Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žiadost o práva

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    5

    Žiadost o práva

    Dobrý deň, volám sa Nikolas mám 15rokov a chcel by som požiadať o práva. Každý deň stretnem na serveroch veľa cheatrov a chcel by som pomôcť adminom lebo majú veľa roboty ..A ja mám veľa času.. Každý deň hrám Csko..
    vlastnit originální hru : Ano vlastním originálnu hru : https://steamcommunity.com/profiles/76561199052449940/ STEAM_0:0:546092106 SK
    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu- áno hrám viac ako 3mesiace...Ale steam hru mám 1až 2mesiace doteraz som hral na nonsteam
    čistý trestní rejstřík- áno.. Nemám ani jeden ban ani som v živote nemal...
    hlášení cheaterů - Na forum nemám hlásenia ale vždy ked som videl cheatra som pisal do chatu !a hlásenie, alebo adminovi na steam a nie vždy bol aktivný tak chcem požiadať o práva
    A z cheatmi mam skusenosti viem kedy človek používa cheaty..Už som veľa ľudí odhalil a napísal adminom cez !
    Takže asi splnam všetky podmienky tak by som vám chcel podakovať za pozornosť :) Prajem pekný zvyšok dňa/večera..Majte sa pekne
    Naposledy upraveno nikOwow; 23-11-20 v 00:45.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žiadost o práva

    Na aké servers vôbec žiadaš práva?

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Žiadost o práva

    Ahoj..aim servers, čiže dust , awp, aim

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Žiadost o práva

    Nulová aktivita tu na forum, postřehl jsem žádost o přátelství na Steamu, hlášení i přesto nulové.
    Proti
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5

    Odpověď: Žiadost o práva

    Jump admin by sa hodil :D ale to by musel preukázať nejaké znalosti a zlepšiť správanie, inak proti.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Žiadost o práva

    tak nulovitá aktivita tu na forku presne pre to lebo doteraz som tu číhal každý den ale ked som videl ako ste mi "kvalitne odpovedali" tak som sa nato sprepáčením vykašlal..A koprakek ano poslal som žiadosť ale nedaval som hlasenie preto lebo som nebol vtedy aktivny..Mal som problemy doma takže tak a za dalšíe vždy ked som hral vtedy aj na 1hodinu tak som daval hlasenie cez ! a hlavne na hns a jak chceš sa aj opýtaj pekne Madrfakr tomu som vždy pisal na steam lenže kolko krát nebol aktivny a adminov na hns je málo :)tam som za 5minut aj 3cheatrov našiel :) A zaujimalo by ma ake mám zle správanie :D :D :D :D ale tak its oke.Pekný večer

    A ešte som zabudol že si mi to aj potvrdil ja si nedívam friendlist maximalne vtedy ked chcem ist z niekym hrat alebo niečo potrebujem alebo ked som hlasil zopar krat cheatra madrfakrovi do správy :)

    +som tu býval každý deň na tejto stránke kontroloval správy čital si čakal na odpoved ale ked mi to niekto ohladom toho nenapísal presne po 20+ dnoch tak som si urobil sám nazor :) nič v zlom nikomu. tak ako som to cítil tak som to aj napísal .PEACE
    Naposledy upraveno Samco; 18-12-20 v 23:04. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  7. #7

    Odpověď: Žiadost o práva

    Ešte nie, hlavným dôvodom je tvoje vystupovanie, ktoré je samozrejme spojené s vekom. Daj tomu čas.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Žiadost o práva

    Dakujem za odpoved, ale ja už adminom nechcem byť, napisal som to hore " doteraz som tu číhal každý den ale ked som videl ako ste mi "kvalitne odpovedali" tak som sa nato sprepáčením vykašlal."A takto som si spravil názor. Proste niektorým odpovede prídu do pár hodin max 2-3dni a ja čakal 20+DNI takže preto už som sem ani nechodil. Na serveroch kotelny hrám stale znova aktivne ale proste už nepotrebujem ani toho admina. Takže tak , aaa ešte ked tu hovoríme o veku tak jeden tu dával tiež 15ročný a všetci pro :D:D:D a teraz vek vadí...ale už mi to je jedno :D .Prajem vám pekny zvyšok dna

  9. #9

    Odpověď: Žiadost o práva

    Citovat Původně založeno nikOwow Zobrazit příspěvky
    Dakujem za odpoved, ale ja už adminom nechcem byť, napisal som to hore " doteraz som tu číhal každý den ale ked som videl ako ste mi "kvalitne odpovedali" tak som sa nato sprepáčením vykašlal."A takto som si spravil názor. Proste niektorým odpovede prídu do pár hodin max 2-3dni a ja čakal 20+DNI takže preto už som sem ani nechodil. Na serveroch kotelny hrám stale znova aktivne ale proste už nepotrebujem ani toho admina. Takže tak , aaa ešte ked tu hovoríme o veku tak jeden tu dával tiež 15ročný a všetci pro :D:D:D a teraz vek vadí...ale už mi to je jedno :D .Prajem vám pekny zvyšok dna
    Keďže si tu nový a to nedochádzajú elementárne veci, tak ti to trochu viac rozpíšem aby si bol v obraze.
    1. Nevieme či vieš rozoznať cheaty.
    2. Si tu nový a nevieš ako to funguje s náborom.
    3. Keďže sa ti tu nikto nevyjadruje je zjavné, že ťa málo adminov pozná, resp. tí čo ťa poznajú ťa pozorujú jak rybky v akvárku.
    4. Keď som spomenul tvoj vek, poukázal som na prv na tvoje detské vyjadrovanie a zmýšľanie, ktoré je diametrálne odlišné ako napr. v tejto žiadosti.
    5. Nevieš prijať kritiku a hneď si urazene nechávaš locknúť žiadosť.

    Keďže sám žiadaš o lock, tak by ti mohol nejaký mód splniť želanie a môžeme pokladať tvoju žiadosť za vybavenú.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Žiadost o práva

    Tak ja sa ti tu tiež rozpišem
    1.Viem rozoznat cheaty preto som žiadal asiže na aim,dust 2 cheaty, viem rozoznat aj niekoho čo skrýva tie cheaty lebo už som ich kolko odhlalil aj ked som nebol admin ale nie na tomto portale na inom nemenovanom
    2.Na forku som novy ale na serveroch tu hrám dost dlhu dobu, aj pred rokmi som tu hrával ale dal som si pauzu a ako začalo distančne vyučovanie čiže lockdown som sa znvoa vratil k csku a odvtedy hrám tento portal/nonsteam/steam na nonsteame mám nahratých viac ako 3K hodin (nie iba na vašich serveroch ale aj na iných portaloch, a za dalšie na steamcsku mám niak 300+ hodin a stoho je tak 290 na kotelne..:)
    3.To je mi jasné že ma tu niekto nepozná lebo som dlhu dobu changoval nicky a teraz mam stále ten jeden :)
    4.A kritiku viem prijat a preto som si sám lockol o toho admina.:)

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadost o práva

    Len samotné vystupovanie na serveroch je nevhodné k prijatiu. Najbližší rok je tu na práva určite ešte čas. Dovtedy v prípade záujmu kľudne môžeš zapracovať aj na tomto nedostatku a okrem toho aj na ďalších hláseniach.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •