Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Předem říkám, že je mi úplně u p*dele, jestli za tohle dostanu ban, nebo nedostanu. Jen tu prostě stručně řeknu to, co (nebo spíš kdo) štve jak mě, tak spoustu dalších lidí. A to je sám Kotel.

    Takhle, myslím si že všichni co tu hrajeme, jsme mu vděční za existenci tohoto portálu. Včetně mě. Sám jsem tu nahrál několik tisíc hodin a poznal dost fajn lidí. Ale tenhle portál prostě umírá a Kotel na to z vysoka sere. Pokaždé, když se tu objeví nějaký dobrý návrh, Kotel na to řekne buď že nemá čas (což chápu, taky chodím do práce), nebo že se mu do toho nechce. Jako sorry, ale tohle je dost dementní a sobecký chování vůči hráčům a především vůči hráčům, kteří si zde koupili VIP a nemají tu skoro s kým hrát. Věřím, že se tu najdou lidi, kteří by byli schopni tenhle portál dát zase do kupy, kteří by naslouchali hráčům. Je tu neskutečně moc věcí, které by šly do hry přidat (teď konkrétně mluvím o jailbreaku)... Jako třeba herní animace, víc itemů do shopu vězňů, námi všemi známé bloky (které má konkurenční portál už od začátku své existence) se kterými by se dalo dělat strašná spousta věcí, nové módy... Nebo ideálně otevřít servery na cs:go... Ale ne, Kotel se zachová jako totální ko*ot a radši změní box, čímž většinu lidí maximálně tak nasral. Pokud to vážně nestíhá časově, nebo je tak extrémně líné hovado, má to přenechat někomu jinému.

    Peace.

    PS: Nevěděl jsem kam to napsat, tak jsem to napsal do dotazů.
    Naposledy upraveno Koz.a; 26-11-20 v 18:54.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Zober si kotla ako našeho boha. Niečomálo želaní vyplní na ostatné sa zvysoka vysere, a to čo teba sere, na tom sa on smeje . Napriek tomu je to jeho portál už niečo okolo 10 rokov. Ty by si tiež niekomu len tak nedal vec, do ktorej si investoval neskutočne vela času, aj ked už ťa nebaví tak ako kedysi. či?
    Naposledy upraveno Fast212; 26-11-20 v 19:03.
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Prečo by to robil? Z istého hľadiska je toto pre neho najlepšie obdobie Kotelny - na začiatku to muselo byť pre neho čisto len hobby, pretože trebalo prenajať servery, vybudovať web a komunitu, napísať pluginy atď. = kvantum investovaného času (a peňazí) s takmer nulovou návratnosťou. Čiže taký malý startup, aj keď si nemyslím, že idea za založením bola na tom zarábať. Po rokoch sú vybudované +- stabilné servery. je tu partička dobrovoľníkov, ktorá sa o to zadarmo stará (a niekedy do toho dávajú až nezmyselne veľa úsilia, ale ak ich to baví, tak prečo nie) a hlavne funkčný a využívaný VIP systém. Servery už má dávno vlastné a platí len za elektrinu, čo znamená, že momentálne nie je z jeho strany potrebná žiadna ďalšia časová, ani finančná investícia a (takmer) všetky príjmy z VIPka sa pretavia do čistého zisku = pasívny príjem, sen mnohých, realita niekoľkých. To že ho už to "gamemastrovanie" nebaví je očividné, ale tbh, vydržalo mu to omnoho dlhšie ako by som ja a kopec ďalších ľudí kedy predpokladali. Takže 2 faktory čo ho tú držia sú biznisový a nostalgický (ľútosť zahodiť niečo, čomu venoval tak veľa). V akom pomere sú tieto faktory si netrúfam odhadnúť.

    Potom je tu druhá strana mince a to tá, že reálne za neho neexistuje náhrada. Kotelna totiž nie je web a fórum, ale v prvom rade samozrejme hra a spravovať servery 1.6ky, písať nové módy, udržovať tie staré, opravovať spawn pointy na mapách etc. si vyžaduje také kvantá špecifických znalostí (ktoré nevyužiješ takmer nikde mimo tejto oblasti), že nájsť niekoho, kto nimi disponuje a zároveň má ešte entuziasmus a hlavne čas venovať sa hre, ktorá je dávno za zenitom je v podstate nereálne. Čiastkové úlohy sa dajú delegovať, dokonca tu zrejme pár ľudí ovláda aj Pawn, ale stále je tu také množstvo knowledge nahromadenej za tie roky, že "zaškoliť nového Kotla" by stálo mesiace ak nie roky času a to nie je ochotný podstúpiť nikto a Kotel už vôbec nie. Takže môj skromný odhad je, že tento portál skončí spolu s ním, keď napríklad raz cestou po teplý jogurt vykopne kábel zo zástrčky.

    P.S.: Nie som Kotlov hovorca, ani jeho frajerka, takže moje závery môžu byť mylné a nevzťahuje sa na ne štandartná záručná doba. Akurát si nemyslím, že ti na túto otázku odpovie viac ako 3 slovami, takže som skúsil educated guess.

    P.P.S.: Tak tým počtom slov som skoro trafil xd
    Naposledy upraveno aviatik; 26-11-20 v 19:49.

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Jsem pro.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele b.22
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Nevidím důvod, aby si za to dostal ban nebo byl nějak potrestán, ale tvůj příspěvek mi příjde úplně irelevantní v tvém podání. Pokud tenhle příspěvek má pomoct a nebo zlepšit průběh a funkci serverů, tak si zainvestovaný čas do tohle příspěvku mohl napsat ve více profesionálním znění, odpustit si nazýváním lidí extrémními línými hovady nebo potom tvůj názor nebo chceš-li příspěvek nebude brán vážně a jak řekl tady nahoře hráč, tak se vážně na tom jen člověk pousměje a možná na minutu zamyslí, ale potom zahodí za hlavu nebo si mu prakticky nic neřekl novýho a ani nezaujal ničím, jen tím, že si rozhořčen. Pokud znáš tedy lidi, kteří by byli schopni dát portál dohromady, tak potom si tady mohl ponechat jejich kontaktní údaje a napsat v čem vynikají, co umí a proč si myslíš, že zrovna oni by to mohli zvládnout. Tohle bych já ve svém případě vzal víc seriózně, zamyslel se nad diskutovaným problémem a pokračoval bych v řešení s ostatními kolegy. Co se týče VIP, tak je víceméně malá šance, že si hráč koupí tuhle výhodu bez toho, aby věděl, že portal není navštěvovaný jako dřív a spíš si ho kupuje kvůli bonusem, které z VIP máš. Já osobně sám si koupil VIP pro výhody a pro podporu portálu, neboť jestli se nemýlím tohle pravděpodobně nebylo a není hlavní živobytí majitele a vznik tohohle portálu bylo především pro nadšení z téhle hry a samozřejmě hned potom byla potenciální šance k zisku, ale podle úsudku na prvním místě bylo to nadšení. Poslední věc, kterou chci říct je, že miluju ty rádoby chytráky, kteří by to a to změnili, to a to se jim nelíbí to a to by mohlo být lepší, ale nenapíšou jak by to přesně zlepšili a píšou to ve stylu jako ty, kdy jsou vulgární a nějaká slušnost jde stranou a přitom nemají ponětí jak chod takového byznysu chodí, kolik času to stojí a ví jen zřídka o osobním životě člověka, který něco řídí/vlastní (děti, dopracovávání se k lepší pracovní pozici, být šéfem firmy). Pokud chceš něco změnit, tak si nestěžuj, ale čiň. Hned z fleku tu můžu navrhnout založení transparentního účtu, kdy hráči můžou poslat finanční částku na záchranu nebo obnovení portálu, potom bude mít majitel větší motivaci něco změnit, i když bude uvedu příklad unaven z práce, ale bude to mít jako druhý přivýdělek nebo po těch letech už asi nebude stálý hráč a nadšenec z hry a kdyby uvědom si kdyby chtěl, tak udělá pápá portálu a po pár týdnech si uvědomíš, že ti vlastně nabízel FREE navštěvovat jeho servery a tam trávit svůj vlastní čas. Nejspíš tě hned napadlo, že mi sem napíšeš “Ale my ho podporujeme kupováním si VIP, tak by měl něco dělat.” pf kámo to vůbec, to za ty vipka max udržuje portál a bude mít tak basu piv “zadarmo”. To je asi vše ode mě a prosím místo argumentování s ostatními nebo semnou, napiš ty údaje lidí, kteří by to byli schopni vyřešit, co by si změnil a proč by to měl být důvod k nalákání hráče, udělat reklamu sdílením na sociálních sítích a nebo další řada možností, pokud chceš pomoct tomuto portálu. Tím ode mě vše, měj se hezky.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    LoL

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Kvalitní příspěvek tohle, teď uvažuju kolik dotyčnému je? Mentálně totiž nic moc, už jen podle slovníku, vyjadřování a samotnému příspěvku. Ještě bych pochopil kdyby jsi se nabídl že to za Kotla vezmeš (i když je asi jasné jak by to dopadlo), ale tohle je o ničem. Nebýt Kotla tak ani nemůžeš udělat tento příspěvek. Pokud se ti tu nelíbí tak tě tu nikdo nedrží, tady totiž není cenzura jako na GS kde ani nemůžeš napsat slovo Kotel. Možná kdyby tento portál jel na výdělky jako konkurence tak by to tu neustále někdo tunil, ovšem tento portál udržují nadšenci a v tom je hlavní rozdíl. Tím neříkám že GS je zlo je to jen můj poznatek. Kotel je taky člověk který má i osobní život a práci. To je jen tak na zamyšlení. S pozdravem S!GNA!
    Naposledy upraveno S!GNA!; 27-11-20 v 14:51.

  8. #8
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    V posledných dňoch je tu moc kritiky ako očividne vidím a chápem, že na jednej strane to bolo predpokladané a na druhej zas si treba uvedomiť dnešný dátum, rok a následne pozrieť kedy táto hra vznikla.
    Rozhodne odporúčam, keby to niekomu nevyznelo v hlave. Je to objektívna vec, ale z môjho pohľadu nehrám túto hru toľko rokov ako napr. spomínaný Kotel. Tu je mimoriadne veľký rozdiel, rozoberať to nebudem. Čiže k téme: Príde mi zvyčajne v poriadku, že Kotel už nemá čas a ani ho to po toľkých rokoch nebaví ako kedysi. Vtedy to bolo celkovo iná doba, minulosť, ale bohužiaľ žijeme v prítomnosti a svet sa vyvíja. Vo vývoji konfiguračných hier je dnes niekedy populárnejšie ako 20 ročná hra, z ktorej to ide ako z chlpatej deky. Musíme si uvedomiť, že niekomu sily nestačia a oproti tejto kombinácii nových hier je to podpriemerné. To si vezmite nové CS:GO, v kt. je lepšia grafika, je to viac reálnejšie než napríklad v 1.6., to je jasná páka. A nie všetkých ľudí baví hrať to isté, to poznám z praxe.
    Podľa mňa nie všetko je ešte nereálne, dá sa spraviť, keď sa chce a dá. Len k tomu treba mať motiváciu, na druhej strane chápem aj samotného majiteľa.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Potrestať za toto kotla
    Nehoráznosť čo robí/nerobí?:Ds

    100 klikov každý deň odteraz

  10. #10

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Kotle děkujeme ti, že jsi vytvořil tento portál, ale teď už jdi prosím do prHáje ! :DDd


    To snad není ani možný.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 29-11-20 v 13:30.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Chánov
    Příspěvky
    56

    Re: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Navrhuji jednu z těchto možností:

    1. Přidat na fórum sekci s "Erotická videa", zaměřit se na klíčová slova jako "Žák opíchal učitelku dějepisu" apod. Tím bychom nalákali tisíce nových zoufalců kteří by dříve nebo později propadli csku.
    2. Spojit se s konkurenčním portálem a získat jejich skin Agenta Smithse a přístup na Pokémod server.
    3. Předat vše ZDARMA mladým dravcům jako je Koz.a a nechat je to postupem času předělat na MinecrftoFortnitové doupě pro opravdové pařmeny.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Re: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    V klidu, žádnou paniku. Až vyhraju nějaké ty miliony, tak dám Kotlovi balík peněz, aby to tu mohl zvelebit podle vašich představ
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    co chcete zvelebovat? jediný problém jsou tu prázdné servery a neaktivní admini, nechápu proč mají práva. Místo toho se mohly dát lidem, kteří by byli rádi a zasloužili si to.

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Jo, jak říká jogurt, on by byl tím nejlepším přínosem. Divil by ses, ale peníze toho udělají v dnešní době dost. Když by Kotel dostal nějakou velkou štědrou dotaci, tak si myslím, že i ta motivace pro zlepšení serverů by ho chytla a on není žádný blb a dost věcí umí, takže by mohl vylepšit mody, upravit třeba web, odstranit chyby, udělat už konečně tu ochranu proti obchazečům. Tím by se i třeba zlepšila ta návštěvnost atd. Takhle je na to vše sám a do toho musí vydělávat a svěřit to někomu cizímu, co by se mu v tom hrabal, by asi nechtěl ne jen on, ale i další lidi. Já mu vždy dávám nějaký dáreček pod stromeček, kdyby to tak udělalo více adminů, co třeba mají pěkný plat a nějaká stovečka je nezabije, když to dají i třeba do cigárek, nebo pivečka :D Tak by se mu hned líp pracovalo
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Nováček Avatar uživatele b.22
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jo, jak říká jogurt, on by byl tím nejlepším přínosem. Divil by ses, ale peníze toho udělají v dnešní době dost. Když by Kotel dostal nějakou velkou štědrou dotaci, tak si myslím, že i ta motivace pro zlepšení serverů by ho chytla a on není žádný blb a dost věcí umí, takže by mohl vylepšit mody, upravit třeba web, odstranit chyby, udělat už konečně tu ochranu proti obchazečům. Tím by se i třeba zlepšila ta návštěvnost atd. Takhle je na to vše sám a do toho musí vydělávat a svěřit to někomu cizímu, co by se mu v tom hrabal, by asi nechtěl ne jen on, ale i další lidi. Já mu vždy dávám nějaký dáreček pod stromeček, kdyby to tak udělalo více adminů, co třeba mají pěkný plat a nějaká stovečka je nezabije, když to dají i třeba do cigárek, nebo pivečka :D Tak by se mu hned líp pracovalo
    Podle mě by se našlo více lidí a nejen admini, kteří by určitě přispěli na zlepšení serveru a určitě by je stovka nezabila. Tak jak jsem pár příspěvků zmínil nahoře, tak by se buď mohl založit transparentní účet či vybrat peníze přes crowdfunding. Ve zkratce vysvětlím co je to vlastně crowdfunding, i když byste si to mohli vygooglit za pár sekund, ale jedná se o vybírání peněz především na různé projekty, charity atd. napíšete tedy na co vybírate a kolik peněz chcete vybrat pro lidi, které chcete oslovit a za jakým účelem potom tyhle peníze půjdou (Celou dobu máte možnost sledovat, kolik peněz se vybralo). Nejvíce používanými jsou HitHit nebo Startovač v ČR. Samozřejmě, že odvádíte část peněz i zprostředkovatelovi, ale je tu možnost tam nastavit, že zahrnovaná částka bude vybrána buď od zakladatele projektu nebo od lidí, kteří darujou tu částku, což znamená, že přispějete dejme tomu tu stovku a z toho pár korun půjde zprostředkovateli. Záleží taky na výši sumi kolik chcete vybrat, takže pokud budeme chtít vybrat třeba 10 tisíc a firma si žádá o 9%, tak bude chtít zaplatit 900kč, což znamená ve finále 10,900kč pro projekt. Založení projektu trvá jen pár minut a měl by se toho ujat člověk, který je tímto portálem znám nebo přímo majitel. Tím chci říct, že já to "nemůžu" udělat, jelikož mě tu skoro nikdo nezná a není tedy pochopitelně žádná důvěra ve mně, že za ty peníze se nepůjdu třeba ožrat s kámošema.

    Mohlo by se tedy udělat zvlášť téma na fórum o výběru peněz a přání hráčů, co by chtěli přidat a změnit. Potom by buď majitel stanovil částku a nebo po konzultaci s ostatními v diskuzi by se určila adekvátní částka pro tento nazvěme to projekt. Jestli tedy sympatizujete s mým návrhem budu rád za Vaší odezvu buď označením příspěvku za přínosným a nebo přidáním komentáře. Pokud bude vysoký ohlas, poprosil bych třeba Britny o založení topicu na fóru, neboť ode mě to nebude zase tak silné a bráno vážně jak od tebe. Díky pokud jste došli až sem se čtením mého příspěvku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •