Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: CTF --> Kemp

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    CTF --> Kemp

    Zdár,
    chci Vám sem nahlásit sice menší prohřešek ale tento hráč to dělá snad pořád, ale jelikož má nějaké kamiqy v AT tak ban nedostal ještě snad ani jeden.

    Hráč : STEAM_0:1:567682565 S!GNA!

    hltv <- Filetransfer
    hltv <- Letecká pošta
    http://hltv.csko.cz/?port=27039 --> 27039-2010291920-de_westwood.zip

    časy:
    11:35 --> 13:37 ( Do téhle doby měl tolik možností o sebrání vlajky a nesebral jí ani jednou. )
    14:10 --> 14:39 ( Opět měl možnost vzít vlajku, zase šel kempit nad CT spawn. )
    16:38 --> 17:29 ( - l l - )

    Šlo by s tím něco udělat?
    Vím že za takové prohřešeky jsou fakt malé bany, ale bylo by dobré aby tam měl konečně nějakou historii..

    Díky moc

    E: Kdyby náhodou někdo chtěl spectit hráče zapat1, tak asi ani nemusíte, už mě spectil Pelagros..
    Kdyby náhodou se někomu fakt chtělo. :D
    Naposledy upraveno svat; 29-10-20 v 21:35. Důvod: bo

  2. #2

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Kemp

    1. nespectoval som ťa, pretože ma máš v priateľoch a keď ma vidíš napájať, hneď to WH vypínaš, takže ostáva jedine čeknúť HLTV.

    2. hádam nechceš, aby sme banovali najlepšieho hráča CTF módu na svete: #3, #33.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Kemp

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    1. nespectoval som ťa, pretože ma máš v priateľoch a keď ma vidíš napájať, hneď to WH vypínaš, takže ostáva jedine čeknúť HLTV.

    2. hádam nechceš, aby sme banovali najlepšieho hráča CTF módu na svete: #3, #33.
    Jistě vypínám whčko. Mysli si co chceš. Ale na tomto opravdu trvám. Poprosím o vícero vyjádření. :)

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Kemp

    Takže, protože bývám na CTF nejčastěji, podíval jsem se na to....vytrpěl jsem celou tu mapu na HLTV od začátku až 15 minut před koncem (celkem cca 30 minut hry), tam už mi trpělivost fakt došla... a musím konstatovat následující:
    1) hra tvoje a Signy byla naprosto srovnatelná.
    2) Oba jste kempili nad spawnem. Ty častěji vlevo, on častěji vpravo. Ty kousek dál, on kousek blíž.
    3) Ve hře by to na pár minut banu bylo u obou (kdo je přímo nad spawnem, zaslouží ocenění vyšší).
    4) Oba jste měli více příležitostí odnést vlajku a přesto jste se schovali, nebo dál tančili na střechách a v oknech a pár jich vyfragovali. Naproti tomu jste oba dva nějaké vlajky donesli. Po těch 30ti minutách mapy to byl rozdíl mezi vámi možná o jednu.
    5) Jestli má někdo kamiqy v admin teamu (a nepřipravil se o ně cheatováním), nevypadá to, že by mu nějak nadržovali, protože tam má pár banů (mimochodem nejdelší ode mne) a mimo jiné i za camp.
    6) Na ban off game to podle mě není.
    7) Na důrazné varování pro oba dva, že pokud vás toto uvidím dělat ve hře, máte pět minut jistých bez dalšího varování (když už jsme to tu tak hezky rozebrali) to je.
    8) Co by jste teprve dělali, kdyby tam byl rankstats....
    9) Děkuji, že jsi vás nahlásil, dám si na vás pozor.
    10) Je to jen hra a west je trochu kemp mapa, tak to překonejte a noste flagy, oba na to máte .... pěkný den ;-)

    Edit: psal mi i S!GNA, taky s tím nesouhlasí, takže jsem v klidu co se nestrannosti týká....
    Sice pochybuji, že bude mít ještě jiný admin kvůli kempu a posouzení situace trpělivost koukat na celou mapu HLTV, ale kdyby přece, bude mě zajímat jeho názor... pokud ne, tak to můžem uzavřít.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 30-10-20 v 20:14.

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Kemp

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Takže, protože bývám na CTF nejčastěji, podíval jsem se na to....vytrpěl jsem celou tu mapu na HLTV od začátku až 15 minut před koncem (celkem cca 30 minut hry), tam už mi trpělivost fakt došla... a musím konstatovat následující:
    1) hra tvoje a Signy byla naprosto srovnatelná.
    2) Oba jste kempili nad spawnem. Ty častěji vlevo, on častěji vpravo. Ty kousek dál, on kousek blíž.
    3) Ve hře by to na pár minut banu bylo u obou (kdo je přímo nad spawnem, zaslouží ocenění vyšší).
    4) Oba jste měli více příležitostí odnést vlajku a přesto jste se schovali, nebo dál tančili na střechách a v oknech a pár jich vyfragovali. Naproti tomu jste oba dva nějaké vlajky donesli. Po těch 30ti minutách mapy to byl rozdíl mezi vámi možná o jednu.
    5) Jestli má někdo kamiqy v admin teamu (a nepřipravil se o ně cheatováním), nevypadá to, že by mu nějak nadržovali, protože tam má pár banů (mimochodem nejdelší ode mne) a mimo jiné i za camp.
    6) Na ban off game to podle mě není.
    7) Na důrazné varování pro oba dva, že pokud vás toto uvidím dělat ve hře, máte pět minut jistých bez dalšího varování (když už jsme to tu tak hezky rozebrali) to je.
    8) Co by jste teprve dělali, kdyby tam byl rankstats....
    9) Děkuji, že jsi vás nahlásil, dám si na vás pozor.
    10) Je to jen hra a west je trochu kemp mapa, tak to překonejte a noste flagy, oba na to máte .... pěkný den ;-)
    Ahoj Plejere, díky za vyjádření ale musím s několika body nesouhlasit, moje a Signova hra opravdu srovnatelná nebyla.
    Ano určitě jsem chvilku postál na střeše ale v zápětí jsem hned šel pro vlajku.
    Udělal jsem to tak vícekrát jak hráč Signa.
    Respektuji tvůj názor na danou věc, ale i tak bych chtěl více vyjádření k dané situaci na CTF.

    Jelikož nejsme sami co tohle dělají, westwood je mapa snad dělaná přímo jenom na to. Pokud se to bude banovat i off game tak tady budu dávat vícero hráčů co to dělají, ale zase pozor. Není kemp jako kemp.
    Někteří si myslí že když chvilku čekáš v rohu tak je to kemp, není tomu tak.
    Ta střecha a hra mě a Signy byla stejná jenom v pohledu toho že jsme často oba chodili na střechu.
    Já jsem vyzabíjel CT team ať mě nezabijou jak půjdu s vlajkou a šel jsem pro vlajku, Signa to tak mohl udělat minimálně 5x a neudělal to.
    Toť odemně všechno.

    S přáním hezkého večera/dne/noci/odpoledne/rána přeje svat!

  6. #6

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Kemp

    Já bych ten kemp na CTF zpětně nehrotil. Ve hře slay nebo kick.

  7. #7
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Kemp

    Citovat Původně založeno Madrfakr Zobrazit příspěvky
    Já bych ten kemp na CTF zpětně nehrotil. Ve hře slay nebo kick.
    To by museli být aktivní admini aby to šlo takto řešit.
    Díky za vyjádření.

  8. #8
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Kemp

    Nic děcka, vidím že tady se to asi nepohne. Budeme to řešit třeba v dalším hlášení.

    Díky moc za vyjádření veškerých adminů.

    Mod - lock. <-

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Kemp

    Camp se opravdu řeší v rámci někdy minutu, někdy hodin přímo ve hře. Zpětně s webu se opravdu nebanuje.

    Uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •