nekolikrat denne a dokaze zabit celej tym behem nekolika malo sekund trefit ji neni uplne jednoduchy proste klasickej multihack(speedhack aimbot a kdovi co vsechno jeste) a od urcity doby jsem se prestal rozcilovat a zacal ji lichotit a ona me prestala zabijet tak jsem ji taky nezabijel a jak jsem uz psal cela ta situace je bizarni a fakt se nehodlam kazdej den nekolikrat denne rozcilovat kvuli citrovi co neustale meni ip adresy :( ja myslim ze vetsina hracu vi co se deje a uz jsem to i rikal na servru jenom Infagrante je natvrdlej a nevysvetli mu to clovek. Jestli ja jsem Hafince nekdy pomohl tak mozna ze jsem ji vyhodil v dustu2 na krabici :D . Tak super tak nejenomze Hafinka vzdycky temer vyprazdni server ale jeste me posle na mesic pryc a to vsechno kvuli nejakymu hraci Infagrante kterej chytil hysterak a natocil nejaky demo asi byl na serveru d2only poprve...

  5. #5

    Re: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny


  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Citovat Původně založeno SuperMario Zobrazit příspěvky
    bud mam problem s leteckoupostou, nebo leteckaposta ma problem se mnou
    Jo asi nějak blbne, ale Grakon (děkuji) už to nahrál na náš web, tak by to mělo jít stáhnout.

    Citovat Původně založeno Prezident Zobrazit příspěvky
    Je na serveru kazdej den nekolikrat denne a dokaze zabit celej tym behem nekolika malo sekund trefit ji neni uplne jednoduchy proste klasickej multihack(speedhack aimbot a kdovi co vsechno jeste) a od urcity doby jsem se prestal rozcilovat a zacal ji lichotit a ona me prestala zabijet tak jsem ji taky nezabijel a jak jsem uz psal cela ta situace je bizarni a fakt se nehodlam kazdej den nekolikrat denne rozcilovat kvuli citrovi co neustale meni ip adresy :( ja myslim ze vetsina hracu vi co se deje a uz jsem to i rikal na servru jenom Infagrante je natvrdlej a nevysvetli mu to clovek. Jestli ja jsem Hafince nekdy pomohl tak mozna ze jsem ji vyhodil v dustu2 na krabici :D . Tak super tak nejenomze Hafinka vzdycky temer vyprazdni server ale jeste me posle na mesic pryc a to vsechno kvuli nejakymu hraci Infagrante kterej chytil hysterak a natocil nejaky demo asi byl na serveru d2only poprve...
    No a ty se na to musíš dívat i z té druhé stránky, Infa nenapsal nikde, že to je nějaká Hafinka, jen že obchází a já si zjistila, jen že si mění ty IP a ID, tak proto tam má 2 bany, poslední na IP jen, kterou teď používá, takže jakoby z hlediska admina to vypadá, že si prostě pomáháš s cheatrem. Infa možná nechápe, kdo je asi Hafinka a ty zase nechápeš tuto situaci nejspíš. Já nemůžu za to, že obchází, že tam na ni není nic dané, že tam není admin, ale tys měl zkusit alespoň admina sehnat, aby tam došel a pokusil se situaci vyřešit, ne že budeš ještě její kamík a zároveň se nezabíjet :D Protože si ji ty nevšímáš, tak tě nechá? Aha, takže vybije celej tým a pak tam lítáte jen vy dva sami ok.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Jo ted jsem na to demo koukal no proste klasika si tam beha s multihackem ja uplne na zacatku se ji tam klanim k zemi o chvili pozdeji krasne vyfulloutim 3 ct kteri rushujou z B a kterejm vubec neni divny ze tam hafinka stoji na miste a ukazuje na ne kde jsou...

  8. #8

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jo asi nějak blbne, ale Grakon (děkuji) už to nahrál na náš web, tak by to mělo jít stáhnout.



    No a ty se na to musíš dívat i z té druhé stránky, Infa nenapsal nikde, že to je nějaká Hafinka, jen že obchází a já si zjistila, jen že si mění ty IP a ID, tak proto tam má 2 bany, poslední na IP jen, kterou teď používá, takže jakoby z hlediska admina to vypadá, že si prostě pomáháš s cheatrem. Infa možná nechápe, kdo je asi Hafinka a ty zase nechápeš tuto situaci nejspíš. Já nemůžu za to, že obchází, že tam na ni není nic dané, že tam není admin, ale tys měl zkusit alespoň admina sehnat, aby tam došel a pokusil se situaci vyřešit, ne že budeš ještě její kamík a zároveň se nezabíjet :D Protože si ji ty nevšímáš, tak tě nechá? Aha, takže vybije celej tým a pak tam lítáte jen vy dva sami ok.

    no jak rikam tragicko komickej bizar ale myslim si ze vetsina hracu to chape uznavam ze z moji strany to vypada taky asi prehnane ale jak rikam je to kazdej den nekolikrat denne asi uz jsem se trosku zblaznil ten nokill taky samozrejme neni spravnnej ale jak rikam cela ta bizarni situace a to ze se to tahne kazdej potom vytvori tohle a jeste kdyz tam jsou treba trosku novi hraci....

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Dikyy Grakon. Ban je namiste, ale mesic mi prijde prehnanej. Osobne bych to videl na 1-3 dny
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Z tvé strany to je, jak když cheatera znáš a prostě si tam s ním běháš, když se nezabíjíte. Ten ban byl aji za účelem, aby se situace hlavně objasnila a ty mohl se k tomu sám vyjádřit. Ale pořád vše svádíš na Hafinku, s ní je problém už hodně dlouho a dá se vyřešit pouze adminem na serveru, kterého si nezavolal, nevím zda v té době někdo ho hlásil, to hlášení je už starší a až dnes se řešilo. Upřímně měsíc ti určitě nenechám, ale jak říkám, počkej si na adminy, kdo se na to podívá a navrhne nějaké zkrácení, tak každý ví, že já s tím problém nemám. Ale úplný UB bych za to nedávalo, už z toho důvodu, že si tam s ní schválně běhal, věděl si kdo to je a nezkusil si zavolat alespoň admina. všichni ostatní byli zabíjeni, jen u tebe to vypadá, že se prostě kamošíte a jak jsem psala, to nejde poznat, kdo to je a to už bych se opakovala. Tak si chvilku počkej.

    Citovat Původně založeno SuperMario Zobrazit příspěvky
    Dikyy Grakon. Ban je namiste, ale mesic mi prijde prehnanej. Osobne bych to videl na 1-3 dny
    Ano, já osobně bych byla pro 3 dny, takže ještě někdo může dávat návrhy.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: Re: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    ja jdu za hlavnim cilem a to je polozit bombu a kdyz se mi to povede ona nechodi defuse jak robot a uz se mi nekolikrat takhle povedlo bombu odpalit ja jsem terorista srdcem i dusi opravdu ;)

  12. #12

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Určitě pro zkrácení na pár dní. Když je na serveru hafinka, kterou ihned každý pozná, tak normálně hrát ani nejde. Hráčův přístup je cringe a za hranicí pravidel ale určitě si za něj nezaslouží měsíční ban.

  13. #13
    Ano chapu ze to vypada jak to vypada ale jak rikam ona je tam kazdej den i nekolikrat za den a ja od urcity doby jsem ji zacal lichotit az jsme se nakonec prestali zabijet a potom vznikaj takovyhle bizar videa :D. Admina asi vetsinou nevolam hlavne protoze spoleham na to ze to udelaji ostatni. Kdyz se budu snazit ji zabit tak nas vsechny vystrili bez problemu za 15 sekund.
    Chapu ale ze nekteri hraci to nedokazi pochopit.

    Zdravim Madrfakr,
    jsem moc rad ze te vidim a dekuji vystihl jsi to myslim naprosto presne.
    Naposledy upraveno Prezident; 29-10-20 v 20:40. Důvod: Používej edit

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Brit xcela vysvetlenie, kazdy popisal situaciu zo svojho uhlu pohladu (z dema je to pekne viditelne), ale mesiac asi ne...tak jeden-dva dni by asi bolo dostatocne...

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Prezident --> Britny

    Nevím zda by došel na web pro UB, když bych mu dala jen 3 dny a byla bych nerada, aby se to opakovalo, tak jsem dala délku, která by odpovídala, když by třeba opravdu mohli být kamarádi. Já ani jednoho nepoznám, až ze žádosti jsem se dozvěděla, že jde o Hafinku a ta tam 100% měla cheaty, Prezident ne, proto dostal měsíc, jako kdyby si měli radit či spolupracovat. Nechám to tu ještě den otevřené pro další návrhy na délku a zítra mu to zkrátím. Dám mu buď ještě 1-2 dny na víc. Podle toho, co ještě kdo napíše, nebo semnou bude souhlasit. Každopádně díky zatím všem co se už vyjádřili.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •