Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Re: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    V klidu, žádnou paniku. Až vyhraju nějaké ty miliony, tak dám Kotlovi balík peněz, aby to tu mohl zvelebit podle vašich představ
    A mne kúpiš nožík butterfly dopler do go
    A ja ti dám casky okeyyyy

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Keď už chceš finančne podporiť kotla tak stačí kúpiť VIPko, nie?

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Citovat Původně založeno b.22 Zobrazit příspěvky
    Podle mě by se našlo více lidí a nejen admini, kteří by určitě přispěli na zlepšení serveru a určitě by je stovka nezabila. Tak jak jsem pár příspěvků zmínil nahoře, tak by se buď mohl založit transparentní účet či vybrat peníze přes crowdfunding. Ve zkratce vysvětlím co je to vlastně crowdfunding, i když byste si to mohli vygooglit za pár sekund, ale jedná se o vybírání peněz především na různé projekty, charity atd. napíšete tedy na co vybírate a kolik peněz chcete vybrat pro lidi, které chcete oslovit a za jakým účelem potom tyhle peníze půjdou (Celou dobu máte možnost sledovat, kolik peněz se vybralo). Nejvíce používanými jsou HitHit nebo Startovač v ČR. Samozřejmě, že odvádíte část peněz i zprostředkovatelovi, ale je tu možnost tam nastavit, že zahrnovaná částka bude vybrána buď od zakladatele projektu nebo od lidí, kteří darujou tu částku, což znamená, že přispějete dejme tomu tu stovku a z toho pár korun půjde zprostředkovateli. Záleží taky na výši sumi kolik chcete vybrat, takže pokud budeme chtít vybrat třeba 10 tisíc a firma si žádá o 9%, tak bude chtít zaplatit 900kč, což znamená ve finále 10,900kč pro projekt. Založení projektu trvá jen pár minut a měl by se toho ujat člověk, který je tímto portálem znám nebo přímo majitel. Tím chci říct, že já to "nemůžu" udělat, jelikož mě tu skoro nikdo nezná a není tedy pochopitelně žádná důvěra ve mně, že za ty peníze se nepůjdu třeba ožrat s kámošema.

    Mohlo by se tedy udělat zvlášť téma na fórum o výběru peněz a přání hráčů, co by chtěli přidat a změnit. Potom by buď majitel stanovil částku a nebo po konzultaci s ostatními v diskuzi by se určila adekvátní částka pro tento nazvěme to projekt. Jestli tedy sympatizujete s mým návrhem budu rád za Vaší odezvu buď označením příspěvku za přínosným a nebo přidáním komentáře. Pokud bude vysoký ohlas, poprosil bych třeba Britny o založení topicu na fóru, neboť ode mě to nebude zase tak silné a bráno vážně jak od tebe. Díky pokud jste došli až sem se čtením mého příspěvku.
    Na tom niečo asi bude. Som PRO. pokiaľ by sa to uchitilo a Kotlovy by to dalo také menšie povzbudenie nech sa to tu trošku vylepší tak kľudne by som prispel a určite by som nebol sám.
    edit: No ktomuto by sa musel vyjadriť sám Kotel aký ma k tomu prístup (a hlavne či by mal záujem), čas, ... atď atď treba rešpektovať rôzne faktory z jeho strany...
    Naposledy upraveno Vietnamec; 03-12-20 v 12:00.

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    kvůli banům které nebyli moje, jsem vyhodil tolik peněz, že kotel mohl mít kotelny i 2 :-D

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Citovat Původně založeno b.22 Zobrazit příspěvky
    Podle mě by se našlo více lidí a nejen admini, kteří by určitě přispěli na zlepšení serveru a určitě by je stovka nezabila. Tak jak jsem pár příspěvků zmínil nahoře, tak by se buď mohl založit transparentní účet či vybrat peníze přes crowdfunding. Ve zkratce vysvětlím co je to vlastně crowdfunding, i když byste si to mohli vygooglit za pár sekund, ale jedná se o vybírání peněz především na různé projekty, charity atd. napíšete tedy na co vybírate a kolik peněz chcete vybrat pro lidi, které chcete oslovit a za jakým účelem potom tyhle peníze půjdou (Celou dobu máte možnost sledovat, kolik peněz se vybralo). Nejvíce používanými jsou HitHit nebo Startovač v ČR. Samozřejmě, že odvádíte část peněz i zprostředkovatelovi, ale je tu možnost tam nastavit, že zahrnovaná částka bude vybrána buď od zakladatele projektu nebo od lidí, kteří darujou tu částku, což znamená, že přispějete dejme tomu tu stovku a z toho pár korun půjde zprostředkovateli. Záleží taky na výši sumi kolik chcete vybrat, takže pokud budeme chtít vybrat třeba 10 tisíc a firma si žádá o 9%, tak bude chtít zaplatit 900kč, což znamená ve finále 10,900kč pro projekt. Založení projektu trvá jen pár minut a měl by se toho ujat člověk, který je tímto portálem znám nebo přímo majitel. Tím chci říct, že já to "nemůžu" udělat, jelikož mě tu skoro nikdo nezná a není tedy pochopitelně žádná důvěra ve mně, že za ty peníze se nepůjdu třeba ožrat s kámošema.

    Mohlo by se tedy udělat zvlášť téma na fórum o výběru peněz a přání hráčů, co by chtěli přidat a změnit. Potom by buď majitel stanovil částku a nebo po konzultaci s ostatními v diskuzi by se určila adekvátní částka pro tento nazvěme to projekt. Jestli tedy sympatizujete s mým návrhem budu rád za Vaší odezvu buď označením příspěvku za přínosným a nebo přidáním komentáře. Pokud bude vysoký ohlas, poprosil bych třeba Britny o založení topicu na fóru, neboť ode mě to nebude zase tak silné a bráno vážně jak od tebe. Díky pokud jste došli až sem se čtením mého příspěvku.
    Ten crowdfunding není špatný nápad, ALE není to zase tak lehký. A jen upozorňuji, koho nezajímá co tu budu psát, tak at si přečte jen poslední krátký odstavec, koho ano, může si to přečíst celé.

    - V první řadě by se musel sám Kotel k tomuto projektu se vyjádřit, zda by ho chtěl uskutečnit, nebo ne. Protože z částí by musel i on do toho dát dost svého času. Ano může si k sobě vzít určitou důvěryhodnou osobu, která mu s tím pomůže, která tomu bude rozumět a bude se starat o dané finance, mít i ona přístup k účtu a že peníze budou v pořádku, aby toho neměl víc na práci, hlavně aby ta osoba třeba dokázala udělat dobré "portfolio" .

    - Jenže je v tom menší háček. Toto se správně mělo uskutečnit tak 3-5 let dozadu, protože si nejsem jistá, zda by někdo chtěl podporovat projekt, který je vlastně o herním portále a kde se střílí, sedí u toho malý děcka - výchova nulová. Tento plán hatí daná celosvětová pandemie, kde když slyší někdo na "příspěvek pro nemocnice, děti, útulky" apod, tak ty peníze pošle s větším předpokladem tam, než sem. To je ještě mínusový bod, než jestli by to do toho Kotel šel, nebo ne a myslím, že i on sám ví, že je v tom minimální realizace.

    - Tady můžeme zkusit max. jedno a to, že se vyhneme všeobecné akce "crowdfunding" a prostě by Kotel založil nový účet u banky, který by byl čistě jen pro tento účel. Dal by ho veřejně na portál, zkusit vyhledat nějaké herní stránky, kde se může hodit reklama. A kdo tady by chtěl, tak přispěl částkou jakou by chtěl. Jistě si ale každý položí otázku "proč přispívat na portál, kde nic neděje, majitel na to kašle, nic se nemění atd.?" To by bylo snadné - pokud by do toho Kotel šel, musel by začít makat na kompletaci portálu, pokud by chtěl, aby mu to začalo více vydělávat a lidi by tak uviděli, že snaha tam je, že vylepšují mody, opravuje web - nebo vylepšuje. Momentálně dostává něco jen z VIP a to ne celý, pokud si to někdo kupuje přes stránky, na účtu by to měl celé.

    Jako Kotelna podle mě ještě není portál, který by nestál za záchranu, nebo za neudržování. Pořád jsme na cz/sk druhý. Měl by to zkusit a měl by začít od webu. Máme tu krásný tmavý vzhled webu, ale ne tolik funkční bohužel, protože není nastaven ani jako default, modům na něm nefungují práva, smajlíci jsou už zastaralí - upřímně možná se někomu Zeman líbí, ale to asi na herní portál nepatří a ještě zabere půl stránky v chatu - takže určitě dodat nové smajlíky, které letí. Hráčům dost chybí soukromý chat, kde si dřív psali a nemuseli furt PMky, takže možná asi celkově web změnit, za určitou hodnost, kterou jsem nastavila, aby měl daný uživatel třeba barvu - neustále hráči prosí o barvičky v chatu, aby neměli jen obyč, nebo zelenou, tak proč jim nevyhovět? Už to tu taky jednou se zkoušelo. Celkově portál a všechno okolo dělají hlavně hráči, splň přání hráčům a budou se sem spokojeně vracet. Určitě vylepšit na nějakých servrech VIP, ale ne tak, aby to bylo něco jak na GS a pro ostatní co ho nechtějí, nehratelné. Tím myslím skiny třeba na DR jiné, dost frčí superhrdinové, tak proč někde nejsou takové skiny i při normálních modech? A to vše by mělo VIP. Kompletně toto jsou nápady co by se líbily třeba mně. Všichni ví, že mám ráda Marvelku a najednou ji Kotel přidá do VIP jako vzhled na D2 např. a já si tam valím jako ona - ovšem to se vždy musí nějak domyslet, aby bylo jasný, že jsem T, nebo CT. To jsou čistě nápady, které jsem už třeba viděla jinde na pubech dřív ještě. Pak přidání různých modů na JB, co neustále hráči píšou, tam kde se nejvíc vyskytují, tak je potřeba se o to starat a pokud by se to postupně vylepšovalo, tak to sem zase naláká lidi a ještě teda bych 100% zabránila těm obchazečům. Jestli Kotel dokáže udělat vlastní NS, tak si myslím, že dokáže zabránit i tomuto. V první řadě zákaz všech cizích IP na servrech, povolit pouze cz/sk a cizí v případě stáhnutí našeho NS, nebo steamu. Vím, že tam bude asi nějaká chyba, ale na tu by se Kotel měl podívat a zkusit ji nějak opravit, aby to NSko frčelo všem. To je základ. Až by se třeba začaly plnit časem servery, kdyby to klaplo, určitě bych zkusila opět otevřít servery GO - ale pouze ty základní a dopředu si domluvit s adminy, kdo by tam měl práva a chodil by tam atd. Vím, že to už několikrát zkoušel, ale po velké rekonstrukci, by tyto servery určitě portál postrádaly. Zrušila bych ty, kam nikdo nechodí a čistě se zaměřila na ty více populární, těm nejvíc věnovala čas a potom možná kdo ví? Se rozjede i ten PUBg víc :) A když by i opravil, nebo vylepšil web, mohl by i zde dát nějakou ochranu. Tito lidi nejvíc právě odrazují ostatní a i když máme xxxxx adminů, stejně je to na nic.

    Ve finále tohle všechno záleží pouze a zase na jednom jediném člověku. Kotel za tu dobu vymyslel už spousty věcí a dobrých, dokáže všelico opravit, když si najde čas, ale na tohle by si ho sakra musel najít větší a musel by i dost chtít. Pokud ne, tak nemá vůbec nic moc smysl a Kotelna bude taková, jaká je a hráči si budou stále stěžovat na něco, nebo někoho.
    Naposledy upraveno Britny; 04-12-20 v 01:38. Důvod: Menší doplnění
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Nováček Avatar uživatele b.22
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ten crowdfunding není špatný nápad, ALE není to zase tak lehký. A jen upozorňuji, koho nezajímá co tu budu psát, tak at si přečte jen poslední krátký odstavec, koho ano, může si to přečíst celé.

    - V první řadě by se musel sám Kotel k tomuto projektu se vyjádřit, zda by ho chtěl uskutečnit, nebo ne. Protože z částí by musel i on do toho dát dost svého času. Ano může si k sobě vzít určitou důvěryhodnou osobu, která mu s tím pomůže, která tomu bude rozumět a bude se starat o dané finance, mít i ona přístup k účtu a že peníze budou v pořádku, aby toho neměl víc na práci, hlavně aby ta osoba třeba dokázala udělat dobré "portfolio" .

    - Jenže je v tom menší háček. Toto se správně mělo uskutečnit tak 3-5 let dozadu, protože si nejsem jistá, zda by někdo chtěl podporovat projekt, který je vlastně o herním portále a kde se střílí, sedí u toho malý děcka - výchova nulová. Tento plán hatí daná celosvětová pandemie, kde když slyší někdo na "příspěvek pro nemocnice, děti, útulky" apod, tak ty peníze pošle s větším předpokladem tam, než sem. To je ještě mínusový bod, než jestli by to do toho Kotel šel, nebo ne a myslím, že i on sám ví, že je v tom minimální realizace.

    - Tady můžeme zkusit max. jedno a to, že se vyhneme všeobecné akce "crowdfunding" a prostě by Kotel založil nový účet u banky, který by byl čistě jen pro tento účel. Dal by ho veřejně na portál, zkusit vyhledat nějaké herní stránky, kde se může hodit reklama. A kdo tady by chtěl, tak přispěl částkou jakou by chtěl. Jistě si ale každý položí otázku "proč přispívat na portál, kde nic neděje, majitel na to kašle, nic se nemění atd.?" To by bylo snadné - pokud by do toho Kotel šel, musel by začít makat na kompletaci portálu, pokud by chtěl, aby mu to začalo více vydělávat a lidi by tak uviděli, že snaha tam je, že vylepšují mody, opravuje web - nebo vylepšuje. Momentálně dostává něco jen z VIP a to ne celý, pokud si to někdo kupuje přes stránky, na účtu by to měl celé.

    Jako Kotelna podle mě ještě není portál, který by nestál za záchranu, nebo za neudržování. Pořád jsme na cz/sk druhý. Měl by to zkusit a měl by začít od webu. Máme tu krásný tmavý vzhled webu, ale ne tolik funkční bohužel, protože není nastaven ani jako default, modům na něm nefungují práva, smajlíci jsou už zastaralí - upřímně možná se někomu Zeman líbí, ale to asi na herní portál nepatří a ještě zabere půl stránky v chatu - takže určitě dodat nové smajlíky, které letí. Hráčům dost chybí soukromý chat, kde si dřív psali a nemuseli furt PMky, takže možná asi celkově web změnit, za určitou hodnost, kterou jsem nastavila, aby měl daný uživatel třeba barvu - neustále hráči prosí o barvičky v chatu, aby neměli jen obyč, nebo zelenou, tak proč jim nevyhovět? Už to tu taky jednou se zkoušelo. Celkově portál a všechno okolo dělají hlavně hráči, splň přání hráčům a budou se sem spokojeně vracet. Určitě vylepšit na nějakých servrech VIP, ale ne tak, aby to bylo něco jak na GS a pro ostatní co ho nechtějí, nehratelné. Tím myslím skiny třeba na DR jiné, dost frčí superhrdinové, tak proč někde nejsou takové skiny i při normálních modech? A to vše by mělo VIP. Kompletně toto jsou nápady co by se líbily třeba mně. Všichni ví, že mám ráda Marvelku a najednou ji Kotel přidá do VIP jako vzhled na D2 např. a já si tam valím jako ona - ovšem to se vždy musí nějak domyslet, aby bylo jasný, že jsem T, nebo CT. To jsou čistě nápady, které jsem už třeba viděla jinde na pubech dřív ještě. Pak přidání různých modů na JB, co neustále hráči píšou, tam kde se nejvíc vyskytují, tak je potřeba se o to starat a pokud by se to postupně vylepšovalo, tak to sem zase naláká lidi a ještě teda bych 100% zabránila těm obchazečům. Jestli Kotel dokáže udělat vlastní NS, tak si myslím, že dokáže zabránit i tomuto. V první řadě zákaz všech cizích IP na servrech, povolit pouze cz/sk a cizí v případě stáhnutí našeho NS, nebo steamu. Vím, že tam bude asi nějaká chyba, ale na tu by se Kotel měl podívat a zkusit ji nějak opravit, aby to NSko frčelo všem. To je základ. Až by se třeba začaly plnit časem servery, kdyby to klaplo, určitě bych zkusila opět otevřít servery GO - ale pouze ty základní a dopředu si domluvit s adminy, kdo by tam měl práva a chodil by tam atd. Vím, že to už několikrát zkoušel, ale po velké rekonstrukci, by tyto servery určitě portál postrádaly. Zrušila bych ty, kam nikdo nechodí a čistě se zaměřila na ty více populární, těm nejvíc věnovala čas a potom možná kdo ví? Se rozjede i ten PUBg víc :) A když by i opravil, nebo vylepšil web, mohl by i zde dát nějakou ochranu. Tito lidi nejvíc právě odrazují ostatní a i když máme xxxxx adminů, stejně je to na nic.

    Ve finále tohle všechno záleží pouze a zase na jednom jediném člověku. Kotel za tu dobu vymyslel už spousty věcí a dobrých, dokáže všelico opravit, když si najde čas, ale na tohle by si ho sakra musel najít větší a musel by i dost chtít. Pokud ne, tak nemá vůbec nic moc smysl a Kotelna bude taková, jaká je a hráči si budou stále stěžovat na něco, nebo někoho.
    Jak si napsala jasně a stručně záleží to na majiteli a o tom se nemusíme bavit.

    Netuším jestli to takhle majiteli teď vyhovuje, že má pořád nějaký příjem, sice ne tak velký, ale pořád nějaký má a nemusí už teď do toho vynaložit tak velké úsílí jako na začátku nebo předtím. Já bych se tu ani nebavil o nějaké velké renovaci, ale spíše o nějaké doplnění map, pár úprav bugů a chyb, skiny přidat jak si zmínila, možná i ta rekonstrukce webu, viděl jsem i že tu jeden kluk/borec dělal úvodní design webu sám nebo se nudil a házel to sem do jedný diskuze jestli se nepletu, tak jako pomocná ruka nebo jestli by mu to svěřil, tak by to mohl udělat on a potom předhodit sem a jaký pohled by na to měli lidi a sám majitel hlavně. Proč se nebavím o velké rekonstrukci, tak jsem nohama na zemi, jelikož si nemyslím už teď že by se vybrala nějaká šílená částka na provedení toho všeho, takže jsem spíš myslel nějaký opravy a oživení modů, ale jestli je tu nějaký milionář a má nějakou tu 20ku na vyhození tak sem s tím. Proto jsem chtěl převést tuhle diskuzi do nového topicu a tam se pobavit o tom a názory hráčů na to a že by padly návrhy a které by byli nejvíce "olajkované", tak by se mohli dát do takového seznamu a majitel by si řekl kolik by si za to tak přál nebo na kolik by to viděl spíše.

    Co se týče toho crowfundingu, tak jsem to navrhoval skrze to, aby lidi mělí snadný přístup k přehledu kolik se vybralo a můžete to založit z pohodlí domova a do banky nechodit, Ano, platíte za to, ale je taky malá šance, že i oslovíte jiné lidi. Ono hlavně ten crowdfunding jsem nechtěl založit na oslovení cizích lidí, co neznají portál a neví o co běží, ale spíš naopak, že by to bylo už připravené jako jen pro převod peněz, ale pokud si majitel najde čas nebo se mu na prvním místě bude chtít, tak se přikláním více k založení účtu.

    Jinak dodatek, který není až tak důležitý o proti ostatním, ale zmíním to. Co se týče obchazečů, tak sám jsem měl problém, neboť jsem dostal jednou ban, protože si admin myslel, že jsem obchazeč a hráči viděli, že jsem dostal ban, tak mu hned psali na serveru, že nejsem a ať mi dá unban. Bydlím totiž v zahraničí a pár mých kamarádů taky hraje na kotelně občas, takže by to třeba do budoucna jestli bude mohl nějak systém v csku zmínit ten důvod proč se nemůže připojit a potom by hráč požádal majitele na stránkách o oprávnění na jejich IP adrese a nebo stáhnout NS z kotelny. (Jinak Kotle pošli mi prosím tvůj IBAN do PM nebo nemám už český bankovní účet, třeba tě to nakopne aspoň na opravu nějakých chyb a doplnění map na JB)

    btw: Lidi si budou stěžovat tak či tak, i kdyby se udělalo tohle vše, tak se vždy najde banda chytráků, co se jim zase něco nelíbí bohužel.

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Jako zkus si třeba na zkoušku hodit web do dark modu, ted to letí snad všude, protože to tolik netahá do očí. Mně se to naprosto líbilo a moc, bohužel mám vyšší práva a není to dodělaný a nefungujou nám modům, tam určité pravomoce, které potřebujeme. Pro obyčejné hráče, nebo adminy to je ok. A hlavně jak i píšu, není nastaven na default, takže po každém přepnutí se to vrátí do defaultu - obyč vzhledu. Jako já si už zvykla, ale dost bych brala ten dark, aji barvy se tam krásně vyjímají. Pro nějaké teda hodnosti by se to muselo ještě upravit, aby to šlo vidět - jako spešl. Ale jinak toto je třeba super co udělal. Kdyby do toho udělal zase i ten soukromý chat co kdysi býval, tak další plus, to měli moc hráči rádi, ale toto už je jiný web bohužel a plno věcí, co zde bylo už není.

    To o čem píšeš, že sem někdo dával svůj návrh, byl asi možná Grakon, on se tak z nudy v tom občas hrabe, ale má na to svoje stránky a tam si to tak zkouší, kdyby se mu k tomu dala větší pravomoc, což jsme se už bavili, tak on zase možná by to opravil, ale musel by taky si udělat čas a naučit se s funkcemi, které neovládá, on má zase jiné totiž. Několikrát jsem domlouvala web mastra, co máme hofyho, který by Kotlovi pomáhal a dokázal by web i nějak zabezpečit, ale netuším na jakém bodu to skončilo. Protože zrovna hofy umí s tímto webem pracovat + je jedna z nejdůvěryhodnějších lidí zde na webu, komu by Kotel mohl svěřit web a věděl by, že toho nějak nezneužije. Takže tím pádem by měl někoho na web, kdo by mu s tím pomohl a mohl by upravovat chyby a třeba by zvládnul se podívat i na ten dark mod a Grakon sám říkal, že kdyby se nějak spojili s hofym dohromady, tak by to vylepšili. Jenže tam je stále ten háček - Kotel. Asi nemá hofy ty pravomoce. Určitě by se zde našli i admini, kteří umí přidávat nové mapy na servery, aby se nemuselo neustále o to žádat Kotla, jako je tu dost adminů co by mu rádi usnadnili práci a on jen třeba dělal to, co oni třeba neumí, jako například vylepšit NS, nebo už zablokovat cizí NS a mít jen to naše + steam hráči, ovšem výjimky cizím IP adresám, ale jak jsem psala pouze pro steam. Tím by úplně eliminoval obchazeče a měli by smůlu, dokud by si nestáhli naše NS, už to že začal dávat UB za VIP mu něco přineslo. To už mi psal i náborář, že by byl za to hrozně rád, tím už asi by neměl co ztratit a já jsem mu to navrhovala několikrát právě.

    Já bych klidně sem dala nový účet, čistě pro kotelnu a ty co by sami chtěli přispívat, nikdo nezná přímo Kotlovo jediné číslo, jen ti co přispívají třeba pravidelně, nebo chtějí jako já, aby to měl čistě pro sebe, nebo na Kotelnu, když dává VIP na soutěže apod. Já jsem mu říkala, kdyby to šlo, tak mu i klidně každý měsíc posílám jako dotaci i ten litr, když jsem dřív platila (či přispívala) skoro 2k za hosting, aby fungoval minulý portál, který už taky majitele nebavil, tak proč bych nemohla dávat Kotlovi něco. Bohužel, ted je to blbý no. Co mu upřímně já občas dám a to ani nechce je 300 Kč a nebo 500 Kč. Ale byla bych ráda, kdyby si našel někdy více času a trošku to tu opravil, hlavně pro ty hráče, skrze obchazeče. On jako na požádání něco opraví, nebo něco zařídí, ale něco ve větším nic moc nedělá právě, což je škoda, ani nevím, jak je to s ochranou proti VPN. Ale zase na servery dal anticheat na SH, což teda asi někdy nefunguje, když ti lidi i tak jsou hlášení :D

    A pokud on nechce začít dělat něco sám, nebo vůbec předat větší pravomoce lidem, kterým se dá věřit, tak je zbytečné asi vytvářet téma, kam by lidi psali co chtějí. To už taky bylo a moc to nezabralo. A co tak vím, tak nejvíce hráči chtějí nové mody na JB, nebo vylepší simon menu, pp apod. Toto je zkrátka celé o času a hlavně mít tu vůli chtít něco udělat. Do začátku by mohl alespoň ten web opravit + něco s těma obchazečama, protože to fakt nejvíc hráče štve a myslím, že to odrazuje i samotné adminy. A zbytek by asi ukázal čas no.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23
    Nováček Avatar uživatele b.22
    Datum registrace
    Nov 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    První správný krok k opravě bude určitě JB nebo na dust2 a dalších podobných není toho moc co ladit, ale na JB rozhodně. Dá se tam škála věcí opravit a hlavně přidat. Popravdě máme si tady všichni, co říct a co bysme si přáli, ale asi je na čase slyšet samotný názor majitele. Co se týče dotací nebo příspěvků, tak se taky nebavím o jednorázově dotaci, ale pravidelné z mé strany (pochopitelně až se budou dít věci a měnit věci). Částka není nějaká milionová a ani malá, jelikož v programování a úpravy webů jsem jako fotbalista bez nohou, tak chci podpořit alespoň tímhle způsobem.

    (Už jsem na serverech slyšel něco na mojí hlavu, tak to tu ujasním a dál se ktomu vyjadřovat nebudu. Ani s jedním z adminů, server adminů nebo dokonce s majitelem se neznám a nesnažím se tu lézt nikomu do prdele za získaní práv či jiných funkcí. Jsem jenom obyčejný hráč, co hraje na Kotelně a chce podpořit portál, aby měl kde hrát po práci nebo po škole, ale taky by si přál změny a něco nové, jelikož každého jednou přestane bavit ta jedná stejná věc dokola. Člověk se snaží trochu pomoct a hned někdo za tím vidí něco jiné..Díky)

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Guys, to měl být jen troll, nečekal jsem, že to někdo bude brát važně... :D



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  10. #25
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Citovat Původně založeno Koz.a Zobrazit příspěvky
    Guys, to měl být jen troll, nečekal jsem, že to někdo bude brát važně... :D
    Tak on nikdo nemyslel vážně, že by se mělo něco prodávat :D nebo přenechat, ale tak padly tu nějaké nápady alespoň a možná se toho Kotel chytne..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Ja som ten dark mód už skúšal a zistil som že nefunguje tak ako má tak som aj naň podal stiažnosť: https://csko.cz/forum/showthread.php...l%E9m-s-textom

  12. #27
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Složitost templatů na fóru je extrémní, takže prioritně dělám důležitější věci (anticheaty, řešení obchazečů banů). Chat byl tak děravý, že jsem ho musel dát pryč. Hlavně už ho asi nepodporovaly prohlížeče. Ale zřejmě to pomáhá držet komunitu, takže se ho pokusím vrátit. Bylo to tuším dělané přes flash, takže ten původní rozjet už nepůjde.
    Systém na finanční podporu tu je, takže nevidím důvod trávit čas tvorbou dalšího řešení. Crowfunding přes další portál, který si jistě bere svoji provizi, dle mě nemá smysl. Když se k tomu přidá ještě zdanění, tak výsledkem je poloviční částka.
    Pokud někdo chce poslat více peněz, tak se to vždy řešilo soukromě, ale většinou to skončilo jen i slibu. Minimálně můžu zkusit přidat tlačítko donate, kde půjde darovat vyšší částka. Na webu může být tabulka, kde bude top10 podporovatelů. Nejvíc portál podpořili admini a to nejen finančně. Vybíraly se peníze třeba na teamspeak.
    Pokud má někdo iluzi, že tento portál vydělává desítky tisíc, tak mu to brát nebudu, protože takové fámy tu jsou od začátku. V reálném světě se živím jako programátor/elektrikář/správce serverů a za den vydělám skoro tolik, co se zde vybere za měsíc. Z toho důvodu pro mě opravdu není priorita přidat na jb server agenta smitha.

  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Dobre vedieť že niečo robíš pán kotel. Počul som dosť od hráčov že niesu zmeny, kotel nič nerobí a že celý portál má na háku.

  14. #29

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Donate tlacitko by mozno nebolo odveci.

  15. #30
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Co takhle přenechat kotelnu někomu jinému?

    Kotelna je pro mě srdcová záležitost, tudíž pokud by byla možnost nějak darovat nějaký ten groš na zlepšení určitých věci které tu z většiny vytkla už Britny, určitě bych šel do toho. Nějaké to donate tlačítko které by mělo smysl bych bral.. :)
    Life is illusion.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •