Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Sběr GO bedniček

  1. #1
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Smile Sběr GO bedniček

    Zdravím,

    už pár let sbírám GO bedničky - kdo hraje GO, tak ví :D a teda už mi pár lidí bedničky poslalo - z lásky, i náš největší šéf Kotel takže moc vám děkuji <3 A tímto bych teda chtěla přímo požádat ty, které je třeba nesbíráte, zda byste mi je nemohli poslat přes obchodní nabídku na mém steamu https://steamcommunity.com/profiles/76561198014859543 - kdo neví jak, tak čistě vedle poslat zprávy je šipečka, na ti klikne a tam je "nabídnout obchod" a tam si vyberete hru GO a pošlete bedničky, jaké chcete - beru všechny. Ale to je čistě kdo mě má v přátelích, kdo by neměl, tak klidně pošlete nabídku a já vás potvrdím.

    Jako momentálně mi to lidi posílali jen tak, kdo by to nechtěl, ale kdyby náhodou, tak já nemám co teď za to poslat, ale kdo by sbíral potom na Vánoce ten Vánoční odznak, můžu mu poslat, když se o to sám pak přihlásí kartičky, aby měl odznáček, nebo kdyby mu chyběly nějaké kartičky. Tak nic za to chtít nebudu. Jako čistě na oplátku.

    Zatím díky, kdo by teda něco poslal. Téma nechám otevřené, kdyby měl někdo dotaz k obchodu apod.

    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Sběr GO bedniček

    spravíme kšefty britny

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •