Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Surf kill --> Cheating

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Surf kill --> Cheating

    Dobrý den chtěl bych nahlásit hráče M4v3Rick. Dostal jsem horký tip od týpka z DC (Spakof13) a tak jsem tam skočil a začal natáčet. Hráč ani pod 15 ranách knifem kdy byl AFK nezemřel, ale zároveň ostatní zabíjel, z toho plyne že neměl nastavený no damage (jinak by nezabíjel ostatní), nejsem žádný znalec SURF serveru, ale mám pocit že to takto funguje, hráč měl scóre 102:0 a na demu je vidět že se nedal zabít ale ostatní zabíjel hned, viz demo dole. Taky si dropoval kulomet na mapě bez buy zóny (jednu chvíli držel Scout a najednou bum kulomet). Co mě překvapilo bylo že hráč měl jak Steam tak i VIP. Prosím o prozkoumání dema.


    Nick: M4v3Rick
    ID: STEAM_0:1:79335374
    Demo: https://uloz.to/tamhle/QmwWW305uA4e/...020-v-19-13-45 (doporučuji posunout na 16:50)
    16:50 - hráč dostal 15 hitů z knife mimo spawn a nic, poté dal hit nožem a 3 hity kulometem a týpek zemřel

    Snad jsem to popsal správně a nejsem jen neznalý serveru SURF KILL.

    Doteď jsem takový cheat neviděl (pokud to opravdu cheat je)

    S pozdravem a přáním pěkného dne S!GNA!
    Naposledy upraveno Koprakek; 26-11-20 v 20:47.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    Do hráče sice někdo 15x použil nůž, avšak hráč mohl mít právě nodamage, který hned co se probral u počítače a vytahl zbran mohl vypnout a tím hráče zabít. Tohle není banovatelné
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    Ahoj Kopre hráč tak hrál po celou mapu, není to sice na demu avšak když koukneš na jeho score, je jasné že je něco v nepořádkuzabít (102:0)
    Šel jsem na server a napsal /nodamage. Poté jsem se koukl na svůj chatlog z tohoto serveru, a mám tam 4 krát /nodamage. Pro naprostou jistotu jsem teď koukl kámošův chatlog a taky to tam vidím, takže.... Teď jsem koukl týpkův chatlog a nemá tam /nodamage ani jednou, to mi neříkej že to není dostatečný důkaz. Za celou dobu co tam hraje tam nemá /nodamage. Další věc je že to jde změnit z nehitování na hitování 1 krát za 5 minut, hráč sejmul týpka dříve než 5 minut zpátky takže to není reálné (bohužel to není na demu). Když nad tím tak přemýšlím tak když hráč spadl ze surfu jen ho to hitovalo, cukalo to s ním a dělalo zvuk hitu, ale nikdy ani hp dole přitom všechny ostatní to vždy hned zabilo, on se nechal tak 4 krát hitnou a pak se pomocí klávesy E vytáhl zpět nahoru. A co se týče toho co jsi psal na demu jde vidět že se hráč lekl, určitě si v klidu nenapsal příkaz (který v chatlogu ani nemá) a pak ho šel zabít.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 26-11-20 v 23:22.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    Hráče jsem zrovna potkal na Painballu, jakmile jsem šel do spectu hráč odešel, tak stejně při minulém točení dema jakmile jsem napsal že ho točím (bylo to záměrné čekal jsem na jeho reakci) tak do 10 sekund odešel. A jsem si jistý že má i WH.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 26-11-20 v 23:23.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    Včera jsem hráče vyhledal a chtěl začít natáčet, ovšem to měl skóre 12:5 - myslím že skóre 102:0 a pak 12:5, tady něco nehraje. A samozřejmě když spadl umřel jako každý jiný.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 28-11-20 v 16:09.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    Pokud na základním demu nic není, tak nemá smysl dál psát co se dělo další a další dny bez důkazu. Klidně něco mít může a vypínat a zapínat, nebo taky nemusí mít nic. Ale jak říkám, až si budeš více jistý a mít demo, nebo třeba více dem, tak to teprve sem hoď. Každý den co s ním hraješ a pak sem něco dopsat co se dělo není důkaz, snad to chápeš.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    Zkus to také natočit i z třetí osoby, tak aby šla vidět ta nodamage ochrana na hráči ( popř. ze svého pohledu)
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    Jasně, chápu. Ještě bych poprosil to vyjádření k tomu že nemá příkaz /nodamage v chatlogu a ostatní jo, nevím jestli jste si toho nevšimli nebo tak něco. Tak to radši připomínám.

  9. #9

    Re: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    Chatlog občas nezachytí všechno.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Surf kill --> Cheating

    To je sice blbost, ale dobře. Pohlídám si ho a natočím znovu. Hráče budu sledovat jako ostříž, můžete lck. Děkuji za váš čas, snad se to prostě už povede na 100%.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 30-11-20 v 16:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •