Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: Žiadosť o práva na JB - PRIJATÝ (spešl)

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Žiadosť o práva na JB - PRIJATÝ (spešl)

    Ahoj, po nejakej dobe som tu zas, ak niekomu bude extra vadiť, že presný polrok od locku je až o týždeň, tak nech to pre jeho dobrý pocit lockne a ja to kľudne hodím až toho 24. Kedy to ten polrok bude, aj keď to hádam nebude vadiť vzhľadom na to, že sa moja predošlá žiadosť riešila skoro ten polrok.


    Čo sa od poslednej žiadosti zmenilo: Asi som iba sprostejší a chudobnejší ; snažil som sa nekomunikovať s ľuďmi, kt. nemám rád. taktiež som sa snažil nemať žiadnu konfrontáciu s adminmi, s kt. mám nejaký problém. Presnejšie som fellowa "stretával" minimálne a nekomunikoval s ním (to bol taký väčší problém v minulej žiadosti :D)

    Nick: Mlýn. ; MLYNISGOD
    SID: STEAM_0:1:106733303
    ŠTÝM: https://steamcommunity.com/id/KingMlynek/
    Bany: To, čo bolo v predošlej žiadosti stále platí, bany tam boli vysvetlené, nechcem to tu hádzať znova, aby to nebolo preplnené.

    Moja posledná žiadosť skončila s asi 15 pro a 2 proti, počítali sme to dávno, neviem presne, nejak sa k nej ani nechcem vracať, ale aby to tu bolo poznačené.
    Predošlá žiadosť - https://csko.cz/forum/showthread.php...-pr%E1va-na-JB
    Posledná žiadosť mi bola zamknutá na základe:
    1. Vyjadrenia 50 na 50
    2.Chatlog

    1- Každý, kto sa pozrie vidí, ako to bolo.
    2. Chatlog bol v tej dobe "horší" zväčša sa tam objavovali slová ako "Šašo, koště, klaun, taška" a podobne.. Dosť pritvrdilo aj to, čo sme riešili s Koprom, kedy som mu napísal do admin chatu, že je čurák :D (Loveyou) -Bola to chyba, ktorú už ale nezmením, s Koprom sme doteraz v pohode a myslím si, že sme to mali "niekde" odkedy som to napísal (ak niesme kamoši napiš :( ))

    Aktivitu som mal teraz horšiu, pretože som bol posledné 2 týždne (skoro) mimo územia SR a nemal som internet ako doma, takže bolo obtiažné hrať, ale snažil som sa pripojiť sa aspoň pár krát. Aktivita už nabieha, to je v pohodke. Myslím si, že ma tu už väčšia časť hráčov/adminov pozná a nemyslím si, že by bol so mnou nejaký extra problém.

    Na záver by som poprosil adminov, pokiaľ sa rozhodnú udeliť mi svoje "PRO" alebo "PROTI" aby napísali dôvod!! Samčo mi napísal, že veľmi nebere v úvahu čisté "pro" bez dôvodu, takže pokiaľ sa mi znova rozhodnete dôverovať, napíšte tam niečo pekné, aby sme boli spokojní všetci :)


    Pekný deň <3
    Mlýn.
    Naposledy upraveno Mlýn; 17-11-20 v 13:25. Důvod: Farbičkysry

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Mlýnku ja ti neviem. To že sa snažíš o práva a vyhýbaš sa konfliktom je plus. Na druhú stranu nemáš žiaden rešpekt u hráčov. Z minulosti je tu zopár konfliktov a nie som si istý, či by si bol objektívny.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Ahoj, určite nie som svätý ani nič podobné, mám svoje chyby, ktoré som aj dal niekoľko krát najavo. Konflikty som nejaké mal, to je pravda, avšak väčšina z nich je "vyriešená". Ja si myslím, že nejaký rešpekt mám, ale to je vec pohľadu.
    K tej objektivite.. To je vec, o ktorej by sme sa mohli baviť hodiny dokola. Aj keby sme prišli na nejaký spoločný bod "objektívnosti" vždy sa nájde niekto, kto začne ukazovať prstom a kričať. "toto si urobil zle!! objektívny si nebol!"
    V tejto chvíli však nevidím spôsob, akým by som ti objektivitu dokázať mohol, pokiaľ sa pošťastí a Samčo sa tento krát rozhodne mi to nahodiť, tak ti ju ukážem, to sa neboj ;)

    Ďakujem za vyjadrenie

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    U mě to máš dobrý, pro.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    U mě to máš dobrý, pro.
    Ďakujem, že mi znova dôveruješ. Vážim si to ;)

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Pro
    + aktivita i po zamítnutí žádosti
    + hlášení
    + porozumění módu
    + kvalitní simon
    + ochota pomoci ostatním
    + je s ním sranda
    + vyjadřování na úrovni

  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Okurka to zhrnul.
    Pro

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Okurka to zhrnul.
    Pro
    Ďakujem, vážím si tuto podporu <3

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Pro
    + aktivita i po zamítnutí žádosti
    + hlášení
    + porozumění módu
    + kvalitní simon
    + ochota pomoci ostatním
    + je s ním sranda
    + vyjadřování na úrovni
    Nešlo mi to dať do jedného. Eh. Ďakujem <3

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    V minulé žádosti si neprošel, protože tam byl ten problém s Koprem, který napsal co se dělo na serveru, když tam byl inkognito. Tím sis to asi pokazil, protože si měl velkou šanci, jak si sám psal, velké množství adminů by ti šanci dali. Takže pokud je to teď jak říkáš pravda a s Koprem je to ok a on sám ti dá pro, tak už to budeš mít asi větší šanci než předtím. Minule jsem psala, že se uvidí za ten půl rok, jak se zlepšíš, jako ten posun k lepšímu vidím i já, i když sem tam něco plácneš do chatu. Opět to píšu jak u všech, že až se dá někomu šance, někdo dostane toho spešla, tak potom se doopravdy uvidí, jak to bude zvládat. Když se ta šance nedá, tak se to nikdy nedozvíme. A pokud by bylo opravdu více adminů pro a ty sis to zase nějak nepohnojil, tak by se spešlové měli nahazovat za kratší dobu, než jak se čeká i jiných žadatelů na TA. Protože spešl, to fakt minimální funkce. Každopádně já jsem zatím PRO a dál se uvidí, kdo ještě bude, nebude, nebo se zase něco najde. Ale snad doufám, že ne.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    V minulé žádosti si neprošel, protože tam byl ten problém s Koprem, který napsal co se dělo na serveru, když tam byl inkognito. Tím sis to asi pokazil, protože si měl velkou šanci, jak si sám psal, velké množství adminů by ti šanci dali. Takže pokud je to teď jak říkáš pravda a s Koprem je to ok a on sám ti dá pro, tak už to budeš mít asi větší šanci než předtím. Minule jsem psala, že se uvidí za ten půl rok, jak se zlepšíš, jako ten posun k lepšímu vidím i já, i když sem tam něco plácneš do chatu. Opět to píšu jak u všech, že až se dá někomu šance, někdo dostane toho spešla, tak potom se doopravdy uvidí, jak to bude zvládat. Když se ta šance nedá, tak se to nikdy nedozvíme. A pokud by bylo opravdu více adminů pro a ty sis to zase nějak nepohnojil, tak by se spešlové měli nahazovat za kratší dobu, než jak se čeká i jiných žadatelů na TA. Protože spešl, to fakt minimální funkce. Každopádně já jsem zatím PRO a dál se uvidí, kdo ještě bude, nebude, nebo se zase něco najde. Ale snad doufám, že ne.
    Děkuju <M3

    K tomu pro jsi mohla dát i díl duchu

    Kopre vyjádří se, nebo si přijdu pro tvoje auto

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Zo všetkých síl som sa snažil ti dať proti, stále mi na tebe kurva niečo nesedí. Tvoja minulosť bol problém a stále sa bojím že by sa mohla opakovať.

    BTW, už je to nejaký ten piatok čo boli s tebou naposledy problémy, stále si držíš aktivitu, snažíš sa kontrolovať správanie aj emocie, CHL je taktiež OK. Fakt neviem prečo, ale radšej by som ta z právami nevidel. Asi sa bojím do budúcna využívania práv vo svoj prospech, to ale nemení nič na veci že máš stále snahu, trpezlivosť, a aj ked minulosť bola pestrejšia, tak po velmi dlhej úvahe si o jedno PRO bližšie ku právam, aj ked je to od neaktívneho admina
    Už neni čas huliť...

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Zo všetkých síl som sa snažil ti dať proti, stále mi na tebe kurva niečo nesedí. Tvoja minulosť bol problém a stále sa bojím že by sa mohla opakovať.

    BTW, už je to nejaký ten piatok čo boli s tebou naposledy problémy, stále si držíš aktivitu, snažíš sa kontrolovať správanie aj emocie, CHL je taktiež OK. Fakt neviem prečo, ale radšej by som ta z právami nevidel. Asi sa bojím do budúcna využívania práv vo svoj prospech, to ale nemení nič na veci že máš stále snahu, trpezlivosť, a aj ked minulosť bola pestrejšia, tak po velmi dlhej úvahe si o jedno PRO bližšie ku právam, aj ked je to od neaktívneho admina
    Ďakujem bráško, vážím si, že aj keď si v určitých veciach neistý, tak mi veríš, že to bude v pohode.
    Takéto pro, od človeka, ktorý si nie je úplne istý, no stále mi verí je pre mňa cennejšie ako od niekoho, s kým som "kamik". Veríš, že som sa niekam posunul a chceš, aby som to aj dokázal. Ďakujem ;)

  14. #14
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Ahoj, nikdy jsem s ním neměl problém, když jsem na steamu, tak mi věčně něco hlásí, aktivní je.
    Jsem pro.

  15. #15
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nikdy jsem s ním neměl problém, když jsem na steamu, tak mi věčně něco hlásí, aktivní je.
    Jsem pro.
    Ďakujem, že si sa znovu rozhodol podporiť ma.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •