Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Dotaz --- Hrisnik InLoveSvK / Hristnik Huntet

  1. #1


    Question Dotaz --- Hrisnik InLoveSvK / Hristnik Huntet

    Dobrý, daniel barta na mobilu. Chcem sa spýtať adminov, hráčov ktorý hrajú mód JB, aby mi sem povedali názor, pretože po dnešku už neviem, či dobre riadim hru, keď som u CT a nenadržujem väzňom. Jedná sa o klip (demo) natočené kameramanom Hunted, lenže sa bojí ma sem hodiť a spýtať sa, tak to musím spraviť ja.

    Demo: http://csko.cz/dema?UPD=toYdhRTe (na názov sa ma nepýtajte, točil to Pražský kameraman HT)

    Situácia:

    Hráč Huntet má VD, Simon [I]n[L]ove[S]v[K]_ dal open, no postavil sa VDčku pred celu. V určitom okamžiku sa VDčko rozbehlo voči dverám (topánky značka Nike veľ. nohy 27), no bola tam prekážka, simon (Mladý namakanec, neprejde cez neho hocikto). Simon mu udelil jednu dobre mierenú do hlavy, potom ustúpil z cely, tam demo končí.

    Chcem sa Vás spýtať, kto spravil chybu?

    Simon, ktorý sa postavil pred celu a VD nemohlo ísť von sa hrať pretože ho CT blokovalo, alebo spravilo chybu VDčko, ktoré nenapísalo do chatu "Vole uhni mám VD" a tým pádom dostal kill za nebezpečné priblíženie k CT?

    Vďaka za odpovede)


  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    Odpověď: Dotaz --- Hrisnik InLoveSvK / Hristnik Huntet

    Simon - a sám sis na to odpověděl. "Protože ho blokoval" Simon nemá co stát schválně ve dveří a blokovat nikoho, natož ještě, když vidí, že daný hráč má VD a z mého pohledu to vypadalo, že blokování bylo úmyslné. Jaký normální hráč by se tam jinak postavil? Normálně by šel Simon simonovat a VD si nevšímal a ne mu blokovat celu.

    A to, že má VD ještě prosit o uvolnění cesty, to byl dobrý džouk.

    Ona je pravda, že i VD se nemá přibližovat, může cokoliv, kromě teda líst do zbrojky, narušovat hru Simonovi a nebezpečně se přibližovat k jakémukoliv CT, ale pokud si mu tam stál jak šašo a nevím na co si čekal :D tak bylo jasný, že se třeba pohne a půjde směrem k tobě, abys třeba laskavě hnul svým zadkem jinam a ne mu dát tečku :D V tomto případě větší chyba byla u tebe a ty zkrátka si můžeš jen domyslet co chtěl udělat, tak mu další kolo mělo být uděleno další VD a příště mu neblokovat celu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3


    Odpověď: Dotaz --- Hrisnik InLoveSvK / Hristnik Huntet

    Ono už ani nevieš, čo si má kto myslieť, kedže podľa tej verzie spravilo chybu VDčko, ako sa rozoberalo včera v chat boxe)) je mi jasné, že mám simonovať, nehrám to deň :D lenže ak si pozrieš chb ako hovoril grakon, VD sa nemalo priblížiť k ct tak, aby ho ohrozil:) preto si poprosím názory čo najviac hráčov, kedže sa majú zrejme dodržiavať pravidlá presne do bodky a mať 0% zábavu :D
    čiže ak sa mám riadiť grakonovou verziou, CT sa môže pohybovať kde chce, VD malo počkať kým odídem, nebezpečne sa priblížil, tudiž dostal kill, oprávnený.


  4. #4


    Re: Dotaz --- Hrisnik InLoveSvK / Hristnik Huntet

    Tak, jak by to mělo být podle pravidel: VD nemohlo dostat další kolo VD, protože nedostalo FK + Simon se nevěnoval hře, takže by měl dostat napomenutí nebo přesun.

    Jinak se můžete jako hráči a admini domluvit, jak chcete. Já se řídím pravidly, která jsou jednoduchá a jasná a na tom nic měnit nebudu. Zároveň, pokud si v následných stížnostech nebo žádostech o UB dáte většinově za pravdu, mě to žíly trhat nebude. Jinak teda děkuji za včerejší diskuzi. Alespoň vím, jak je na tom dnešní generace JB hráčů.

  5. #5


    Odpověď: Dotaz --- Hrisnik InLoveSvK / Hristnik Huntet

    Taktiež) keby sa tam fraguje každá maličkosť, prestalo by sa tam hrávať, keď tam je cez 15+ludí, ty si na začiatku kola zabiješ len tak niekoho pretože išiel k tebe by som už nazval zbytočným fragovaním, pretože jedno kolo trvá od 2 (skrz vzburu) do 10+ minút, a to fakt nikto v specte čakať nechce.


  6. #6


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Dotaz --- Hrisnik InLoveSvK / Hristnik Huntet

    Zacházíme příliš do hloubky, ale jsme ve volné dizkuzi, tak budiž. Já to vidím tak, že si dnešní hráči moc dovolujou a jsou moc ubrečení. Vidím to pokaždé, co přijdu na server (jb). Minimálně jeden člověk se najde, co dělá všechno proto a vymlouvá se na všechno, jen aby dostal VD z naprosto nepochopitelných důvodů. Dostal jsem zbytečný frag, dej mi VD. Nadržoval jsi, dej mi VD. Jsi neschopný, dej mi VD. Neotevřel jsi cely 20 sekund, dej mi VD. A hráči, kteří se snaží být moc milí, aby zahráli divadýlko před adminem, jim to žerou s navijákem. Po tolika letech jsou nejen hráči, ale i admini natolik zblblí, že nedokážou pochopit jednoduché věci, které platí od nepaměti. Nebezpečné přiblížení = kill (je jedno jaká je situace a jestli jsi VD). VD se dává pouze a jen za FK. Když porušuješ moje příkazy a zákazy, mám právo tě zabít. Já když hraju za T, dělám vše proto, abych zabil CT. Než se naskytne vhodná příležitost, poslouchám, co říkají. Když mám stát u zadní stěny v boxu, tak tam prostě stojím s vyloženě puštěnou klávesnicí. A vedle mne tam hopsá nejaký lajdák, porušuje všechno, co může a Simon, aby byl milý a zapůsobil na hráče a admina ho mile upozorní, ať jde laskavě k zadní stěně, nebo ho začne hitovat. Hlavně, že předtím nemilosrdně zabil všechny, co utíkali pryč. A to je to nejhorší. Simoni těmahle pitostma zdržují hru pro ty, kteří jsou mrtví hned od začátku a ti lidi pak odchází, protože nejlepší Simon přece musí zabavit hráče klidně i kolem na půl hodiny. Úplně špatně. Jsme ve věznici, CT mají šikovat vězně, vězni se je mají při první možné pokusit zabít. Žádné řečičky, či natahování dohadováním s chatem plným "fk fk fk fk fk" a "vd vd vd vd". Prostě jedem k zadní stěne, spočítat a jít rovnou na atrakci. Porušuješ zákazy. Kill a jedem dál. Není čas zdržovat. Všimni si, že vždy, když Simonuji, nedávám žádné zákazy. Zbytečné zdržování. Maximálně si vězně pošlu na začátku do boxu, spočítám si je, zkontroluji gunu a jedem ropnou na atrakce jedna za druhou, kde postupně hráči umírají. Kolo do deseti minut skončí. Zabavím vězně, ti nemají zbytečné zákazy, o svoje PP se musí skutečně zasloužit a nikdo nemusí čekat půl hodiny ve spectu. Z dnešního ubrečeného JB je mi nevolno a ještě víc, když k tomu přispívají dlouholetí admini. Tak díky za tuhle diskuzi, alespoň jsem si měl kde vylít srdíčko. Červené palce najdete nahoře vpravo mého příspěvku.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-12-20 v 16:30.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Dotaz --- Hrisnik InLoveSvK / Hristnik Huntet

    Toľko picovin kvôli 2 kokotkom :(
    :D ríšo jeb na to
    Hraj go so mnou, už ma čaká lemko

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •