Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: žádost o práva na serveru jailbreak

  1. #1

    Question žádost o práva na serveru jailbreak

    Zdravím, jmenuji se Tomáš, je mi 16 let a hru i konkrétní mód hraju 5-6 let.
    Ve hře vystupuju pod jménem morpheuss a myslím, že mě dost lidí bude znát.
    Podmínky; Vlastnit originální hru splňuji.. STEAM_0:0:189636722
    Hrát 3 měsíce splňuji, jak jsem již psal.
    Čistý rejstřík úplně nesplňuji.. mám tam permu za reklamu a ban za bugování zbraní.. z toho jsem ale si myslím už vyrostl a podobné blbosti nedělám.
    Jsou to bany z roku 2017 a od té doby tam mám jen 2 a to jeden na 10 minut a druhý je zákaz k CT za házení zbraní, při čemž jsem se vyjadřoval už Grakonovi a stále si za tím stojím, ale ponaučen jsem z toho samozřejmě byl.

    Hlášení nějaké taky mám, na steam jsem hlásil adminům CernaSmrt, Operak, Nakladana Okurka, Indian0 a dalším.. teď spíš hlásím přes ! nebo točím dema.

    A proč žádám právě já o práva? No, když přijdu na server, kde občas vidím cheatery nebo prostě lidi co schválně kazí hru, tak už nemám nějakého admina, na kterého bych se mohl obrátit, tak musím točit demo a čekat i několik dní na to, až se to vyřeší.

    Snažím se být nekonfliktní, ale občas to nejde a někdy mi něco taky uletí. Zkušenosti s amx nemám a rád se přiučím nečemu novému. :)

    To je vše a budu se těšit na Vaše vyjádření, i kdyby nebyla pozitivní. :)

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: žádost o práva na serveru jailbreak

    Len námatkový krátky zostrih, je tam toho viac...
    Spoiler Spoiler:


    Na serveroch viacmenej primitívne vystupovanie, týmto tempom je to bližšie k banu ako k právam. Spomenuté slovo nekonfliktnosť tu má presne opačný význam.

    Nie
    Naposledy upraveno Samco; 17-11-20 v 11:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •