Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Vip - skiny - návrh - pro kotla

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Lightbulb Vip - skiny - návrh - pro kotla

    Dobrý den přemýšlel jsem, a napadlo mě co takhle přidat novou výhodu VIP hráčům a to jsou skiny na zbraně, na různých portálech z celého světa to mají a tak by to možná byl přínos i pro kotelnu. Hráči např. na CTF mají téměř nulové výhody s VIP, kdyby byly mezi VIP výhodami i skiny, jsem si jist že by si daleko více hráčů koupilo VIP, zároveň to není tak složité do hry přidat (když to umí i nerd jako já). Kotelně by to vyneslo nějaký ten cash, hráčům zlepšilo požitek ze hry a zároveň by si ti co nemají VIP nemohli stěžovat že je to moc op výhoda. Ano je lehké si to tam přidat individuálně, ale ne každý chce obětovat 4 hodiny na to aby měl na všem co jde skin. Myslím si že to je dobrá alternativa pro všechny tři strany. Kotelna - více money, VIP - lepší požitek ze hry a NO VIP- nulové znevýhodnění vůči nim. Děkuji za váš drahocenný čas, s pozdravem a přáním pěkného dne S!GNA! a Spakof13.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Vip - skiny - návrh - pro kotla

    skiny ti nezvýší skill

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Vip - skiny - návrh - pro kotla

    Ahoj, nápad síce "dobrý" ale vcelku zbytoćný. Všetko záleží na tom, či sa to Kotlovi bude chcieť robiť (nebude) a či sa do toho vôbec oplatí dávať čas (neoplatí)
    Áno, určite je to super "výhoda" pre vip hráčov a určite by to veľká časť z nich ocenilo, ale.. myslím si, že tak 90% hráčov si nebude vip každý mesiac platiť, aby mali výhodu, že si môžu zmeniť skin. Radšej si to človek spraví sám, investuje do toho čas, ale bude to mať "do kedy chce" a nemusí si to každý mesiac obnovovať, platiť za to, + to bude mať všade.
    +To, že je to ľahké dať do hry neznamená, že nahadzovať a nastavovať to priamo na server je rovnako jednoduché.
    Nápad tak 4/10, ale celkom zbytočná vec, do ktorej by asi nikto ani už nevrážal čas.

    NOH8 <3

  4. #4
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Vip - skiny - návrh - pro kotla

    Je to dobré, ale nie je tvorca v hre. Dobré je na trojku. Táto vec je na tom najviac kritická. A zas výhody si nekupuje každý, napr. ja. Myslím si, že by to už nebolo potrebné pre tentokrát. Môj názor asi poznáš, keď sa prikladám k menej kladnému postoju.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Vip - skiny - návrh - pro kotla

    Chceš skiny na zbraně? Buď si stáhni jeden program, kde jen na některé zbraně si můžeš upravit barvy a přidat nálepky. Nebo si stáhni skin, nebo si ho udělej na jinou zbraň, na kterou to nejde přes nějaký jiný program.
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  6. #6
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: Vip - skiny - návrh - pro kotla

    Skiny si stahni sám ne? Wtf

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Vip - skiny - návrh - pro kotla

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    skiny ti nezvýší skill
    V go hej,aj sebavedomie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •