Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ archivace 24.11. ] dezilucze --> Koprakek

  1. #1

    [ archivace 24.11. ] dezilucze --> Koprakek

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 285490)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Autobhop'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < dezilucze >
    [AMXBANS] Tvuj nick: dezilucze
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:554692803
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:554692803
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.217.232.8
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.217.232.8
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 100HP DM
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Dobry den, zajimalo by me za co jsem dostal ban, prosim o prevereni v CHH protoze ja autobhop nemam uz jenom z toho duvodu ze i na g...... jsem dostal 2x neopravneny ban a unban takze bych doporucoval prestat delat takove blbosti.
    Dekuji za precteni meho verdiktu tesim se na normalni odpovedi.
    Hezky den.
    Klidne si muzeme popovidat i na teamspeaku ci na jine platforme kde se da volat.
    PS: a jestli si myslite ze bych mel po ukonceni dlouhe cesty na knife cheatovat, tak jste na velikem omylu.
    Jeste jednou hezky den.:)

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: dezilucze --> Koprakek

    Ahoj, zde jsi byl nahlašený https://csko.cz/forum/showthread.php...t-Autobunnyhop , počkej na vyjádření ostatních adminů, pokud se shodneme na tom, že cheat nebyl použit dostaneš Unban.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Re: [ žádost k posouzení ] dezilucze --> Koprakek

    Podíval jsem se na demo znovu a mé vyjádření zůstává stejné. Nedostatečné k zabanování (to neznamená, že je clr).

  4. #4

    Re: [ žádost k posouzení ] dezilucze --> Koprakek

    Ahoj, klidně si můžeme zarezervovat knife server mapu ka_acer a zaskáču ti úplně to samé jako na demu protože jsem čistej jak už jsem psal za abhop jsem dostal 2x neoprávněný ban a zase unban na gs. Takže mi nedělá problém vám zaskákat úplně to samé a nějakým způsobem vám dokázat že jsem clear a vy by jste mi na oplátku dali unban a důvěru ke mě.

    s pozdravem nol1f3r :)
    PS: já vím, že můj bhop není podle všech lidí co jsem kdy potkal clear ale bohužel si musíte uvědomit že jsem clear. Jediná věc která vás nutí k tomu že nejsem clear je ta, že jste takového "strafera" ještě nikdy v životě neviděli.
    Tož vše.

    Jinak na vašem only ka_acer serveru bych si už tuplem necheatoval už jenom z důvodu že kotelna je srdcovka :)
    A ktěmu banům co našel tady váš admin se klidně taky přiznám ale, můžete mi věřit že na VAŠEM herním portále mám jen tento ban který je neoprávněný.
    Hezký den.

    jinak kdy dostanu unban když jsem nic neměl a tady pan Grakon napsal že to je nedostatečné na zabanování ? :)
    Naposledy upraveno Grakon2702; 08-11-20 v 15:56. Důvod: Sloučeno

  5. #5

    Re: [ žádost k posouzení ] dezilucze --> Koprakek

    Čeká se na další adminy jestli se na to nepodívají. Bohužel, těch je žalostně málo. Všechny žádosti o UB z jump a knife sekce trvají dlouho, než se vyřeší a uzavřou.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] dezilucze --> Koprakek

    Dal jsem ti zatím UB, můžeš mezitím hrát, mezitím vyčkáme na ostatní.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7

    Odpověď: [ demo k posouzení ] dezilucze --> Koprakek

    Jenom chtěl jsem vás poprosit jestli tedy budete mít zájem tak můžete dojít na mého kamaráda discord a mohl bych vám sdilnout obrazovku, ukázat vám cstrike úplně všechno co budete chtít a potom hopla na knife a skákat.
    Píšu to sem proto, aby jste ve mě měli důvěru a že nejsem abhoper....
    A také bych vám to chtěl rádoby ulechčit a snažit se s vámi normálně domluvit a dokázat vám že abhop nejsem..
    Toto je čistě jen moje dobrá vůle která by se vám mohla hodit k uzavření.
    Naposledy upraveno dezilucze; 09-11-20 v 09:49.

  8. #8

    Re: [ demo k posouzení ] dezilucze --> Koprakek

    Chtěl by se ještě někdo z těch dalších 0 aktivních jump adminů podívat? Už je to tu celkem dlouho.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] dezilucze --> Koprakek

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •