Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 42

Téma: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544 - PRIJATÝ (vrátené práva)

  1. #16
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Nebude to k tvojej žiadosti ale k tvojej poznámke o pubertálnom správaní. Je zaujímavé že tu píšeš o nejakom pubertálnom správaní v minulosti keď podľa mňa a ďalších dôkazov tvoje pubertálne správanie stále pokračuje. Stačilo mi vidieť a čítať to ako si sa správal na jb a pritom žiadaš o práva.

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:09:12
    STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ nic pokud vas nekdy bude Fellow obtezovat kvuli veku a pohlavi, nevahejte se mi ozvat

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:04:39 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zazila si obtezovani od Fellowa?

    Jailbreak 6 08-11-2020 01:04:10 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zazila si nekdy obtezovani od Fellowa?

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:54:37 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Zavolejte fellowa

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:52:03 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ nejsem fellow sorry abych byl pedofil

    Jailbreak 6 08-11-2020 00:49:47 STEAM_0:0:56951860 213.226.225.70 Unihoc CZ Fellow

    Takže tu vidieť že podľa toho všetkého tvoje pubertálne stále pretrváva a nič sa nezmenilo.
    A není to pravda to co jsem napsal? Pouze jsem se chtěl jen zeptat na to, jestli zažila to samé, jako jedna další dívčina, kterou jsi na JB obtěžoval a je to o Tobě dost známý, takže nevidím jakej je toto důkaz mého pubertálního chování, nýbrž ale lidská zvědavost.

    Jen bych chtěl pouze doplnit, že kdokoliv kdy obtěžoval ženu/holku mladší 15 let, je pro mě absolutní píča, což pro mě tím pádem jsi. Takže to neber jako offense, jen vycházím z jedné zkušenosti se kterou jsem se potkal, když obtěžovsli mou sestřenici :)

    A pokud toto je jediná špína co na mě chceš vytáhnout tak je to celkem weak, a navíc mám k Tobě osobní problém, kterej by me neměl asi nijak affectnout mou žádost o práva, protože sám máš ego až na půdu a jediný čemu se divím je to, že soudíš chování někoho jinýho, přitom jsi starší než já a v mých letech si se choval ještě jako větší puberťák a to si už měl bohužel práva.
    Jestli mi k tomu máš co ještě říct tak here you go, rád tě pošlu do hajzlu ještě jednou, ale věřím, že sis nad tím dobře pohonil, když si mi sem postoval ten chatlog

    E2Grakon: Nalejme si čistého vína. Sám dobře víš, že bych toto nenapsal nikomu kdo by si žádal o UB, pouze reaguji stejně, jak když jsem si já žádal o UB od Fellowa, a to jest, arogantně s použitím zesmějšnujících znaků, pravda sprostá slova jsem neměl zakomponovat, ale pro smysl jsem je tam dal.
    Pokud se jedná o mé vystupování v žádostech o UB když jsem byl admin, vždy jsem byl maximálně slušný a mé příspěvky nebyly ofenzivního charakteru, mnohdy se stalo, že jsem pomáhal ještě bývalým cheaterům ke koupi originální hry. Klidně si to najdi.
    Za svým vyjádřením vůči Fellowovi, opakuji pro Grakona ještě po druhé, vůči Fellowovi, si stojím, i za to jak jsem to napsal. Tak bych byl rád, aby si přehodnotil svůj důvod na tvé proti, za kterým si určtě budeš dále stát kvůli tomudle důvodu, který je naprosto redundantní a tento problém je jen mezi mnou a Fellowem. Děkuji

    Pozn. To jak se ke mně choval Fellow bylo na admina velmi nevhodné, nedokážu si představit, že by takto odpovídal nějakému hráči na UB. A počkat, odpovídal, mně.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 10-11-20 v 17:34.

    čau grakone


  2. #17

    Re: Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    A není to pravda to co jsem napsal? Pouze jsem se chtěl jen zeptat na to, jestli zažila to samé, jako jedna další dívčina, kterou jsi na JB obtěžoval a je to o Tobě dost známý, takže nevidím jakej je toto důkaz mého pubertálního chování, nýbrž ale lidská zvědavost.

    Jen bych chtěl pouze doplnit, že kdokoliv kdy obtěžoval ženu/holku mladší 15 let, je pro mě absolutní píča, což pro mě tím pádem jsi. Takže to neber jako offense, jen vycházím z jedné zkušenosti se kterou jsem se potkal, když obtěžovsli mou sestřenici :)

    A pokud toto je jediná špína co na mě chceš vytáhnout tak je to celkem weak, a navíc mám k Tobě osobní problém, kterej by me neměl asi nijak affectnout mou žádost o práva, protože sám máš ego až na půdu a jediný čemu se divím je to, že soudíš chování někoho jinýho, přitom jsi starší než já a v mých letech si se choval ještě jako větší puberťák a to si už měl bohužel práva.
    Jestli mi k tomu máš co ještě říct tak here you go, rád tě pošlu do hajzlu ještě jednou, ale věřím, že sis nad tím dobře pohonil, když si mi sem postoval ten chatlog
    Představa, že takhle odpovídáš třeba nějakému hráči do žádosti o UB, je hrozná. A tohle je žádost o práva, což by mělo nést ještě vážnější úroveň. Za mne proti.

  3. #18
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Myslím, že nejde o preference kohokoli, nebo ať je v tvých očích kdokoli kýmkoli...jde o schopnost se vyjádřit slušně i v případě, že ty to vidíš jinak. A to tady nevidím. Jsou tu lidé, kteří mě nemusí, i kteří mě vyloženě nesnášejí ...ale není tu nikdo, kdo by mohl říct, že jsem se zde na Kotelně na jeho adresu neslušně, neřku-li sprostě vyjádřil. A tu schopnost - být schopen i ve špatné situaci se slušně vyjádřit - by admin podle mého názoru mít měl... Neznám tě, ale dojem není dobrý... jsi schopen se i k někomu, kdo tu bude používat urážky největšího kalibru chovat na úrovni? Pěkný den.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 10-11-20 v 18:05.

  4. #19
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Myslím, že nejde o preference kohokoli, nebo ať je v tvých očích kdokoli kýmkoli...jde o schopnost se vyjádřit slušně i v případě, že ty to vidíš jinak. A to tady nevidím. Jsou tu lidé, kteří mě nemusí, i kteří mě vyloženě nesnášejí ...ale není tu nikdo, kdo by mohl říct, že jsem se zde na Kotelně na jeho adresu neslušně, neřku-li sprostě vyjádřil. A tu schopnost - být schopen i ve špatné situaci se slušně vyjádřit - by admin podle mého názoru mít měl... Neznám tě, ale dojem není dobrý... jsi schopen se i k někomu, kdo tu bude používat urážky největšího kalibru chovat na úrovni? Pěkný den.
    Ve všech žádostech o práva, ve všech žádostech o UB co jsem řešil či jsme si sám žádal, jsem byl slušný ke všem, opakuji ke všem. Tento můj post co jsem napsal je čistě ozrcadlení toho, jak se ke mně choval Fellow v mé žádosti o UB a např. na serveru, kde na mě sprostě do voicu nadával, že jsem kokot a že je rád, že mě má mutlého, přičemž jsem jen chtěl položit otázku ohledně banu co mi dal.
    Slušnost a neutrální vystupování je u mě samozřejmost, kterou jsem zde mnohokrát předvedl, viz. má žádost o UB, kde jsem byl maximálně asertivní a nekonflikntí.
    Tento post berte jako čistě odpověd na Fellowův post, kde jsem použil jeho taktiku vysokého ega a arogance.

    Dokážu řešit věci s chladnou hlavou, mé komunikační schopnosti jsou nad míru vyspělé, takže odpovídám, že ano, dokážu se neutrálně vyjádřit k lidem, kteří na mě hází blame, přečti si mou žádost o práva z roku 2015, ve které jsem ty práva získal a mé odpovědi na 15 letého hocha byly vskutku plné respektu a měly charakter, který se po adminovi vyžaduje.
    Tímto jsem chtěl pouze poukázat, že i admini, konkrétně nemusím už jmenovat, se dokážou chovat k hráčům, kteří slušně požádají jako psi.

    Hezký den :)

    čau grakone


  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Ty tu nechceš řešit věci, které se kdysi staly a si rád, že se tu řeší co je ted, ale že zase řešíš s Bagříkem mě
    <Unihoc> Britny se mínila posrat, když si dostal náboráře, to by vládce neudělal xdd xdd
    a ty tvoje stupidní posměšky, přitom o tom víš úplný NIC co bylo a co se Kotlovi PŘESNĚ psalo a říkalo, kdo všechno mu psal a néé, že JENOM Britny, to ti asi musel navykládat Bagřík tyto kecy ne? Já si prostě absolutně nedokážu teda představit, když si žádáš o práva a už více lidí v tom vidí problém, tak není možný, aby se někdo přijal do AT, kde se budeš neustále třeba s někým dohadovat, když se s ním dohaduješ už jako hráč, nedej bohu potom jako admin. A s tím co se kdy stalo si neser prosím do pusky, když sám to nemáš rád tvou minulost a to, že Bagr všechny kompletně obešel, Kotlovi navykládal všelijaké lži, to už tu nikdo nezmínil, jen že já a burak to tu vedeme. To kdyby byla pravda, tak opravdu je sekce "žádosti o práva" prázdná. A ještě teda jedna věc, jak si psal tohle:
    Takže pokud chcete ověřit jestli umím poznat cheaty, udělejme pohovor na TSku a prostě mi to buď nahoďte nebo mě tu čekejte za dalšího půl roku.
    Jako pokud bys tu dostal proti a je toto tvá 8. či 9. žádost, tak už se tvé další půlroční budou snad autozamykat, nebo tam bude alespoň možnost zažádat až o 2 roky a ne každý půl rok. Za půl rok se člověk nedokáže hned tak změnit, to maximálně dokáže jen počasí.
    Neber všechno čistě jako hejt, ber to jen tak, že se mi nelíbí, když tu někdo píše lži o mně, nebo burákovi a dalších členech, když o tom neví absolutně nic a ráda bych to objasnila a zároveň i napsala co si teda o tom všem co si všude kompletně zde napsal, protože ten kdo sem opravdu chodí často, tak moc dobře ví, že nikdo z nás to tu nevede a já jsem tu ted úplně minimálně a řeším jen důležité věci na webu.

    Hezký zbytek večera :)

    E:

    Vzhledem k tomu, že ti tam nebudu spamovat další post a dost si to zkrátil a většinou něco napíšeš a pak vlastně si to uvědomíš později, tak je vlastně fajn, že sis to i uvědomil a nemusíš potom řešit mě, která nebude řešit už tebe, je to zkrátka obrana, kterou máme asi všichni. Jinak já osobně bych log neřešila u lidí, co si žádají, protože ani admini nejsou svatí, co si budeme povídat. Takže to je opravdu vše a už jen budu čekat, jak se ti zde postupně povede a jak to dopadne. A ještě jednou teda - hezký zbytek večera :)
    Naposledy upraveno Britny; 10-11-20 v 21:24. Důvod: Překlik v adminovi + Edit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ty tu nechceš řešit věci, které se kdysi staly a si rád, že se tu řeší co je ted, ale že zase řešíš s Bagříkem mě a ty tvoje stupidní posměšky
    Jako pokud bys tu dostal proti a je toto tvá 8. či 9. žádost, tak už se tvé další půlroční budou snad autozamykat, nebo tam bude alespoň možnost zažádat až o 2 roky a ne každý půl rok. Za půl rok se člověk nedokáže hned tak změnit, to maximálně dokáže jen počasí.
    Neber všechno čistě jako hejt, ber to jen tak, že se mi nelíbí, když tu někdo píše lži o mně, nebo burákovi a dalších členech, když o tom neví absolutně nic a ráda bych to objasnila a zároveň i napsala co si teda o tom všem co si všude kompletně zde napsal, protože ten kdo sem opravdu chodí často, tak moc dobře ví, že nikdo z nás to tu nevede a já jsem tu ted úplně minimálně a řeším jen důležité věci na webu.

    Hezký zbytek večera :)
    Věci co se mě netýkali jsem smazal.
    Takže, omlouvám se Ti za to co jsem napsal, ale nebral jsem to jako posměšek, nemám proti Tobě už absolutně nic, což sis mohla všimnout v tom co sem ti psal už do této žádosti jednou.
    To co tu je mezi vámi si řeště mimo mou žádost, v této žádosti se řešíí má žádost, ne to že si někdo dělal srandu z Tebe.
    Bohužel to, že je to má 9. žádost, nepočítaje tu první, která byla lame, bych tím číslem chtěl poukázat o můj zájem býti adminem. Pokud mi žádost neprojde, budu makat tvrději a chovat se slušněji, že ani Grakon mi nenajde sprosté slovo v chatlogu.

    Teď prosím konec flamu, už jsem se tu dnes vypsal dost. Asi se omlouvám Fellowovi, ale po chvíli přemýšlení jsem asi došel k závěru, že jsem byl příliš hrubý. Beru na vědomí.

    E2Bager: Ona by si tě do huby nevzala, if you know what I mean
    Naposledy upraveno UNHCZ; 11-11-20 v 21:04.

    čau grakone


  7. #22
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    S bodem dva si dovolím nesouhlasit. Na slovníky upozorňuji hlavně já, takže mám k tomu asi co říct. Občas, když se nudím, tak si prolítnu žádosti o práva a ta žádost, která mě zaujme, tak tu si více proklepnu. Snažím se najít jakoukolvi špínu, pokud lze a existuje. A pak prolítnu narychlo chatlog. Když někdo za den dvakrát napíše "kurva" nebo dement, tak to neřeším, neboť si toho někdy ani nevšimnu. Všimni, si že veškeré moje reporty chatlogů čítají za celý měsíc víc řádků než je v určité pomyslné normě, takže už se to zbagatelizovat nedá. Takže ne. Není to o tom, že se někdo odsoudí za jedno nebo dvě sprostá slova za jeden večer.
    "Představa, že takhle odpovídáš třeba nějakému hráči do žádosti o UB, je hrozná. A tohle je žádost o práva, což by mělo nést ještě vážnější úroveň. Za mne proti."

    Tyto vyjádření jste asi pravděpodobně všichni viděli.

    Vážený Grakone,
    jelikož jsi ztotožněním autority zde na fóru, měl by si se vyvarovat protiřečení, které se tu dá velmi snadno nalézt. Napsal jsi, že neodsuzuješ lidi na základě jednoho prohřešku(vyjádření tím myslím), ale v mé žádosti si to udělal, poprvé snad za svojí kariéru jsem použil sprostě myšlený kontext v žádosti o práva, co se týká hry, tam mám skoro ukázkový chatlog, kde se sprosté slovo objeví velmi zřídka, a chatbox zde na fóru je to stejné, po dlouhé době jsem použil explicitní vyjádření, které bylo myšlené na někoho. Takže má otázka na Tebe, opravdu neodsuzuješ lidi na základě jednoho vyjádření? Je vůbec možné, aby si mou osobu osočil slovem KDYBY si měl práva, tak by si se určitě takhle choval nebo mé oblíbené "představa", nad představami si většina lidí ukájí své potřeby, netahají je do žádostí o práva. Pokud mi rozumně vysvětlíš tvůj důvod, kvůli kterému jsem od Tebe dostal PROTI., rád si ho přečtu, jelikož po napsání tvého postu v aviatikově úvaze, pro mě a pro další lidi tvé vyjádření ztratilo smysl a popřelo samo sebe.


    Díky, máš zde pár argumentů, které by snad mohly být nápomocny k naleznutí lepšího důvodu nebo k jeho změně.

    Pro adminy: Jsem vskutku inteligentní člověk, který chápe kde jsou jeho meze. Mé vyjádření vůči Fellowovi bylo ovlivněné čistě osobními věcmi, které bych stoprocentně netahal do žádostí o UB, žádostí o práva apod. Po jedné session s adminy, kteří tu zde adminovali ještě dřív, než půlka lidí co je teď v AT, jsem dospěl k závěru, že je celkem přirozené, že se tu někteří lidé nemají rádi, ale to není snad důvod k tomu, aby se kvůli tomu odmítli hráči se zkušenostmi jako jsem já.

    E to NarutO: Ahoj Naruto, opravdu mi o post Admina nejde a jsem sto názoru co jsem napsal tenkrát dhaaquovi, jde mi pouze o Cheathuntera, proto každá má žádost je o CHH, upřímně nepotřebuji vidět uz do AF apod. Takže ano, žádám pouze o CHH, ta hodnost Support admin, která byla vyvtořena speciálně pro mě mi přivedla spoustu posměšků na mou osobu, proto jsem nebyl spokojený s tím názvem a už 5 let dozadu jsem žádal o změnu na post Cheathuntera, který tu před 5-6 roky stále byl.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 22-11-20 v 20:02.

    čau grakone


  8. #23
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Já jenom pro úplnost doplním, že Unihoc se zaříkával těch pět let zpátky, že nikdy nebude usilovat o Admina ale že mu stačí trial.
    Tak mě jenom zajímá, co je na tom pravdy, a co se zase od té doby změnilo.

    // Edit: koukám na aktivitu
    1. 24-11-2020
    2. ted nic
    3. 02-12-2020 - 03-12-2020 Ok
    4. 04-12-2020 - 06-12-2020 nic
    5. 07-12-2020 - 08-12-2020 Ok


    Poslední aktivity večer v 17-19h, kdy tady je poměrně dost adminů, takže to není žádný vyplnění, když tu nikdo "není".

    Neříkám, že musíš být 24/7, taky neříkám, že musíš hrát každý den aspoň hodinu, ale spousta aktivních adminů je aktivnějších než ty, tak nevidím přínos.
    Naposledy upraveno NarutoO; 09-12-20 v 18:21.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  9. #24
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    jo proč ne
    Spoiler Spoiler:

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Já jenom pro úplnost doplním, že Unihoc se zaříkával těch pět let zpátky, že nikdy nebude usilovat o Admina ale že mu stačí trial.
    Tak mě jenom zajímá, co je na tom pravdy, a co se zase od té doby změnilo.

    // Edit: koukám na aktivitu
    1. 24-11-2020
    2. ted nic
    3. 02-12-2020 - 03-12-2020 Ok
    4. 04-12-2020 - 06-12-2020 nic
    5. 07-12-2020 - 08-12-2020 Ok


    Poslední aktivity večer v 17-19h, kdy tady je poměrně dost adminů, takže to není žádný vyplnění, když tu nikdo "není".

    Neříkám, že musíš být 24/7, taky neříkám, že musíš hrát každý den aspoň hodinu, ale spousta aktivních adminů je aktivnějších než ty, tak nevidím přínos.
    Ahoj NarutoO,
    koukám, že sis mě proklepl v tu nejvíc nevhodnou dobu co může nastat a to je konec semestru na vysoký :D Žene se na mě spousta semestrálek, zápočtů a teď mě čekají dva předtermíny a nějakým způsobem se snažím učit na zkoušky a na to, abych ten semestr zvládl. Sám, jakožto už otec dítěte, které navštěvuje školu, víš, že učení něčeho nového dokáže zabrat spoustu času.

    Snažím se být aktivní i přes toto období, třeba v těchto hodinách, kdy si dojdu zastřílet na d2, nebo na svůj oblíbený DM.

    dust2 only 21-11-2020 01:27:58 STEAM_0:0:56951860 Unihoc CZ /server

    Chtěl bych podotknout, že přínosem pro Kotelnu bych určitě byl, protože se snažím být aspoň na fóru, kde bych mohl vyřizovat hlášení, což nezabere tak dlouho a čas na to bych si určitě našel, a pokud by se v hlášeních "!" něco objevilo, určitě bych neváhal, a i přes online výuku a učení bych zapl hru a šel se na to podívat.

    Hezký den přeji!
    Děkuji za pochopení mé situace.

    E: minimálně do pátka se na serverech neobjevím, protože ve ctvrtek a v pátek mám zkoušky
    Naposledy upraveno UNHCZ; 14-12-20 v 20:45.

    čau grakone


  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Pro
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Ahoj, táto žiadosť ma dosť zaujala, tak som sa na to pozrel bližšie. Tvoje stále sa meniace názory a nálady sú najvačší problém. Prečo jak sa ti nedajú práva píšeš správy typu, že je kotelna mrtva, o práva už nepožiadaš atd.? Velké + je, znalosť samotného modu a taktiež nepochybujem o tvojom rozpoznávaní cheaterov, ale prečo žiadny admin čo ti dal PRO nepotvrdil hlásenia? Komu na steame hlásiš? (aspon 3 4 konkrétne mená). Viem že hlásenia sú hlavne od toho aby sa poznalo čo by ako admin banoval, a v jakých dlžkach, ale zároven aj potvrdia že hráč má vážny záujem o práva. CHL vyzerá v poriadku, ale na to že je tam za mesiac napísaných slabých 100 viet by som sa čudoval keby nebol. Aktivita je momentálne velmi slabá, ale dal si k tomu rozumný a pochopitelný dovod takže ju momentálne neberiem do úvahy, (ani ako zápornú, ani kladnú), tak ako neberiem do úvahy to čo si napísal o fellowovi (obaja k sebe máte narušený osobný vzťah, a verím že keby si bol admin a niečo sa stalo, tak by si sa k nemu vedel zachovať profesionálne).

    Dalšia vec čo sa mi nepáči je tvoj celkový prístup k žiadosi o práva. Na jednej strane je to +, že stále máš snahu tie práva získať, aj po toľkých neúspechoch, na druhej strane mám z toho pocit že to berieš takým štýlom, že: Skúsim si znova požiadať, ked to nevíde, je mi to jedno, a o další polrok požiadam znova. Akokeby tie žiadosti o práva, ani nepochádzali z pocitu, že, teraz sa cítim na to byť admin, alebo, už som skúsený hráč, mohol by som postúpiť o level vyššie. Skor mi to príde ako mechanický postup, polrok čo polrok žiadosť o práva v nádeji že to raz víde.

    Toto celé čo som napísal je moj osobný názor (pravda može byť aj niekde úplne inde). Zaujatý som voči tebe určite neni, kedže ta osobne zo serverov nepoznám, vychádzam čisto z informácii ktoré som si sám prečítal a dohladal. Ked všetko zhrniem som PROTI udeleniu práv na serveroch.Ale vzhladom na to, na aký server si žiadaš je moje proti v podstate bezvýznamné, len som mal potrebu sa k tebe vyjadriť.

    Have a nice day, a BTW keby sa ti náhodou lockne aj táto žiadosť, tak kurva nikde nepíš jak je kotelna na hovno a že už žiadať nebudeš, pretože ked sa na to celé pozrieš z tohto uhla, vela krát ti ušla žiadosť práve pre toto.
    Už neni čas huliť...

  13. #28
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, táto žiadosť ma dosť zaujala, tak som sa na to pozrel bližšie. Tvoje stále sa meniace názory a nálady sú najvačší problém. Prečo jak sa ti nedajú práva píšeš správy typu, že je kotelna mrtva, o práva už nepožiadaš atd.? Velké + je, znalosť samotného modu a taktiež nepochybujem o tvojom rozpoznávaní cheaterov, ale prečo žiadny admin čo ti dal PRO nepotvrdil hlásenia? Komu na steame hlásiš? (aspon 3 4 konkrétne mená). Viem že hlásenia sú hlavne od toho aby sa poznalo čo by ako admin banoval, a v jakých dlžkach, ale zároven aj potvrdia že hráč má vážny záujem o práva. CHL vyzerá v poriadku, ale na to že je tam za mesiac napísaných slabých 100 viet by som sa čudoval keby nebol. Aktivita je momentálne velmi slabá, ale dal si k tomu rozumný a pochopitelný dovod takže ju momentálne neberiem do úvahy, (ani ako zápornú, ani kladnú), tak ako neberiem do úvahy to čo si napísal o fellowovi (obaja k sebe máte narušený osobný vzťah, a verím že keby si bol admin a niečo sa stalo, tak by si sa k nemu vedel zachovať profesionálne).

    Dalšia vec čo sa mi nepáči je tvoj celkový prístup k žiadosi o práva. Na jednej strane je to +, že stále máš snahu tie práva získať, aj po toľkých neúspechoch, na druhej strane mám z toho pocit že to berieš takým štýlom, že: Skúsim si znova požiadať, ked to nevíde, je mi to jedno, a o další polrok požiadam znova. Akokeby tie žiadosti o práva, ani nepochádzali z pocitu, že, teraz sa cítim na to byť admin, alebo, už som skúsený hráč, mohol by som postúpiť o level vyššie. Skor mi to príde ako mechanický postup, polrok čo polrok žiadosť o práva v nádeji že to raz víde.

    Toto celé čo som napísal je moj osobný názor (pravda može byť aj niekde úplne inde). Zaujatý som voči tebe určite neni, kedže ta osobne zo serverov nepoznám, vychádzam čisto z informácii ktoré som si sám prečítal a dohladal. Ked všetko zhrniem som PROTI udeleniu práv na serveroch.Ale vzhladom na to, na aký server si žiadaš je moje proti v podstate bezvýznamné, len som mal potrebu sa k tebe vyjadriť.

    Have a nice day, a BTW keby sa ti náhodou lockne aj táto žiadosť, tak kurva nikde nepíš jak je kotelna na hovno a že už žiadať nebudeš, pretože ked sa na to celé pozrieš z tohto uhla, vela krát ti ušla žiadosť práve pre toto.
    Po x letech nějaký normální názor, který mi byl napsán do žádosti o práva. V první řadě ti děkuju za vyjádření.

    No, abych to nějak okomentoval. Všechny své eskapády ohledně toho že je Kotelna RIP atd. jsem vysvětlil už dříve, takže tím se nebudu teď zabývat. Budu se zabývat věcí, komu hlásím a jak hlásím a tak. V první řadě bych chtěl říct, že nehodlám sedět 90% času svého hraní ve spectu a snipovat každýho hráče zvlášť a čekat, až udělá nějakej haxing čas a budu natáčet demo, toto jsem dělal ve 14 letech, teď mi jde opravdu o to si zahrát, a pokud vidím fakt něco podezdřelého, tak ho nahlásím. Posledního haxora jsem nahlásil tuším Madrfakrovi, kterej byl banned a myslím, že mě dopsal i do reasonu, ale, něco se na té Kotelně změnilo. Příjde mi, že ty servery jsou v dobách, kdy já hraju, čisté. Moc cheatingu nevidím, a proto moc nehlásím, ale todle mi nemůžete brát jako mínus. Dále bych chtěl zase zmínit, že jako admin bych byl ochotný řešit stížnosti, protože jak jsem psal výše, nezabere to tolik času, a myslím si, že to by se celkem hodilo. Za tu dobu co jsem adminoval, jsem zabanoval pár adminů z konurenčního portálu, kde hodně starších adminů si nebylo jistých a i přes to jsem si dokázal vyčasovat a obhájit své časy. Moje rozeznání cheatů je na pro CHH dostačující a kdybych si nevěděl rady, poradil bych se.
    K mému chování, prostě mě triggerdnul Fellow, ale to je prostě z čistě mého subjektivního pohledu, nic víc proti nikomu na Kotelně nemám. Tato žádost stejně bude záviset pouze na náboráři, ale všechny proti co tu mám jsou od adminů, kteří jako primární servery mají něco jiného než AIM.

    Děkuji za názor, hezkej den!

    E to Fast212: Byl jsem zde už admin, takže si vlastně žádám o znovuvrácení práv na AIM.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 20-12-20 v 15:58.

    čau grakone


  14. #29

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Už dávnejšie som sa chcel vyjadriť a narážať hlavne na tú aktivitu. Síce teraz sa obhajuješ školou a skúškovým ale nezdá sa mi, že by si aj v minulosti nejak často býval v hre. Aktuálne aj to málo čo si tu, tak podľa chatlogu tráviš hodne času na jumpoch a JB. Taktiež vidím ťa hrať viac GOčko ako 1.6ku. Hlásenia nejdem riešiť, keďže si bol admin a väčšina tvrdí, že sa teda v cheatoch vyznáš. Každopádne odhliadnuc od minulosti, nie som zásadne proti udeleniu práv ale neaktívnych adminov tu máme viac než dosť. Tak ja len dúfam, že aj tú minimálne aktivitu, ktorú vynakladáš, nerobíš len kvôli právam. A ak by si ich aj dostal tak dúfam, že sa potom na to nevykašleš a budeš aktívny.

  15. #30
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Už dávnejšie som sa chcel vyjadriť a narážať hlavne na tú aktivitu. Síce teraz sa obhajuješ školou a skúškovým ale nezdá sa mi, že by si aj v minulosti nejak často býval v hre. Aktuálne aj to málo čo si tu, tak podľa chatlogu tráviš hodne času na jumpoch a JB. Taktiež vidím ťa hrať viac GOčko ako 1.6ku. Hlásenia nejdem riešiť, keďže si bol admin a väčšina tvrdí, že sa teda v cheatoch vyznáš. Každopádne odhliadnuc od minulosti, nie som zásadne proti udeleniu práv ale neaktívnych adminov tu máme viac než dosť. Tak ja len dúfam, že aj tú minimálne aktivitu, ktorú vynakladáš, nerobíš len kvôli právam. A ak by si ich aj dostal tak dúfam, že sa potom na to nevykašleš a budeš aktívny.
    Ahoj Pelargos,
    jsi jeden z mála adminů, kterýho vidím na serveru a pozdravím, aby sis mě všiml, že hraju :D Ale jak si to vezmem, na AIM servery chodím, a jsem tam víc než na těch fun modech, ale jak to tak bývá, začnu lamit a netrefím skoro nic a tak si jdu zaskákat a u toho chilluju s písničkama. Ta aktivita na JB vypadá výrazně, protože to je jedinej server kde tak nějak píšu do chatu něco jinýcho okrem /server :D No, mohu tě ujistit, že hlášení, která by chodila bych určitě řešil a aktivita ta určitě bude, ale jak jsem psal, zkoušky jsou zkoušky.

    E: Aktivita a nějaké ty hlášení zase obnoveny!
    Naposledy upraveno UNHCZ; 08-01-21 v 02:43.

    čau grakone


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •