Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Žádost o vracení práv na dust2 - PRIJATÝ (vrátené práva)

  1. #16
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    Revan, Bager: Nerozumiem, prečo tu šírite nepravdivé tvrdenia. Každý, kto tu mal práva a boli mu odobrané na vlastnú žiadosť, resp. pre neaktivitu, tak ich má nahodené obratom naspäť, toto je ale iná situácia, keďže tu problémy boli, inak by sa práva vtedy neodoberali (t.j. pred 1,5 rokom).

    Nasledovná problematika: Nakoľko bol v hre Rejkáčov synátor, nemohli byť obsluhované hlásenia priamo na servery, kde vtedy bol napojený (banovanie cheaterov, vyhadzovanie obchádzačov). Hráči na to poukazovali, že je admin priamo na serveri a nič nerobí, aby zamedzil týmto kaziteľom. Ešte väčším problémom bolo vtedy opakované porušovanie pravidiel na TTT, kde okrem toho vtedy obdržal 8 banov (a to v čase riešenia žiadosti o práva + počas adminovania). Vtedy bol niekoľkokrát upozornený, aby zamedzil prístupu druhej osoby na svoj účet, no bohužiaľ nestalo sa.

    Na základe týchto vecí, ktoré sa odohrali môžeme teraz pokračovať v diskusii či udeliť druhú šancu a vrátiť alebo nevrátiť práva.
    Naposledy upraveno Samco; 17-11-20 v 22:49.

  2. #17
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    7-8 pro, 0 adminu proti. Myslim, ze admini vedeli, co se odehralo. Dalsi diskuze je zbytecny natahovani delky zadosti.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Revan, Bager: Nerozumiem, prečo tu šírite nepravdivé tvrdenia. Každý, kto tu mal práva a boli mu odobrané na vlastnú žiadosť, resp. pre neaktivitu, tak ich má nahodené obratom naspäť, toto je ale iná situácia, keďže tu problémy boli, inak by sa práva vtedy neodoberali (t.j. pred 1,5 rokom).

    Nasledovná problematika: Nakoľko bol v hre Rejkáčov synátor, nemohli byť obsluhované hlásenia priamo na servery, kde vtedy bol napojený (banovanie cheaterov, vyhadzovanie obchádzačov). Hráči na to poukazovali, že je admin priamo na servery a nič nerobí, aby zamedzil týmto kaziteľom. Ešte väčším problémom bolo vtedy opakované porušovanie pravidiel na TTT, kde okrem toho vtedy obdržal 8 banov (a to v čase riešenia žiadosti o práva + počas adminovania). Vtedy bol niekoľkokrát upozornený, aby zamedzil prístupu druhej osoby na svoj účet, no bohužiaľ nestalo sa.

    Na základe týchto vecí, ktoré sa odohrali môžeme teraz pokračovať v diskusii či udeliť druhú šancu a vrátiť alebo nevrátiť práva.
    Samiku, myslim, ze to, aby nedoslo k podobnej situacii rejo napravil tym, ze xalanovi zaobstaral samostatny pristup, tak by si mohol "pustit" perie...ja som stale PRE...

  4. #19
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    Já jsem ještě Samcovi napsala, že když dnes dělal ty práva, aby mu to nahodil a neoddaloval to zbytečně. Klidně napíšu, to co jsem mu napsala - Jako každý věděl co se tehdy dělo, aji já jsem ti to tehdy několikrát psala. No ted se omluvil, zajistil si to všechno, jak psal. Nic nepopíral. Jako admin (když tam nebyl syn) špatný nebyl, tak bych to zbytečně neoddalovala PRO.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #20

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    Děkují všem za vyjádření a podporu moc si toho vážím jste super, ano postaral jsem se o to aby se to už neopakovalo, Ale pokud S tím SAMCO máš problém, nebo cítíš že by jsi mě ty práva neměl vracet, tak v pořádku. nic se neděje. hlavu si s tím lámat nemusíš. Já jen chtěl pomoct. to je všechno. Každopádně děkují i tobě za vyjádření. Pokud bys byl PRO byl bych moc rád , pokud jsi proti tak je to také v pořádku.

  6. #21

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    Jak se vůbec dá hledat rozdíl v tom, když neaktivní admin přijde o práva a když přijde o práva člověk, který pouští na počítač dítě?
    Respektive, jak muže být víc “čau, budu aktivní”, oproti “pořídil sem synovi vlastní ntb/PC”, chtěl bych zpět práva?
    Trošku mi zůstává rozum stát nad tím, jak kdysi neaktivní admini mají větší možnost získat práva. A větší než ty, který pustili svoje děti na svuj steam :D sorry.. tady mělo dojít k přijetí dřív, než zadosti neaktivnich adminu
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 18-11-20 v 23:59.

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    Nemám rád prístup typu "boli tu problémy, tak sa vyjadrite znovu s týmto faktom". Namiesto toho aby nábor alebo kľudne aj nejaký admin rejkáča + jeho syna odskúšali štýlom, že sa naraz pripoja niekam na server alebo TSko aby sa zistilo či rejkáčove tvrdenie je pravdivé, tak sa tu bude radšej o pol roka naťahovať žiadosť. Samozrejme nezistí sa tým či mladý má prístup na rejkáčov PC alebo nie (tam už ide o dôveru, ktorú tu očividne má viz. všetky PRO).


    Jo a čím skorej sa toto vyrieši tým lepšie. Ja mám aktuálne 5 minútovú aktivitu celkovo na serveroch aj fórku a pomoc by sa hodila od niekoho, kto mi dúfam nebude dvíhať tlak hádaním sa či je niekto zapatý alebo nie.

  8. #23
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    Ahoj, jsem pro.

  9. #24
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o vracení práv na dust2

    Práva vrátené.

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Nemám rád prístup typu "boli tu problémy, tak sa vyjadrite znovu s týmto faktom". Namiesto toho aby nábor alebo kľudne aj nejaký admin rejkáča + jeho syna odskúšali štýlom, že sa naraz pripoja niekam na server alebo TSko aby sa zistilo či rejkáčove tvrdenie je pravdivé, tak sa tu bude radšej o pol roka naťahovať žiadosť. Samozrejme nezistí sa tým či mladý má prístup na rejkáčov PC alebo nie (tam už ide o dôveru, ktorú tu očividne má viz. všetky PRO).
    Tomuto nerozumiem, teraz upodozrievaný nie je a je mu daná dôvera, keďže tie práva dostáva naspäť. Vtedy to bolo ale preukázateľné.


    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Jo a čím skorej sa toto vyrieši tým lepšie. Ja mám aktuálne 5 minútovú aktivitu celkovo na serveroch aj fórku a pomoc by sa hodila od niekoho, kto mi dúfam nebude dvíhať tlak hádaním sa či je niekto zapatý alebo nie.
    A netreba sa stresovať, neadminuješ tu len ty sám. :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •