Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 42 z 42

Téma: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544 - PRIJATÝ (vrátené práva)

  1. #31

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    pro
    Znalost cheatu, reprezentativní vystupování, zkušenost s amx
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 11-01-21 v 20:11.

  2. #32

    Re: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Měním svoje proti na pro. Velmi se mi předtím znelíbilo tvoje vyjadřování. Moje pro beru spíše jako, že tě naberem na zkoušku. Při jakémkoliv problému, se dají práva na pár kliknutí zase sebrat. A to bude pro tebe už definitivní konec po těch mnohých žádostech o práva.

  3. #33
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    tu musim dat pro
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  4. #34

    Re: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    pro, sak jak keby sa mal svet zhrutit
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  5. #35
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Dík chlapi, že ve mě máte důvěru! Aktivita vzrostla, snažím se být aktivní spíše v nočních hodinách, prostě jak mi to volný čas dovolí!


    E: Vážím si toho Britnule :D
    Naposledy upraveno UNHCZ; 16-01-21 v 20:04.

    čau grakone


  6. #36
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Nebudu lhát - byla jsem jedna z těch, která ti nechtěla tu šanci moc dát, protože to nebylo, že bys měl mít semnou nějaké problémy, ty já dokážu skousnout, ale moc se mi nelíbilo, že si žadatel a už máš s více adminy problém, což bys mít asi neměl + neustálé tvé žádost a vždy když končily slovem PROTI, tak si začal vyšilovat a obouvat se do Samce. Jinak víc nic proti tobě nemám. Ani upřímně netuším, na co konkrétně Samco čeká, když si dostal více pro a aim sám potřebuje posily - ty máš výhodu, žes byl už admin a že tomu rozumíš. A já i u tebe klidně zavedu to své heslo "až se dá člověku šance, tak se teprve pozná, zda se udělala správná věc" Takže za mě máš už PRO a snad už ti zde ta žádost nebude ležet další měsíc. A držím pěsti a když se to podaří, tak budu ráda, když servery ve své volné chvilce pořádně pročistíš :).
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #37
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Ahoj,
    tento post je spíše věnovaný Samčovi..
    Tato žádost se blíží víceméně ke třetímu měsíci od jejího založení. Jak datum píše, je to tu již od minulého roku a je to nejstarší otevřená žádost. Nechci být nějak netrpělivý, ale chtěl bych požádat, jestli by se to tu dalo už nějak vyřešit.
    Má aktivita je celkem solidní, hlásím co to jen jde, proto bych už rád věděl výsledek.

    Děkuji!

    čau grakone


  8. #38

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Já s ním nikdy problém neměl, cheating pozná. Pro.
    buy ₿

  9. #39
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Toto bude zaujímavý experiment. Ja mám u teba aj tak naďalej nedobrý pocit (raz sa to možno zmení). Je to ale asi pochopiteľné, lebo tie opakované slovné ataky po minulých žiadostiach od teba na moju osobu, už boli strelené cez hranicu primitívnosti. A hlavne nie je tomu ešte tak dávno. Iný hráč v tvojej pozícií by to možno ani nedostal.

    Príležitosť ale dostaneš, posun na SA (tak ako v minulosti) nebude tak skoro umožnený (zároveň týmto chcem upozorniť, že sa nebude brať ohľad na prípadný skorší návrh v AF a o "povýšení" sa bude rozhodovať individuálne a hlavne až v správnom čase). Okrem toho po minulých udalostiach (a aj z dôvodov, za čo ti boli práva v minulosti odobrané) prípadný presun na Jailbreak (vrátane spešl práv) nebude dlhodobo možný.

    Verím, že s týmito podmienkami nebudeš mať problém.

    OK

  10. #40
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544

    Děkuji za projevenou důvěru, po tolika letech se to konečně povedlo!

    čau grakone


  11. #41
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544 - PRIJATÝ (vrátené práva)

    Vitaj spat Bro


  12. #42

    Odpověď: Žádost o CHH na Aim server1 vol. 895448544 - PRIJATÝ (vrátené práva)

    Cg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •