Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Furien - C00keed

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    2

    Furien - C00keed

    vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný) (Splnuji)
    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva (Splnuji)
    čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů) (Splnuji)
    hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení) (Nesplanuji)

    -------------------------------------------

    Nick : C00keed
    Steam ID : STEAM_0:0:576316698
    Server : Furien
    Info : Admina jsem už dělal, existovalo pár portálu na kterých mohli mít admini NON-Steam učet, dále na kamarádovém serveru. Zkušenosti v amxmodmenu mám.
    Bany zde nemám žádné.
    Hraju zde přes 4 roky, dnes jsem si koupil CS 1.6 na steamu a konečně si mohu požádat o práva.
    Nahlašoval jsem lidi v minulosti ale co se týka nahlašování nyní tak přes nový steam ne.

  2. #2

    Odpověď: Furien - C00keed

    Aký nick si používal v hre, keď si hrával na NS (najlepšie keby si uviedol aj VALVE ID)? Lebo podľa tohto nicku a IP tu vôbec nehrávaš.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Furien - C00keed

    Ahoj, omlouvám se, bratranec si hrál na mém počítači a napsal žádost o práva, prosím o lock tohle jsem já nenapsal a omlouvám se.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Furien - C00keed

    Lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •