Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

Threaded View

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Předem říkám, že je mi úplně u p*dele, jestli za tohle dostanu ban, nebo nedostanu. Jen tu prostě stručně řeknu to, co (nebo spíš kdo) štve jak mě, tak spoustu dalších lidí. A to je sám Kotel.

    Takhle, myslím si že všichni co tu hrajeme, jsme mu vděční za existenci tohoto portálu. Včetně mě. Sám jsem tu nahrál několik tisíc hodin a poznal dost fajn lidí. Ale tenhle portál prostě umírá a Kotel na to z vysoka sere. Pokaždé, když se tu objeví nějaký dobrý návrh, Kotel na to řekne buď že nemá čas (což chápu, taky chodím do práce), nebo že se mu do toho nechce. Jako sorry, ale tohle je dost dementní a sobecký chování vůči hráčům a především vůči hráčům, kteří si zde koupili VIP a nemají tu skoro s kým hrát. Věřím, že se tu najdou lidi, kteří by byli schopni tenhle portál dát zase do kupy, kteří by naslouchali hráčům. Je tu neskutečně moc věcí, které by šly do hry přidat (teď konkrétně mluvím o jailbreaku)... Jako třeba herní animace, víc itemů do shopu vězňů, námi všemi známé bloky (které má konkurenční portál už od začátku své existence) se kterými by se dalo dělat strašná spousta věcí, nové módy... Nebo ideálně otevřít servery na cs:go... Ale ne, Kotel se zachová jako totální ko*ot a radši změní box, čímž většinu lidí maximálně tak nasral. Pokud to vážně nestíhá časově, nebo je tak extrémně líné hovado, má to přenechat někomu jinému.

    Peace.

    PS: Nevěděl jsem kam to napsat, tak jsem to napsal do dotazů.
    Naposledy upraveno Koz.a; 26-11-20 v 17:54.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •