Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: CTF --> Wallhack

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    CTF --> Wallhack

    Dobrý den páni admini.
    Hrál jsem si takhle v klidu s joccem na CTF na mapě de_dust_castle a přišel hráč yekcc. Ze začátku bylo všechno ok ale po tom co byl nějakou dobu AFK pod spawnem Téček mi přišel nějaký zajímavý ale protože jsme tam hráli 2-3 tak jsem logicky nemohl do spectu, admina jsem volat nechtěl protože jsem si nebyl jistý. Tak jsem si stáhl demo a koukl na něj. Po asi hodinovém podrobném rozboru dema jsem tedy schopen říci že hráč byl rozhodně velmi podezřelý, dle mého názoru byl dobrý ale styl jakým se koukal po mapě mi rozhodně přišel podezřelý, bylo zde pár situací kde se dle mého prozradil, ovšem jsem jen like a tak to dávám zde. Ale za ty čtyři roky co zde hraju si nevzpomínám že bych někoho viděl takto divně hrát (lépe řečeno mířit na stěny atd..), je tam pár fakt divných situací kdy týpek míří scoupem přes zeď přesně na mě atd.... (samozřejmě vám je dole vyčasuji). Taky je zde ale pár situací kdy mi přijde že vypl a nebo schválně dělá jakože neví. Ještě bych dodal že podle mě má jedno z těch wéháček které mají krátký dosah (ne do dálky ale co se týče zdí). No posuďte sami.

    Hráč: yekcc
    ID: VALVE_0:0:1270754611 PL
    Demo: http://leteckaposta.cz/244011516
    https://uloz.to/tam/278424c4-85e9-47...8-5add54f68a5f (vím že někteří máte s leteckou poštou problémy)
    Demo si posuňte na 33:00. (v tu dobu se hráč napojil)
    Podezřelé časy: (DOPORUČUJI VŠECHNY ČASY ZPOMALIT JAK TO JEN JDE)
    34:00 - hráč míří zajímavě croshairem
    35:30 - z ničeho nic AFK, možná zapíná WH
    36:00 - tohle mohla být náhoda, nicméně takhle ani dobří hráči nemíří, riskují tak že je daný hráč vyběhne a sejme
    36:20 - 36:55 - Hráč opět zajímavě míří přes zeď tam kde jsem, ovšem následné přesné uhýbání přede mnou a opět míření do kužele je zajímvé, opět riskuje výběh nebo vyskočení
    37:00 - zajímavé koukání přes zeď k nám na spawn, a následné píkování přesně na moji pozici, tohle jsem za 4 roky nikdy nikoho neviděl udělat
    38:00 - hráč opět míří croshairem přes zeď přesně tam kde jsem a krásně předmiřuje
    38:30 - poté co dopíše zajímavě kouká přes sloup
    38:40 - croshairem opět míří přesně tam kde je hráč
    40:20 - hráč přesně ví kde jsem vůbec se nedívá nahoru, hází flash ale vůbec se nebojí že bych ho vyběhl a následně píkuje bednu se 100 procentní přesností.
    40:40 - opět na mě míří přes bednu i když hrozí že ho vyběhnu nebo na něj skočím
    41:40 - hráč se odpojil
    K tomu celou mapu kouká dost divně do zdí a přes zdi.

    Demo je za mně průkazné, ale admini jste vy. Proto poprosím o vaše vyjádření a pokud usoudíte že mám pravdu, tak následný BAN.
    Děkuji za váš drahocenný čas. S!GNA!
    Naposledy upraveno S!GNA!; 19-11-20 v 18:02.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Wallhack

    bnd


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] CTF --> Wallhack

    Díky borče.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •