Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Stížnost na administrátora

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Stížnost na administrátora

    Ahojte priatelia, vopred sa ospravedlňujem za gramatiku, nečítam po sebe čo ma napadne to napíšem...
    Týmto threadom žiadam Grakona o rezignáciu.
    Prečo? Podľa mňa to nie je dobrý človek.
    Je vypočítavý, snáď každí z vás ho poznajú pod prezývkou "nesplnujes podm..." prečo? pre nedoprajnosť
    jeho vypočítavosť v tom, že nedopraje druhým práva vidím hlavne z dôvodu aby on mohol dostať čo najskôr práva na mod. čo sa mu aj podarilo- z vypočítavosti
    čo sa týka jeho in-game vyjadrovania, riešenia či už konfliktov na serveroch alebo tu na fórum určite mi dáte za pravdu že sú iracionálne a jeho uzávery sú unáhlené z čoho vyplýva aj jeho správanie napríklad na serveroch, takto iracionálne správanie vo všetkých smeroch podľa mňa nie je vhodné na post niekoho, kto má hráčov na tomto portáli udržať. Grakonova sebareflexia je na bode nula. O tom svedčia aj jeho "omyly" ktorých sa dopustil.
    Čo myslíte, je náhoda že v drvivej väčšine hádok v chatboxe figuruje Grakon? ja si myslím že nie. Admin by mal budiť rešpekt, a preukázať aj morálne cítenie voči ostatným hráčom. Ak si admin alebo vip, kludne si daj "grakon" do chatlogu a ak tam najdeš niečo pozitívne tak si našiel zázrak.
    Správanie admina a jeho komunikácia by mala byť založená hlavne na altruistickom správaní a nie v egoistickom a sebe prospechárskom správani. Medzi hráčom a adminom je len veľmi tenká čiara a tou čiarou je zodpovednosť, len škoda že pri takom egoistickom správani ako vidíme u Grakona nieje žiadna ochota zmeniť svoje správanie a "správať sa normálne" a pritom stačí tak málo. Admin nemá len budiť rešpekt zo svojho vyjadrovania a rozhodovania, ale má aj zabaviť hráčov, ukázať im čo nevedia a hlavne, a hlavne ich pobaviť. Grakon baví len tých stálych členov, svojim preegovaným správanim ktoré som si pôvodne myslel že raz skončí ale očivine som sa mýlil. Mimochodom sa kľudne môžme pozrieť na ďalšiu Grakonovu vypočítavosť a to sú príspevky alebo súťaže na forum, v roku 2019 keď ešte nebol moderátor to bola samá aktivita, súťaže cez poznaj mapy, čísielka, a neviem čo dokopy tak 20 threadov, ale odkedy má moderátora akoby sa niečo stalo. za posledných 14 mesiacov grakon vytvoril len jeden jediný threat na tomto fore, a to si myslím že svedčí o vypočítavosti najväčšieho zrna. Asi si uvdomil že administrátora nedostane, v čo aj dúfam a verím. Možno ste sa niekedy stretli s pozitívnymi vetami na Grakonovu osobu, ale nenechajte sa zmiasť. Keby si grakon povie vetu "podľa seba súdim teba" pred zrkadlom, tak by si môžno uvedomil jeho negativitu ktorá nedáva tomuto portálu nič.
    Pokiaľ si to dočítal až sem, tak asi so mnou súhlasíš že Grakonove myslenie je jednostranné a správanie egoistické. Ak sa mám k Grakonovi vyjadriť konzenkvetne, tak je pravidlofil a jeho zmýšľanie je centralistické a je mu úplne jedno čo si o ňom kto myslí. Podľa mňa by nemal byť admin.
    https://ctrlv.sk/Wbtg

    E: chcel by som chcel dodať že táto sťažnosť nie je troll
    Naposledy upraveno Lurky; 09-12-20 v 23:37.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ v řešení ] Stížnost na administrátora

    Možno nebude každý súhlasiť z mojím názorom ale... čo už. Nech sú grakonove zámery akékolvek, nič to nemení na fakte že je dobrý admin a aj ked dostal moda a nerobí už súťaže, tak je velmi aktívny hlavne čo sa týka žiadostí, sťažností, hlásenia a pod. čiže si svoju povinnosť moderátora taktiež plní dobre. Nikto nieje dokonalý a každý máme nejakú povahu, charakter. Doležité je, či ti zabraňuje plniť povinnosti admina, čo jemu zrejme nerobí, kedže ako sám píšeš naneho niesú žiadne sťažnosti že si robí zle svoju prácu alebo dáva neprimerane velké bany.

    No a čo že mal takú všestrannú aktivitu aby získal moda? Z iného uhla pohladu, to robil preto, lebo mal na tomto portál nejaké ambície. Jediné čo nemožem posúdiť je jeho momentálne správanie na serveri, ale ešte tak 2 mesiace dozadu bolo jeho správanie fajn.

    BTW. Myslíš že je povinnosť mať rád admina? by nás zopár ubudlo...
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: [ v řešení ] Stížnost na administrátora

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Jediné čo nemožem posúdiť je jeho momentálne správanie na serveri, ale ešte tak 2 mesiace dozadu bolo jeho správanie fajn.
    Práve takéto aktuálne veci sem treba aj konkrétne rozpísať poprosím, ja nemôžem pretože nehrávam-mám permanentný ban.

  4. #4

    Odpověď: [ v řešení ] Stížnost na administrátora

    V mnoha věcech s Grakonem nesouhlasím, možná bych i souhlasil s tím, ze občasný (někdy až zavádějící) názory v žádostech o UB, nebo o práva, jsou egoistický a působí povýšeně.
    Nicméně se mu nedá vytknout jeho objektivita. Napíše, co si mysli a co je podle pravidel. A je jedno jestli je to Pepík s účtem v roce 2020, nebo skalní hráč Kotelny.
    Všechno, co si vypsal na mě působí jako osobní pomsta nebo zkratka tvůj názor, který ti nikdo nebere. Ale nic z těch bodů není na odebírání čehokoliv.
    Ve zkratce, vadí vám (píšu vám, protože vím, ze konkrétně tobě to nevadí), když má admin nadhled a striktně nebanuje všechno, vadí vám, když admin striktně a podle pravidel vše banuje (nebo posuzuje v žádosti).
    Tohle není téma na stížnost, naprosto neopodstatněná, nicméně se dá souhlasit s tím, ze ne vždycky každá zadost musí dostat proti, protože na nej Grakon našel špínu z roku 2010 na cizím portále. Každá mince má ale dvě strany a někdy i tohle, je potřeba.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ v řešení ] Stížnost na administrátora

    Pokud přeskočíme subjektivní hodnocení sympatií ze strany stěžovatele, zbývají asi 2 body, které jsou natolik obecné a prázdné, že na stížnosti vlastně není co řešit. Když vezmeme potaz to, že se část z těch 2 bodů týká in-game chování a stěžovatel má do hry udělen ban, začíná to už působit poněkud úsměvně. Nerad bych nějakou stížnost zlehčoval, ale tady se fakt není o co opřít, proto nezbývá, než stížnost uzavřít jako nedůvodnou.

    Máš-li zájem, můžeš založit novou stížnost s uvedením podrobností k asi jedinému relevantnímu bodu:
    Citovat Původně založeno Lurky Zobrazit příspěvky
    čo sa týka jeho in-game vyjadrovania, riešenia či už konfliktov na serveroch alebo tu na fórum určite mi dáte za pravdu že sú iracionálne a jeho uzávery sú unáhlené z čoho vyplýva aj jeho správanie napríklad na serveroch, takto iracionálne správanie vo všetkých smeroch podľa mňa nie je vhodné na post niekoho, kto má hráčov na tomto portáli udržať. Grakonova sebareflexia je na bode nula. O tom svedčia aj jeho "omyly" ktorých sa dopustil.
    - konkrétní závadná vyjádření, závadné způsoby řešení konkrétních konfliktů, konkrétní unáhlené závěry, konkrétní "omyly"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •