Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Žádost o práva

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Celenka
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    RpR
    Příspěvky
    200

    Žádost o práva

    Ahoj všem, dobrý den, dobré ráno, po dlouhém rozhodování jsem si řekl, že bych to zkusil.

    Jelikož na serveru vídám každý den kupu cheaterů a hráčů, co nesplňují pravidla, rád bych se ucházel o pozici admina v kategorii dd2 only serverů.
    Vaše podmínky všechny splňuji dokonale.

    1.Vlastnit originální hru https://steamcommunity.com/id/5bdeq6/ STEAM_0:1:44640443
    2. Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu Na tomto protálu hraji již 7 let.
    3. Čistý trestní rejstřík Tady mám trošičku rezervy přiznávám, mám dočasný ban za nekázeň od admina Koprákek, také na steamu mám VAC, samozřejmě neprávem, ale věřím, že přimhouříte očko, jelikož v dalším bodu vynikám skvěle.
    4. Hlášení cheaterů Bez chyby.

    Děkuji vám za pozornost.
    Naposledy upraveno Celenka; 22-11-20 v 22:39.
    Lidská blbost je nekonečná.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva

    Momentálně máš 4 aktivní zákazy - No Mic,- vulgarita, obchazení banu, následná vulgarita a vydávaní se za admina, poté ještě jednou. Zde do chatu jsi psal že míníš obcházet dál a že jsi i schopen kopírovat Steam ID. Tuto žádost není možné brát vážně.
    Zamítnuto.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •