Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Minecraft - SlavicParadise

  1. #1


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Thumbs up Minecraft - SlavicParadise

    Zdravím kotelňáci, jelikož jsem tady pár let působil jako admin na CS serverech (propil jsem udaje od účtu), tak mě napadlo, oslovit pozůstalé hráče k připojení na minecraft server.
    Vím že tady bylo v letošním roce i v předchozích letech pár pokusů o MC server a všechny už jsou vypnuty, každopádně, kdo by si měl chut zahrát Vanila 1.16.4, tak ať příjde požádat na discord o přídání na whitelist: https://discord.gg/8kxgu2XZ
    Na server jsem přidal pár pluginů:
    1.Nevybuchování creepru (to bych nechal pro první týden, abych nemusel neustále řešit rozbouraný spawn)
    2.Dropování hlav ze všech móbů
    3.Multiplayer spaní (stačí, když jeden hráč půjde spát)
    4.Elitra jde spojit s armorem

    Server jsem standartně pronajal, je předplacený na 1 měsíc, pokud budou hráči na serveru určitě vymyslíme jak se servrem naložíme do budoucna.

    Pravidla jsou naprosto prostá na serveru:
    Neotravovat ostatní hráče
    Nerozbíjet nic co jsem nepostavil nebo vygenerované stavby
    Co sklidím, to zasadím.
    Co si půčím, to vrátím.
    Nepoužívat žádné nedovolené programy a doplnky k podvádění ve hře..
    Zakazuji velké automatické farmy na zvířata (myslím že je spousta způsobu jak získat jídlo, bez velkého zatížení serveru)

    Pokud bude někdo prudit, dostane varování, pak mu bude navždy zablokován přístup.
    Chceme hrát pro zábavu, né řešit něčí mindrák..

    Může přijít hrát každý, samozřejmě prosím berte ohled na ostatní a svoje stavby z hlíny nemusíte zamýšlet rovnou na spawnu..
    Jinak je to klasická Vanila 1.16.4 na úroveň HARD, tudiž se příšery spawnují fakt brutálně, proto to vemte prosím na zřetel, než se na server přípojíte.
    Společné projekty, eventy a plány můžeme probrat kdykoliv na discordu..
    Pokud jsem něco zapoměl tak doplním:
    Server začíná dnes v 19:00, budu se těšit...
    IP: ms95.hicoria.cloud:16740
    MAPA: http://178.170.39.73:16738/
    Spawnete se v zasněžené oblasti, přímo u vesnice, prosím berte v potaz že vesnice má sloužit jako útočiště pro nové hráče a je potřeba zachovat život vesničanů !
    Pokud budete těžit, prosím osvetlujte za sebou prostory a těžte systematicky, at neni rozkopaneho půl světa..
    Naposledy upraveno VegTerminator; 20-11-20 v 11:40.

  2. #2


    Odpověď: Minecraft - SlavicParadise

    Pro abnormální aktivitu tady na foru a z důvodu toho, že je každý ukecaný jak ženská, survival zahraju zitra ráno. Každopádně přidat vás pořád můžu i dnes..

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Minecraft - SlavicParadise

    Citovat Původně založeno VegTerminator Zobrazit příspěvky
    Zakazuji velké automatické farmy na zvířata (myslím že je spousta způsobu jak získat jídlo, bez velkého zatížení serveru)
    podľa čoho rozlišuješ velké farmy ?
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  4. #4


    Odpověď: Minecraft - SlavicParadise

    Vetsinou podle selského rozumu..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •