Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 42

Téma: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544 - PRIJATÝ (vrátené práva)

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544 - PRIJATÝ (vrátené práva)

    Ahoj,
    rád bych požádal o práva na Aim servery. Spíše znovuvrácení cheathuntera.

    Něco o mně:
    Je mi 20, moje jméno nebudu asi po 123. psát, ale pro úplnost to napíšu zase, jmenuji se Dan. Studuji brněnské VUT obor Strojírenství 2 ročník. Nebudu tu psát tolik osobních věcí, kdyžtak si přečtěte minulé žádosti

    Co mohu nabídnout?
    Dlouholeté, ano, opravdu dlouholeté zkušenosti s touto hrou, rozeznání cheatů je samozřejmostí, což může dokázat to kvantum nahlášených koderu za celou dobu co tu hraji, aktivita mi zase roste, což ukáže budoucnost + jsem tu dělal cca rok admina, který mi byl odebrán za blbosti co jsem tenkrát vyváděl, však jak to tu chodí, tak na špatný věci si vždy vzpomenete :D A někdo se zkušenostmi se vám určitě bude hodit. Nahlášeno mám, za posledních pár měsíců jsem nějakou aktivitu nabral a nebyl by problém se znovu aktivně zapsat do lovení cheaterů.


    Moje SID: STEAM_0:0:56951860

    Děkuji za přečtění mé žádosti, budu rád za jakékoliv názory a připomínky!

    Jsem zase o půl roku starší, což značí, že jsem se zase někam posunul.

    E: Předošlá žádost se mi bugla a po dohodě s Koprem sem si udělal novou a hodí mi sem všechny příspěvky
    Naposledy upraveno Britny; 30-01-21 v 07:59. Důvod: Úprava SID

    čau grakone


  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Ahoj Unihoc,
    Ani po 100 rokoch nemenim na Teba nazor. Po poslednej ziadosti som Ta nevidel robit bordel na fore a ani v hre. Rad Ta v A-teame uvidim.
    Drzim palce.


  3. #3
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Som za.
    F4Ke

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Jen mám jednu otázku, proč si psal do chatboxu, na co si lidi žádají sem práva, když je to absolutně mrtvý portál? A najednou si čekal asi až by sis mohl požádat a žádáš. Jako, hledala jsem to v tom chatboxu, ale buď je to smazané, nebo to tam za nějakou dobu automatickou se samo smaže. Jestli v sobě najdeš alespoň trošku čestného jednání, tak se k tomu přiznáš, že si to psal a nebudeš se opírat o důkaz, vzhledem k tomu, že když si nežádáš, tak to píšeš docela často.

    Jde mi je jen o to vysvětlení, proč to píšeš a pak si žádáš, o nic víc. Jestli se k tomu přiznáš, bude to takové + a zbytek nechám na náboráři, jestli to popřeš, tak to sice nechám též na náboráři, ale už budu vědět co a jak. Víc ti pak do žádosti nic psát nebudu. Díky jen za odpověď.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5

    Re: Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jen mám jednu otázku, proč si psal do chatboxu, na co si lidi žádají sem práva, když je to absolutně mrtvý portál? A najednou si čekal asi až by sis mohl požádat a žádáš. Jako, hledala jsem to v tom chatboxu, ale buď je to smazané, nebo to tam za nějakou dobu automatickou se samo smaže. Jestli v sobě najdeš alespoň trošku čestného jednání, tak se k tomu přiznáš, že si to psal a nebudeš se opírat o důkaz, vzhledem k tomu, že když si nežádáš, tak to píšeš docela často.

    Jde mi je jen o to vysvětlení, proč to píšeš a pak si žádáš, o nic víc. Jestli se k tomu přiznáš, bude to takové + a zbytek nechám na náboráři, jestli to popřeš, tak to sice nechám též na náboráři, ale už budu vědět co a jak. Víc ti pak do žádosti nic psát nebudu. Díky jen za odpověď.
    Taky si pamatuji poněkud nevhodné chování v chatboxu.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    serte na chatbox, vyjadruje aktualne nalady ludi v danom okamziku a vieme si to spojit...
    Ja som viacmenej za, snad uz na to dospel...

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    serte na chatbox, vyjadruje aktualne nalady ludi v danom okamziku a vieme si to spojit...
    Ja som viacmenej za, snad uz na to dospel...
    Já bych na to kašlala, kdyby to nepsal není to tak dávno právě a já si říkala, že to screenovat nebudu, že by ho už asi nenapadlo po tom co vždy vyváděl, když dostal proti, že by zase žádal no. Asi to byla chyba, ale viděl bys tam datum, že podle mého ještě nedospěl. Kdo tu chce zde práva, by nepsal pořád blbosti, proč sem lidi chodí na mrtvý portál, nebo si žádají vůbec o práva. To mi moc nejde do hlavy. A hlášení taky nic moc ještě nenapsal komu za tu dobu co si dával last žádost hlásí, nebo nějaký admin nenapsal, že mu hlásí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Ahhh, jsem rád, že se tu už neřeší 5 let stará historie ale historie posledního půl roku, což obrovsky ocěnuji.
    K tomu co Vám, Britny a Grakone, chci povědět. Nebudu se tvářit, že Kotelna je pro mě střed vesmíru, že se cítím Kotelnocentristicky, a že celý můj lajf bude obíhat okolo Kotelny, ale to, že po takové době sem stále chodím musí nějak vypovídat o tom, jaký vztah k tomuto portálu mám. Je to pro mě celkem srdcová záležitost, protože jsem zde strávil patřičnou část svého dospívání. Pořád mám ale chu%t přispět svým čase k chodu portálu a svými zkušenostmi s rozpoznáním cheatů ke kvalitnějšímu chodu tohoto portálu a zážitků ze hry pro všechny zde stále hrající. To je podle mě to gró, o co mi jde.
    Ano, přiznávám se Vám, že jsem zde napsal pár nevhodných poznámek o tom jak je to dead a tak, ale to jsem asi pouze vtipkoval se svými starými známými Vojtou a Aviatikem, který asi všichni dobře znáte. Nepamatuji si ale dost přesně co jsem do shutboxu psal, ale je celkem možné, že jsem byl pod vlivem alkoholu a měl jsem tak trochu rejpavou, kterou mají určitě někdy všichni. Ale mohu říct, že nepřechovávám žádné negativní emoce vůči Kotelně a lidem, kteří tu hrají, natož admin teamu. Přes všechny své minulé konflikty jsem se přenesl a jsem celkem na jiný vlně, než jsem byl dříve.
    To je tak asi vše, co k tomu chci povědět, asi si sama Britny na tu svou otázku dokážeš odpovědět z tady toho mého slohu.

    Občas když vidím nějakého haxora, tak ho nahlásím panu piratjo, ale není problém zvýšit svůj okruh adminů, kterým budu hlásit na víc, protože na "!" mi dost často nikdo nepříjde a pirát je vždy online.

    Děkuji, krásný zbytek večera.

    E: Jestli se, bůh dej, vyhoví mé žádosti, tak prosím adminy, kteří by chtěli složit práva, ať to nedělají. Opakovanej vtip, by už nebyl vtipem.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 01-11-20 v 23:01.

    čau grakone


  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Díky, že si byl alespoň upřímný a nepopíral to, že si to psal, jinak to bylo nějak před měsícem a něco právě, ten půl rok si myslel asi to, že jak si dostal proti. No tak každopádně se uvidí tentokrát, jak to dopadne, jak jsem psala, víc ti sem psát nebudu a zůstane to i přes to v rukou náboráře. Jako ale upřímně já nepopírám, že jsem více spíš proti, jen z důvodu, že jaký si vždy, když si dostal proti a neudržel si emoce na uzdě a ještě když si mohl, tak si třeba nadával na Samce a nebo během té doby (ano nebudu se vracet 5 let zpět :D ) si něco napsal, co bylo nevhodné. A teď si zase slušný. Jako jak jsem psala, pokud práva dostaneš, tak je dostaneš, svět se nezboří, udělal bys nějakou chybu, či chyby a práva bys měl fuč no a pokud ne, tak se zase uvidí, jak si teda dospěl a jak se k tomu postavíš. Stejně si asi ještě déle zase počkáš, možná do Vánoc, možná až po Novém Roce a uvidí se, jak budeš teda o ně stát a chovat se. To je teda z mé strany vše.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Súhlasím s pirátom a hanbom, som za.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Nebudu se tvářit, že Kotelna je pro mě střed vesmíru, že se cítím Kotelnocentristicky, a že celý můj lajf bude obíhat okolo Kotelny
    Ale možná tohle se od admina očekává.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Ale možná tohle se od admina očekává.
    Ahoj Tome,
    Jestli se toto očekává od admina na Kotelně, tak bychom měli všichni dát výpověď z práce, vykopnout manželku či přítelkyni na chodník a nebo složit náborářské práva. Nikdo za pozici admina nedostává zaplaceno, děláte to všichni, protože chcete. Já chci dělat admina, ale nechci aby mi Kotelna přebrala zase normální život, na který jsem si vyhradil více času než na hraní PC her, ale neboj se, mé aktivity by se to nedotklo.

    čau grakone


  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Chtěl bych se nějak vyjádřit k tomu co napsal Revan do rejkáčovy žádosti, protože mi to příjde jako zajímavý názor, který bych s Vámi chtěl sdílet.
    Když si to tak vezmu, tak mně byly práva odebraná za pubertální chování pět let dozadu, což je doba, ta kterou si stihl NarutO udělat další dvě děti a já stihl odmaturovat a dodělat prvák na vysoký. Proto mi příjde dost zcestné se tu ohánět s minulostí, což pravděpodobně Samčo bude. Ale jak on může posuzovat aktivitu, když sám má dva roky dovolenou a aktivní náborář , bez toho aniž by se mu muselo psát na fb, tu neexistuje.
    Dříve jsem tu čekací dobu pochopil, protože jsem byl nový žadatel o práva a bylo potřeba si otestovat zkušenosti a test trpělivosti. Ale jakmile to tu vidím v mém případě, nebo rejkacovým, tak ty žádosti tady budou stejně ležet do přístího roku a uzavřou se buď kladně a nebo se tu zase napíše nějaký pragmatický a naprosto stupidní důvod, který bude spojen pouze s tím, že mě Samčo nemá rád. Mám svý zdroje, který mi prostě už řekly, že práva stejně nedostanu, i kdyby se tu mínil posrat a hlásit 24/7, prostě get up Kotelno, nejsi pro mě život, ale chci tu pomoct a odčinit si ty píčoviny co sem udělal v roce 2015.
    Takže pokud chcete ověřit jestli umím poznat cheaty, udělejme pohovor na TSku a prostě mi to buď nahoďte nebo mě tu čekejte za dalšího půl roku.

    Děkuji, že jste si tu přečetli můj emocry storku, ale tento systém fungoval před roky, chce to nový přístup, jak psal Revan.

    čau grakone


  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Nebude to k tvojej žiadosti ale k tvojej poznámke o pubertálnom správaní. Je zaujímavé že tu píšeš o nejakom pubertálnom správaní v minulosti keď podľa mňa a ďalších dôkazov tvoje pubertálne správanie stále pokračuje. Stačilo mi vidieť a čítať to ako si sa správal na jb a pritom žiadaš o práva.

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:09:12
    STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ nic pokud vas nekdy bude Fellow obtezovat kvuli veku a pohlavi, nevahejte se mi ozvat

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:04:39 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zazila si obtezovani od Fellowa?

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:04:10 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zazila si nekdy obtezovani od Fellowa?

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:54:37 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zavolejte fellowa

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:52:03 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ nejsem fellow sorry abych byl pedofil

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:49:47 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Fellow

    Takže tu vidieť že podľa toho všetkého tvoje pubertálne stále pretrváva a nič sa nezmenilo.
    Naposledy upraveno Fellow; 10-11-20 v 14:48.

  15. #15
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Nebude to k tvojej žiadosti ale k tvojej poznámke o pubertálnom správaní. Je zaujímavé že tu píšeš o nejakom pubertálnom správaní v minulosti keď podľa mňa a ďalších dôkazov tvoje pubertálne správanie stále pokračuje. Stačilo mi vidieť a čítať to ako si sa správal na jb a pritom žiadaš o práva.

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:09:12
    STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ nic pokud vas nekdy bude Fellow obtezovat kvuli veku a pohlavi, nevahejte se mi ozvat

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:04:39 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zazila si obtezovani od Fellowa?

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:04:10 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zazila si nekdy obtezovani od Fellowa?

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:54:37 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zavolejte fellowa

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:52:03 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ nejsem fellow sorry abych byl pedofil

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:49:47 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Fellow

    Takže tu vidieť že podľa toho všetkého tvoje pubertálne stále pretrváva a nič sa nezmenilo.
    asi na tom niečo bude
    Naposledy upraveno mirecc; 10-11-20 v 15:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •