Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Jailbreak --> Nevhodné chování

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Jailbreak --> Nevhodné chování

    Dobrý den,chtěl bych si postěžovat na hráče,který mi pije krev. Pár lidí už to ví,před několika měsíci když jsem se s ním nebavil ale on se chtěl bavit se mnou, a protože já jsem nechtěl tak najednou začal útočit na mou osobu a mojich přátel,3x jsem ho žádal,at to nedělá,když si nedal pokoj tak já si na hlavu srát nenechám,začal jsem ho hrotit poté díky mě že je takovej hnup dostal ban.Tím jsem si to chtěl ukončit,jenže ono ne,začal mi psát pmky srát se mi do mého života a přátel,několikrát mi nadavál do rodiny,možná na to mám i důkaz aka posílal jsem to několikrát Britny. Btw Jak se máš? je vyprovokování?
    Keep calm and smoke

  2. #2

    Re: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Nevhodné chování

    Budeme pracovat s tím, co máme.

    1. Chatlog
    Spoiler Spoiler:


    Jiný den...

    Spoiler Spoiler:


    Již nefunkční odkazy na posměšné obrázky v chatboxu nedávno:



    V Janciho chatboxu není jediná začínající narážka.

    PMky:
    Spoiler Spoiler:


    Zatím mi to vychází tak, že s provokací a urážkami začínáš ty. Předem upozorňuji, že to, co se dělo mimo portál, nás nezajímá. Řešíme pouze to, co se děje v na jeho serverech.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Nevhodné chování

    Mě zase nezajímá co si ty myslíš.Nemá být kretén,jinak bych si ho dávno nevšímal. lock a vyřešte si to jak chcete,nejsem jedinej kdo s hádakama začíná :) alespon provokuju jeho a ne jeho rodinu,přátele https://ctrlv.cz/lGH4
    Keep calm and smoke

  4. #4

    Re: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Nevhodné chování

    Na žádost lock. Stejně bude pohodlnější a přehlednější, když zbytek dořešíme v první stížnosti z druhé strany. Tady očividně stejně už asi nemáš co napsat kromě jednoho screenu, kde provokovat začíná zase on. Pokud bys chtěl ještě něco dodat, může se zase na žádost stížnost otevřít.

    Edit:

    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-11-20 v 17:58. Důvod: Dodatek screenu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •