Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: [ archivace 6.11. ] janci1 --> Britny

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    [ archivace 6.11. ] janci1 --> Britny

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Nežiadam si o UB, pretože ban je adekvátny. Len by som sa chcel vyjadriť k tej, už LOCK-tnutej sťažnosti na mňa. Ano, priznávam si, použil som dosť hrubé vulgarizmy, ktoré boli cez čiaru. Prehnal som to. Dokážem si priznať chybu ale samozrejme, nie všetko je úplná pravda. nenarážam na chatlog, narážam na to, ako bolo napísané - pokiaľ sa bere v úvahu hráčova história a jeho správanie či už na fórku, alebo celkove. - aké celkove správanie ?? Niekto si tu mýli jablká s hruškami. Tá dotyčná osoba to napísala tak, akoby mňa pozná osobne, pri tom vie o mne velký kulový. A z človeka tu robia niekedy monštrum už len z maličkostí. Niekedy som výbušný každý má niekedy zlý deň, ale nemám 15 - 16 rokov, aby som si nechal srať na hlavu. Ja sa správam k dotyčnej osobe tak, ako ta druha osoba ku mne a niesom žiadny rypák, že by som ho začal prvý bezdôvodne urážať. Ako napísal Fast, so mnou sa da, niesom ten, čo si o mne myslia určitý hráči. A to, že si to väčšinou zlížem ja, o tom nebudem hovoriť. Kiežby tu platil rovnaký meter na všetkých, nielen na určitých hráčov.

    Amen.
    Naposledy upraveno Britny; 06-11-20 v 18:52. Důvod: diakritika, úprava písma Janci + přidán aktuální odkaz na ban - Britny

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: janci14

    Já ji už uzavřela, nevím zda sis ji ještě přečetl celou, protože jsem tam psala edit u sebe, kde bylo to uzavření. Tam už nebylo co k řešení, jak si sám psal adekvátní - 1 den za takovou vulgaritu + kde se ještě vyskytoval rasismus je opravdu málo, tak jsem ti jen přidala 2 dny na víc, jako kompromis. Vesměs co jsem psala, tak souhlasím s Fastem a Danem co napsali jaký jsi, ale taky jaký jsi, když tě někdo vytočí no, to se musíš prostě naučit ovládat, nebo to dopadá pak špatně bohužel. Tak zkus být klidný a pokud by naopak zase tebe někdo napadal vulgárně na serveru, kde si byl zrovna slušný, tak ho klidně nahlaš a dostane taky ban. Jestli k tomu ještě něco máš, tak to napiš, protože pokud souhlasíš s banem a nestojíš o UB, tak by to tu bylo zbytečné.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: janci14

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tak zkus být klidný a pokud by naopak zase tebe někdo napadal vulgárně na serveru, kde si byl zrovna slušný, tak ho klidně nahlaš a dostane taky ban..
    ved dal som veľa hlásení a vždy to skončilo tak, že ja som bol za najhoršieho, dalšia vec, mňa tu Enjoy neustále uráža a otravuje na forúme a nedá pokoj, to tu nikto nevidí. Britny, snažím sa byť kludný, som vačšinou kludný. Ako som písal, každý má svoje nálady a svoje dobré a zlé dni. alebo ked niekoho nahlásim za niečo, tak ja som ten za debila a čuráka, že prečo ho nahlasujem atd. :D
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: janci14

    Tvé hlášení nemá momentálně teď nic společné s tvým banem. To, že se tu s Enjoyem popichujete, to dělá více lidí. Já zase třeba u tebe vidím, jak dal Latins nedávno ban tomu Danjelovi a ty si hned dal odkaz do chatu a udělal si něco podobného, jak Enjoy, takže nikdo z vás není svatý. Ty se posmíváš jiným, jiní zase tobě a takhle je to pořád dokola.

    Vsadím se, že pokud by Mlýn, nebo Enjoy dostali taky ban, tak taky uděláš to samé, jen aby ses pomstil a vyžil se v tom, co dělají oni tobě. Dnes toto uzavřu, protože nemá dál to řešit, takže ještě něco?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: janci14

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Vsadím se, že pokud by Mlýn, nebo Enjoy dostali taky ban, tak taky uděláš to samé, jen aby ses pomstil a vyžil se v tom, co dělají oni tobě. Dnes toto uzavřu, protože nemá dál to řešit, takže ještě něco?
    v čom by som sa mal vyžívať ? ja nemám dôvod sa vyžívať sa v iných banoch, prečo by som to robil. a teda k tomu banu, pozri si teda druhých hráčov chatlog, čo mu tam tiež nadávali rasisticky, lebo teda nebol som tam sám, kto bol z toho daného hráča pohoršený kvôli jeho nevhodnému správaniu pod vplyvom alkoholu, napríklad si pamätám, ako samotný hráč vyhrážal Nikol. že ju príde dobiť alebo v podobnom zmysle. Toto myslím, že nieje zdravý rozum, zvlášť ked to hovorí žene alebo dievčatu. potom aj pod vplyvom alkoholu nadával na kotelnu v zmysle, sk.....a kotelna, konečne tu nebudem aspoň hrať ked budem mať ban.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ archivace 6.11. ] janci1 --> Britny

    Tohle už je max. pouze nějaká diskuze, o UB se nejedná, takže to uzavírám a dál se případem nezaobírám, protože, kdyby to 2 nejelo, asi bych to už dávno uzavřela.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •