Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Stížnost na admina Nakladana Okurka

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Nesúhlasím, videl som ťa tam veľa krát vo chvíli kedy sa normálne hrá, bol si tam. Veľa krát. Prišiel si potom o 22:50 a hneď si na to išiel
    Okamžite bez rozmyslu BAN ani som nestihol nic napísať. Potom sa nediv, že človek ide bindovať svoju pravdu do chatu!

  2. #17

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Katoteki Zobrazit příspěvky
    Nesúhlasím, videl som ťa tam veľa krát vo chvíli kedy sa normálne hrá, bol si tam. Veľa krát. Prišiel si potom o 22:50 a hneď si na to išiel
    Okamžite bez rozmyslu BAN ani som nestihol nic napísať. Potom sa nediv, že človek ide bindovať svoju pravdu do chatu!
    Co lžeš? Ban si dostal, mezitím ale stihnul napsat na to bugování "no a," "dělá to každý".
    Nelži ve věcech, který sou ověřitelný, hned editnu

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Je to pravda. Opäť opakujem, že to robí každý ale BAN dostanem iba ja - tak isto prechadzanie autíčkom je asi tiež v poriadku, že? Moment ale len do chvíle kedy to urobím JA. Nechcem UB pretože viem, že by si ma neustále sledoval a čakal kým si cupnem miesto skoku. Chcem len zmenu dôvodu banu na jednanie v afekte. Nebudem to tu vysvetľovať 10000 krát ale asi budem musieť.

  4. #19

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Na mojí reakci přes mik, že bugujueš zbraně:
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:01:51 STEAM_0:0:555352570 78.99.1.124 Katoteki no a?
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:02:02 STEAM_0:0:555352570 78.99.1.124 Katoteki akoze sorry ale robi sa to tu casto a ja mam mat ban?
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:02:43 STEAM_0:0:555352570 78.99.1.124 Katoteki ale ved tvl robi sa to tu dennodenne a zrazu ja?

    Ban si dostal za porušení pravidel, nicméně nelži, že sem přišel a dal ti ban bez důvodu. Kopal si okolo sebe jak malý děcko, pro mě je to vyřešený a ty se už moc nevyjadřuj, než si nakadíš do pusinky víc než doted

    Přesně, JÁ, co přes negativní výsledek žádosti o UB, ti ten UB dal, sem šel proti tobě :D
    Budu tě sledovat dál kámo a pokud nezměníš svůj přístup, bude to jenom horší..

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Ještě bych se chtěla zeptat ohledně těch banů - zde si mu dal ban, na těch 5 dní a vlastně tam moc nikdo nebyl pro UB, ani ty sám, ještě si mi psal, že si děláš srandu, že bys mu ten UB nedal https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post559306 a pak si napsal, žes mu ten UB dal na základě PM, ale on ten ban mít měl, protože co psal, to na UB nebylo, tak jsem mu ho vrátila, ale dala jen na 3 dny https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=266267 Tak právě teď moc nevím, jestli je to ten ban, o kterém se bavíte, že si dal za to UB, když ti to napsal do PMky, protože já ho už znám. On mi nasliboval už toho tolik do zpráv, modré nebe by mi snesl a vidíš, kde to vždy skončí, tak proto jsem ten ban obnovila, ale ubrala jsem mu 1 den. Jako upřímně já hráčům odpustím ledasco a prosíče, když mi napíšou v PM, nebo na steamu, tak jim dám šanci max 2x, když vidím, jak je to marný a ne jen u mě, ale i že mají problémy s jinými adminy, což je tento případ - bohužel, tak už prostě nevěřit, že napíše "já už budu hodný a polepším se a proto by chtěl UB" .. Psát si klidně s ním člověk může v PM, kdekoliv, ale pokud dostane ban, tak UB určitě nedávat, pokud je opravdu oprávněný, což v jeho případech je a asi už bude, udělal si zde špatné jméno.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Ja som svoj prístup zmenil. A nie kvôli tebe! Ale očividne si si to nevšimol. Narozdiel od môjho bývalého prístupu a to musíš uznať. Som sa nevyjadril vulgárne, nenadaval som ti do rodiny, nebol som perverzný a dokonca som ani nepísal žiadne nezmysly na aké si u mňa, priznávam oprávnene, zvyknutý.

  7. #22

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Já mu dával přede 14ti dny UB, ikdyž v tý žádosti o UB byli všichni admini proti UB. Napsal mi pmku, já to bral, že se k tomu postavil jako chlap, proto sem dal UB. Na UB to nebylo, ale bral sem v úvahu, že byl schopnej napsat mi pm a že měl zájem o to ten UB dostat.
    e: netušil sem, že mu po mém UB byl dán nějaký další ban

  8. #23
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    proste katokeki je vychýrený na JB tým že je klamár

    nech si typek potrolluje ale zas odtiaľ po tiaľ
    Citovat Původně založeno Katoteki Zobrazit příspěvky
    Toto si beriem osobne
    :DD
    Naposledy upraveno mirecc; 14-11-20 v 12:59.

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    proste katokeki je vychýrený na JB tým že je klamár
    Toto si beriem osobne

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Po uplynutí BANu chcem aby sa so mnou jednalo ako s novým človekom a nie ako s Katotekim! Moja povesť je zlá, ale nenechám sa tu urážať od adminov

  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Já mu dával přede 14ti dny UB, ikdyž v tý žádosti o UB byli všichni admini proti UB. Napsal mi pmku, já to bral, že se k tomu postavil jako chlap, proto sem dal UB. Na UB to nebylo, ale bral sem v úvahu, že byl schopnej napsat mi pm a že měl zájem o to ten UB dostat.
    e: netušil sem, že mu po mém UB byl dán nějaký další ban
    Já myslela, že si to věděl, protože se o tom ještě Enjoy zmínil v chatu a tobě přece nikdy nic neunikne :D A ještě jsem ti psala, že to je blbost mu dávat UB, už ho znám v tomto psaní PM velmi dobře. Chápu, že ses s tím asi u něj ještě nesetkal no, ale pokud se už hráč řeší ve velkém, tak si toho všimne více adminů a dají si pozor, takže vlastně tuto stížnost na tebe obrátil proti sobě.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Obracajte si tu čo chcete, uvidíme sa v sobotu. Ďakujem za nič
    Edit:ďakujem za všetko, za všetky príspevky a hlavne za BAN na 1 týždeň a to som sa nevyjadroval vulgárne. Sklamala ma moja predstava o Vás tak jako Vaša o mne
    Naposledy upraveno Katoteki; 14-11-20 v 13:11.

  13. #28
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Jestli si chtěl řešit ban, protože se ti zdá, žes ho dostal neprávem a dlouhý, tak na to je sekce jiná a pokud založíš podobnou stížnost na někoho dalšího, tak ti ji normálně hodím do diskuze, protože se pořád vyjadřuješ o ničem, založil si něco, kde jsem podle tvých slov zjistila, že asi ti moc nejdou pravidla na JB, když si tam v klidu buguješ zbraně a ještě píšeš, že to je lepší při vzpouře, jak při modu, přitom bug jako bug :D Pak v každém tvém příspěvku píšeš, že se loučíš, nakonec ho ještě editneš a něco k tomu dodáš, tak asi možná tentokrát na Samce čekat nebudu a pokud si s banem smířený, tak se tu nemusí dál nic řešit, jen bys spamoval zbytečně dál a dál.
    A navíc, on se může vyjádřit i přes zamčené téma.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #29
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Lock

  15. #30
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ čeká se v řešení na náboráře ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Ďalšia diskusia je pravdepodobne neopodstatnená, keďže sme neprebrodili k nijakému kľúču, ktorý by vyriešil problém.

    Pokiaľ s banom nesúhlasíš, je tu ešte možnosť založenia žiadosti o unban. Najvhodnejšie však bude doštudovať pravidlá a počas hrania na serveroch sa zbytočne nedostávať do konfliktov (ideálne obmedziť chat, v rámci možností). Ak by však prišlo k výraznému prešľapu zo strany admina, môže sa to podrobnejšie prešetriť. V tomto konkrétnom prípade sa tak ale nestalo.

    Pre prípadné ďalšie otázky spojené s touto problematikou ma prosím kontaktuj v PM, respektívne kľudne aj niektorého z moderátorov/adminov.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •