Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: [ archivace 4.11. ] egotron --> Latins

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    [ archivace 4.11. ] egotron --> Latins

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč dan
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:90667726
    IP adresa 91.127.187.128
    Udělen 01-11-2020 - 15:09
    Délka BANu 4320minut
    Vyprší 04-11-2020 - 15:09
    Důvod Vulgarita + Historie
    BAN dal Admin Latins. (Latins)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)


    Poznamka:


    dan- dostal som ban na jb 6 dovod- napisal som kamosovi drz picu akurat jeden admin sa do toho zacal motat asi si myslel ze svet sa mota okolo neho a hned sa ma pytal ze na koho to bolo, neviem ze ci mu musim odpovedat ked som nic nespravil akurat som napisal kamosovi drz picu to je vsetko, poprosil by som o unb dakujem [/indent]

    do poznamky som nechcel dat tu konzolu pardon
    Naposledy upraveno Grakon2702; 01-11-20 v 19:17. Důvod: Doplnění výpisu + sloučení

  2. #2

    Odpověď: egotron

    Zdravím,
    tvé chování mi nepřipadá slušné a proto jsem tě potrestal. Konkrétně si porušil 3. serverové pravidlo.

    E//: Z mé strany žádné zkrácení trestu určitě nebude. Nemáš ani aktuální informace ohledně tvého banu. Ban jsem ti prodloužil hned po udělení trestu z důvodu, že si byl již trestán za stejnou věc už v minulosti. Mimochodem, trest byl udělen za velmi špatná chatlog, který zde hráč má.

    Co se týče tvých zpráv, které mi píšeš do SZ. Jestli si myslíš, že zneužívám svou pravomoc jakožto server admin, podej novou stížnost zde na forum.
    Naposledy upraveno Latins; 01-11-20 v 17:32.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30
    myslim si že za slovo drz picu co si pisu s kamose tak ban na 1 den je celkem hrot, prosim o skratenie dik

    myslim is že každy raz v hre nadaval, drž piču som tebe nenapisal neviem že či si sa rozplakal že ti neodpisujem ale prečo by som ti mal odpisovat? nemusim ti odpisovat vobec z mojho pohladu som dostal ban preto lebo som ti neodpisal a ty si si povedal prečo mi neodpoveda ked som admin a ešte k tomu čo tam pišeš ano je pravda že zneuzivas svoje prava furt ked si tčko davaš do toho mikrofonu svoje trapne vtipy (:, plus v tvojom binde co mas mas tiez nadavku /:
    Naposledy upraveno Grakon2702; 01-11-20 v 19:17. Důvod: Sloučeno

  4. #4

    Re: egotron

    Chatlog je katastrofální. Souhlasím s banem i s jeho délkou.

  5. #5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] egotron --> Latins

    Vypršal.

  6. #6

    Re: [ žádost k posouzení ] egotron --> Latins

    Žádost vyřešena. Lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •