Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Stížnost na admina Nakladana Okurka

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Stížnost na admina Nakladana Okurka

    Dobrý deň, mám sťažnosť na jedného z vašich adminov. Ide o admina pod menom "Nakladana Okurka".
    Mám pocit, že ohľadom rozdávania BANov nie je fér a je na mňa vysadený. Bol by som rád keby sa dokázal odosobniť. Navyše nesúhlasím s dôvodom druhého banu, v ktorom ako dôvod je uvedené "Demence po banu, provokace, spam ". Nebola to v žiadnom prípade DEMENCIA, ani PROVOKÁCIA! Spam bol ale maximálne poslanie jednej správy dva krát do chatu. NAVYŠE si prosím uvedomte, že v chate neboli žiadne nezmysli a ani som sa nevyjadroval vulgárne ako mám vo zvyku. Moje argumenty boli úplne normálne napísané. Dôvod prvého BANu bugovanie, je taktiež nefér. Celé dni sa proste na mape JB_oasis bugujú zbrane cez AIM BOX. Je to jednoduché a hra to umožňuje, a teda si myslím, že to nie je neviem aký veľky zločin. Uvediem príklad podobného charakteru "Predstavte si, že by sa dával BAN na de_dust za strieľanie cez textúry" - tak isto mi to príde nezmyselné. Ďalej keby som tam bol kedykoľvek inokedy BAN BY SOM NEDOSTAL, pretože viem ako na čo reagujú rôzny ADMINI. Okurka sa na serveri objavil a zrazu BAN, navyše ho na to upozornil hráč morpheuss. Taktiež dnes bolo veľa krát prejdených hráčov s autíčkami a to ako vieme je taktiež zakázané, pretože je za to BAN. Nikto ale dnes ani pred dňami žiadny nedostal. Hráč "papundekel" dokonca ešte pred hodinou (21:50) opakovane prechádzal autíčkami hráčov a stláčal CT tlačítka v BOXE (zabil nás v boxe). Preto si myslím, že som obdržal BAN neprávom. Ako prvý tak aj ten druhý. Nejde mi o zrušenie banov (to by som asi nepísal do sťažností). Ide mi o to, aby so mnou bolo zaobchádzané ako s hráčom bez viny, ktorý nikdy BAN nemal! Taktiež prosím o iný názov pre dôvod banu číslo dva "Demence po banu, provokace, spam " - nevystihuje situáciu. Nazval by som to skôr ako "Prehnaný BAN, pretože ADMIN nehodlal argumentovať a ani sa so mnou baviť, či sa pokúsiť o pochopenie situácie"

    Proste táto celá situácia, mi pripadá NEFÉR, názov BANu číslo 2 je nesprávny a nespravodlivý, pretože o DEMENCIU a PROVOKÁCIU nešlo. MOC DOBRE VIETE ČO JE U MŇA PROVOKÁCIA keby som PROVOKOVAŤ CHCEL... Požadujem aby admin "Nakladaná Okurka" bol upozornený na to, že má každého hráča brať ako čistú nádobu, ktorá ešte nemá praskliny (chápete) - teda ľudskou rečou, aby bol každý hráč trestaný rovnako za tie isté porušenie pravidiel a ABY NIKTO nebol netrestaný len preto že je kamarát ADMINA. S každým hráčom sa bude zaobchádzať rovnako, ako s tým ďaľším. LEN PRETO ŽE OKURKA PRÁVE PRIŠIEL KEĎ SOM JA BUGOVAL NEZNAMENÁ ŽE SOM JEDINÝ A PRVÝ! ZAMERAJTE SA NA VŠETKÝCH, SKÚSTE SA ODOSOBNIŤ a BRAŤ KAŽDÉHO ROVNAKO! (prosím o napomenutie zmieneného admina, či rovno zbavenie práv)

    Ďakujem.

    Dobrú noc

    Edit: https://uloz.to/file/LJFtT76N2EKf/nespravodlivost-png
    Naposledy upraveno Katoteki; 13-11-20 v 23:06.

  2. #2

    Odpověď: Sťažnosť na admina "Nakladana Okurka"

    Ahoj, napisu ti to na plnou hubu, pokusím se bez vulgarit.

    14 dni zpátky, si dostal ode mě UB na základě toho, ze si mi napsal pmku, ze už budeš oka. Ten UB sem ti jak idiot dal, ikdyz většina adminu byla v žádosti o u UB proti.

    Kopeš okolo sebe, je mi jedno, ze Pepík to támhle včera bugoval a ban nedostal. Pravidla si porušil TY. TY si tu zbraň bugnul a udělal s ni vzpouru. Reason druhyho banu ti nezmenim, pořad ses napojoval na server a spamoval tam bindy, který sis tak pečlivě připravil.

    Za bany si stojím, jak za jejich délkou, tak reasonama.

    Teď můj názor na to, proč na tebe nepohlizim, jako na “čistou nádobu”. (Cenzurováno pro mladší generace):
    Kde k**** beres vůbec tu drzost si tady otvírat tlamu na někoho, z koho si udělal ******.? Já ti jak totální lempl dal UB jen proto, ze si s prosikem napsal pmku, zadost o UB ti byla locknuta a já ti jak největší trotl dal UB na základě věty “budu hodný”. Místo toho, aby si držel pusu a krok, tak jdeš na server, kde porusis pravidla a citis se strašně moc dotcenej, ze si dostal ban? Si snad děláš srandu? Nebo z koho chceš dělat debila?

    Chtlg si každý muže ověřit sám, byl bych rad aby si posouzení stížnosti nechal už na ostatních, přečíst tvoji slohovku dalo zabrat.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 13-11-20 v 23:31.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Sťažnosť na admina "Nakladana Okurka"

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Chtlg si každý muže ověřit sám, byl bych rad aby si posouzení stížnosti nechal už na ostatních, přečíst tvoji slohovku dalo zabrat.
    Nesúhlasím s tebou, pretože v chatlogu z dneška, boli všetko racionálne argumenty, proti tvojim BANom, žiadne urážky do rodiny ani vulgárnosti. Navyše neboj sa, nie si jediný, kto má isté sympatie voči svojim kamarátom a dokáže kde čo prehliadať. Všetci sme ľudia ale čo je moc je moc. A PEPÍK NE PEPÍK, nespravodlivosť tam stále je, aj keď si ju ako chceš obkecáš. Obzvlášť nespravodlivosť za BAN číslo 2. Uvedom si, že nešlo o DEMENCIU a ani PROVOkÁCIU išlo o normálne, slušne napísané argumenty a ver, že keby som chcel byť aký som bol, napísal by som niečo bez hlavy a päty ZA TO BY BOL BAN NA 1 týždeň vhodný, ale za slušné argumentovanie, mi to príde absolutné prehnané. AKO admin by si mal hodnotiť situáciu po rozmyslení, nie len tak bez rozmyslu !

    P.S. Keby chcem byť vulgárny a iracionálny, nepíšem tu sloh ale napísal by som niečo viď moje minulé príspevky!
    Nesúhlasím, zle zhodnotená situácia, nesprávny názov dôvodu BANu č. 2 a jeho neprimeraná dĺžka!
    Naposledy upraveno Katoteki; 13-11-20 v 23:46.

  4. #4

    Odpověď: Sťažnosť na admina "Nakladana Okurka"

    Od slušných argumentů mas forum a tuto temu. Napojoval ses po banu a spamoval nesmysly. Ban na den za “si píča” bezprostředně po banu, sem ti smazal. Ale aby ses pak napojoval a spamoval nesmysly jen proto, ze ti i při banu server umožňuje něco rychle bindnout do chatu?
    Chceš teda upravit ban číslo 2 na “Nechápavý, argumentujici hráč, co porušil pravidla, ban nerespektujici, drzý a nevděčný”?
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 13-11-20 v 23:53.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Sťažnosť na admina "Nakladana Okurka"

    Pravdu povediac toto aspoň o niečo lepšie vystihuje situáciu “Nechápavý, argumentujici hráč, co porušil pravidla, ban nerespektujici, drzí a nevděčný” než "Demence po banu, provokace, spam", aspoň trochu lepšie... Ale prepáč s tebou sa už baviť nebudem. Pochop, že by sme sa mi dvaja spolu už len opakovali, budem sa baviť už len s tvojimi kolegami (?).

    EDIT: Ospravedlňujem sa za ďaľšiu úpravu ale - BAN za bugovanie zbraní by som videl ako správny, len v prípade bugovania pri módoch, vtedy naozaj ide o porušenie pravidiel, ale bugnutie pre vyvolanie vzbury, mi pripadá len ako jednoduchá cesta k zbraniam rovnako ako cela s gunou. Navyše 15 sekúnd (áno to mi veľmi pomôže -_-) pred BANom som všetky zbrane odhodil
    Naposledy upraveno Katoteki; 14-11-20 v 00:02.

  6. #6

    Odpověď: Sťažnosť na admina "Nakladana Okurka"

    Citovat Původně založeno Katoteki Zobrazit příspěvky
    Pravdu povediac toto aspoň o niečo lepšie vystihuje situáciu “Nechápavý, argumentujici hráč, co porušil pravidla, ban nerespektujici, drzí a nevděčný” než "Demence po banu, provokace, spam", aspoň trochu lepšie... Ale prepáč s tebou sa už baviť nebudem. Pochop, že by sme sa mi dvaja spolu už len opakovali, budem sa baviť už len s tvojimi kolegami (?).

    EDIT: Ospravedlňujem sa za ďaľšiu úpravu ale - BAN za bugovanie zbraní by som videl ako správny, len v prípade bugovania pri módoch, vtedy naozaj ide o porušenie pravidiel, ale bugnutie pre vyvolanie vzbury, mi pripadá len ako jednoduchá cesta k zbraniam rovnako ako cela s gunou. Navyše 15 sekúnd (áno to mi veľmi pomôže -_-) pred BANom som všetky zbrane odhodil
    Odhodil si je proto, ze si věděl, ze to řeším.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Sťažnosť na admina "Nakladana Okurka"

    Správne, väčšinou po bugnutí, vyhadzujem všetky a nechám si len jednu. Tak isto aj teraz.
    Teraz ja - Dal si mi BAN aj kvôli zlým skúsenostiam so mnou, alebo kvôli istému subjektívnemu pohľadu.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Sťažnosť na admina "Nakladana Okurka"

    Citovat Původně založeno Katoteki Zobrazit příspěvky
    EDIT: Ospravedlňujem sa za ďaľšiu úpravu ale - BAN za bugovanie zbraní by som videl ako správny, len v prípade bugovania pri módoch, vtedy naozaj ide o porušenie pravidiel, ale bugnutie pre vyvolanie vzbury, mi pripadá len ako jednoduchá cesta k zbraniam rovnako ako cela s gunou. Navyše 15 sekúnd (áno to mi veľmi pomôže -_-) pred BANom som všetky zbrane odhodil
    Jen ohledně toho. Kdy by si sem každý nový hráč, co sem dojde a začne po tolika letech měnit pravidla, nebo neustále je navrhovat podle svýho, tak je asi jen pořád přepisujeme. Toto pravidlo je zakázané všeobecně snad na každém portále, ohledně toho bugu na oasis (ať se jedná o mod, nebo že chceš udělat vzpouru). A jak ses zmínil o d2, tak si představ, že na takovým only d2 je zakázáno líst na textury a střílet přes ně. Něco jiného je děrování přes bedýnky a zdi na zemi a něco jiného, kdo tě vysadí na texturu on tě pak může vidět přes ni a ty jeho ne (pokud nevyskakuje). Jako upřímně tyto hráče na aimu nejdřív upozorním, nebo jim dám slay, na JB zase pokud někdo udělá vzpouru přes bugnutí zbraně, dostane prostě ban na 3h ze hry.
    To jsem ti chtěla jen trošku objasnit, ale jinak sem si to četla celé, nemám moc k tomu co dodat, vzhledem k tomu, že to spíš vypadalo, že si chceš jen postěžovat do veřejného deníčku stížností, protože z toho nic nebude a už to i vypadá na zklidněnou konverzaci. A pokud k tomu nikdo nic mít nebude, tak se bude jen čekat na Samce až to uzavře a ty máš na týden ban a ten už bys musel řešit jinde, i když si myslím, že by to bylo zbytečné.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9

    Re: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    22:03 --> Udělen ban za bugování

    Následný chatlog:

    Jailbreak 6 13-11-2020 22:28:00 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki idem na forum caw
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:24:59 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki tento druhý BAN si nezáslužim, žiadam o iný popis, pretože tento provokuje mňa!
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:24:58 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki tento druhý BAN si nezáslužim, žiadam o iný popis, pretože tento provokuje mňa!
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:23:56 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Keby to urobil morpheuss iba ho upozorníš a hrá sa ďalej, že? samozrejme
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:22:53 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Teraz som si istý tým, že si na mňa vysadený... toto oprávnnene na fórum dám, pretože ten druhý ban je fakt nefer
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:22:50 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Teraz som si istý tým, že si na mňa vysadený... toto oprávnnene na fórum dám, pretože ten druhý ban je fakt nefer
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:22:50 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Teraz som si istý tým, že si na mňa vysadený... toto oprávnnene na fórum dám, pretože ten druhý ban je fakt nefer
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:21:07 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki žiadna provokácia nebola... opäť preháňaš
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:21:04 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki žiadna provokácia nebola... opäť preháňaš
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:19:35 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Keby to urobil morpheuss iba ho upozorníš a hrá sa ďalej, že? samozrejme
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:18:35 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Keby to urobil morpheuss iba ho upozorníš a hrá sa ďalej, že? samozrejme
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:18:33 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Keby to urobil morpheuss iba ho upozorníš a hrá sa ďalej, že? samozrejme
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:18:29 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Keby to urobil morpheuss iba ho upozorníš a hrá sa ďalej, že? samozrejme
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:16:40 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Ak niečo proti mne máš, pretože vieme kto som, tak mi to radšej povedz rovno
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:15:38 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Nie si fér ku mne, a keď chceš prirátaj mi k tomu aj ban za urážku, nemôžem proste nevyjadriť svoj názor keď ma
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:12:57 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki A lezieš do istých otvorov svojim kamaratom, napriklad morfeovi (weird) by si za to ban nedal, idem na forum veď ma pozn
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:10:43 STEAM_0:0:555352570 178.41.180.77 Katoteki Okurka nejednáš fér, pretože to tu fakt robí každý a keby si tu bol tak by si to videl, a fakt by si si trochu mohol
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:03:58 STEAM_0:0:555352570 78.99.1.124 Katoteki si piča
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:03:11 STEAM_0:0:555352570 78.99.1.124 Katoteki a akože mam pocit potom že si tu na mna okurka zasadol
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:02:51 STEAM_0:0:555352570 78.99.1.124 Katoteki akože sorry ale to je nespravodlivosť
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:02:43 STEAM_0:0:555352570 78.99.1.124 Katoteki ale ved tvl robi sa to tu dennodenne a zrazu ja?
    Jailbreak 6 13-11-2020 22:02:02 STEAM_0:0:555352570 78.99.1.124 Katoteki akoze sorry ale robi sa to tu casto a ja mam mat ban?




    První ban je podle mne oprávněný. V všeobecných pravidlech platných pro všechny servery na Kotelně je jasně napsané, že bugování (které razantně zvýhodňuje hru) je zakázané. To je prostý fakt, který nemůže nikdo žádným jiným argumentem znegovat.

    Spoiler Spoiler:


    Druhý ban byl dán na základě rychlých reakcích po udělení banu původního. S tímto druhým banem já osobně nesouhlasím. Je víceméně pochopitelné, že v krátké chvíli po tom, co člověk dostane ban, jedná v afektu, takže jakékoliv reakce by se po udělení banu měly brát s velkým nadhledem. V tomto případě je spíše více problém v technickém zabezpečení serveru, který umožňuje psát zprávy do chatu krátce po napojení či udělení banu. Kdyby tam ta možnost nebyla, k druhému banu by ani nedošlo.

  10. #10
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    najskôr som si myslel že je mentalne chorý, vtedy mi ho prišlo ľúto, ale že vraj to je čisto troll takže tým pádom tu nemám ani jednu výhradu k banu už len za to že viem o koho sa jedná

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Argumenty typu robia to aj ostatný tak môžem aj ja sú tí na milú píč. Ak je admin na servery a vidí ako niekto iný buguje zbrane, vždy zasiahne. Keď si videl ako niekto buguje zbrane a admin bol na servery a nič neriešil (či to bol priamo okurka) tak to sem napíš, s dôkazom to bude len lepšie.

    K prvému banu: bugol zbraň spravil vzpuru dostal ban na 3 hodiny, mohol dostať aj viac.

    K druhému banu (zmazanému): po jednej vete "si pica" dat ban na deň je nezmyselné, (aj problémovému hráčovi). Ten bol ale podľa okurky hned zmazany, zrejme si okurka uvedomil priestrel, čiže v konečnom dôsledku je to v poriadku.

    K tretiemu banu: hráč úmyselne provokoval admina a to aj po bane kedy sa chvíľami napojoval na server. Skončil z banom na týždeň.

    Okolnosti ktoré treba zobrať do úvahy: Hráč už má pár banov za podobnú vec. 2 bany boli dané v poriadku, 1 čo nebol, okurka zmazal. Hráč dostal cca 10 dní dozadu ban, okurka mu dal ub s podmienkou ktorú porušil, preto taká dĺžka posledného banu. Keďže ide o sťažnosť a hráč ani nechce skrátenie banu, nechal by som ban na týždeň, podla mňa je to v norme.

    Pri všetkom vyššie spomenutom si myslím že okurka neurobil nič trestuhodné.
    Už neni čas huliť...

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Ja už som sa vyjadril, nemám čo dodať. Rozhodnutie je už len na vás...

    EDIT: Rozhodol som sa, že BAN vydržím, pretože by som bol ešte viac sledovaný ako pred tým kvôli mojej minulosti. Avšak za svojou sťažnosťou si stojím. Ten BAN pretrpim z jediného dôvodu a to že Okurka mi dal šancu a ja som ju nevyužil. Nemyslite si, že nedokážem obsediet bez cska jeden týždeň. Prosím ale o zmenu dôvodu BANu a to na niečo v zmysle "hráč opakovane jedná v afekte"

    EDIT2: Svoju chybu priznávam, idem sa oboznámiť s pravidlami JB na servery csko.cz
    Naposledy upraveno Katoteki; 14-11-20 v 11:13.

  13. #13

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Katoteki Zobrazit příspěvky
    Ja už som sa vyjadril, nemám čo dodať. Rozhodnutie je už len na vás...

    EDIT: Rozhodol som sa, že BAN vydržím, pretože by som bol ešte viac sledovaný ako pred tým kvôli mojej minulosti. Avšak za svojou sťažnosťou si stojím. Ten BAN pretrpim z jediného dôvodu a to že Okurka mi dal šancu a ja som ju nevyužil. Nemyslite si, že nedokážem obsediet bez cska jeden týždeň. Prosím ale o zmenu dôvodu BANu a to na niečo v zmysle "hráč opakovane jedná v afekte"

    EDIT2: Svoju chybu priznávam, idem sa oboznámiť s pravidlami JB na servery csko.cz
    Stížnost je na mojí ososbu, tak za čím stojíš prosimtě? Já se žádný chyby nedopustil, týden ban po následném napojování a spamování bych nedával, kdybych hráče neunbanovával před 14ti dny s tím, že už "bude hodný", takže druhá část Grakonova postu je úplně mimo.

    e: strašně se mi libí jak seš tady strašně ublíženej a rozumnej :D bohužel ti to nežeru, jestli ostatní ano, není moje věc

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Mohol si si všimnúť, že už sa na serveroch vyjadrujem slušne ale moment - to by si tam musel byť a všímať si. Lenže ľudia si nevšímajú keď nepíšem poprípade píšem normálne

  15. #15

    Odpověď: [ v řešení ] Sťažnosť na admina Nakladana Okurka

    Citovat Původně založeno Katoteki Zobrazit příspěvky
    Mohol si si všimnúť, že už sa na serveroch vyjadrujem slušne ale moment - to by si tam musel byť a všímať si. Lenže ľudia si nevšímajú keď nepíšem poprípade píšem normálne
    Ok a když už tam sem, porušuješ pravidla a pak se cítíš strašně moc dotčený :D
    Z mojí strany ted uz nedojde ani ke zkrácení ani ke změně reasonu, pokud budou modi nebo naborari chtit, zmenit to muzou. Pro mě je to uzavřený

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •