Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Vianočný server ročník VII. ?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele MaDPrO
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nelze Zjistit
    Příspěvky
    33

    Vianočný server ročník VII. ?

    Len otázka že či bude tento ročník na vianočnom serveru znova súťaž ako minulý rok, alebo tento rok nebude?
    Aj keď je asi dosť neskoro sa to pýtať.

  2. #2

    Odpověď: Vianočný server ročník VII. ?

    Písal som s Pelargosom a nemáme obaja čas organizovať teraz nič. Ak by sa toho niekto chytil, bolo by to len fajn.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3

    Odpověď: Vianočný server ročník VII. ?

    Ahoj, áno súťaž prebiehala vždy do Vianoc (24.12.), takže už by bolo teraz dosť neskoro robiť túto súťaž na jeden týždeň.

    Čo sa týka aktivity hráčov, tak hráčov stále ubúda (celkovo všade) a vianočný server je počas roka prázdny ale cca od novembra/decembra sa tam začnú objavovať nejakí hráči ale stále je to dosť málo. Ja by som čas a financie aj mal na to spraviť túto súťaž ale je tu viacero faktorov, ktoré ma odrádzajú. Na serveri býva málo hráčov, nie je tam dostatočná konkurencia. Do štatistík sa dostane tak 50-100 hráčov, z ktorých je aktívnych tak 10-20. Ďalší problém je to, že súťaž si vždy vyžaduje reset hlstatsx, ktorý môže spraviť len kotel, ktorý nie vždy má na to čas. A hlavne som toho názoru, že súťaž by sa mala robiť hlavne pre hráčov a nie pre adminov. Dúfam, že sa dotyční ľudia neurazia ale fakt nemám záujem robiť súťaž pre Samča, Indiana a Lukosa. Nič v zlom ale človek ich celý rok pomaly ani nevidí ale keď je vianočná súťaž, tak sú tam pomerne často a všetky kategórie väčšinou obsadia práve títo hráči (admini). Radšej by som teda podporil obyčajných hráčov alebo hráčov, ktorí si VIP nemôžu zakúpiť.
    Každopádne budúci rok to môžeme skúsiť. Akékoľvek nápady a pripomienky, ktoré by mohli súťaž vylepšiť a skvalitniť sú vítané.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Vianočný server ročník VII. ?

    Jakoby taky jsem nad tím trochu přemýšlel a docela mě to mrzí, že to tu takhle upadá, sice i já sám jsem přestal aktivně hrát, ale aspoň na ty Vánoce by se to tu mělo zase nějak rozjet. Takže já asi začnu hrát na vánočním serveru a streamovat to, třeba to přitáhne nějaký lidi.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele MaDPrO
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nelze Zjistit
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Vianočný server ročník VII. ?

    Tak škoda tento rok no.
    Pre pár úprav a návrhov:
    - Ročník by sa mohol oznamovať od začiatku decembra na ostatných serveroch kotelny, pár hráčov by si potom zahralo na servery keďže je to "vánoční".
    - Pridať nové mapy, možno aj nejaké as mapy nakoľko niektoré sú zo zimnou témou napr. as_tundra alebo as_alpine (nie vianočné ale sneh tam je :D)
    - Pridať top na sumarizáciu všetkých týchto vecí: Najviac eskortovaních rukojemníkov/vyhodeních do vzduchu sitov/najviac eskortovaních VIP (alebo vyhratích kôl)
    - Zmeniť top 1 skóre na Top zabití (to isté ako top knife/granát lenže zabití ako celkovo).
    - Pridať viac vianočních vecí do /guns, prípadne vianoční granát alebo štít s vianočnou tématikou.
    - A hlavne nejaký oznam že /guns vôbec existujú lebo to nikde nieje napísané xd

    Neviem či to je moc práce tak ale pár by bolo dobré pridať :D
    Naposledy upraveno MaDPrO; 20-12-20 v 00:52.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Vianočný server ročník VII. ?

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Ahoj, áno súťaž prebiehala vždy do Vianoc (24.12.), takže už by bolo teraz dosť neskoro robiť túto súťaž na jeden týždeň.

    Čo sa týka aktivity hráčov, tak hráčov stále ubúda (celkovo všade) a vianočný server je počas roka prázdny ale cca od novembra/decembra sa tam začnú objavovať nejakí hráči ale stále je to dosť málo. Ja by som čas a financie aj mal na to spraviť túto súťaž ale je tu viacero faktorov, ktoré ma odrádzajú. Na serveri býva málo hráčov, nie je tam dostatočná konkurencia. Do štatistík sa dostane tak 50-100 hráčov, z ktorých je aktívnych tak 10-20. Ďalší problém je to, že súťaž si vždy vyžaduje reset hlstatsx, ktorý môže spraviť len kotel, ktorý nie vždy má na to čas. A hlavne som toho názoru, že súťaž by sa mala robiť hlavne pre hráčov a nie pre adminov. Dúfam, že sa dotyční ľudia neurazia ale fakt nemám záujem robiť súťaž pre Samča, Indiana a Lukosa. Nič v zlom ale človek ich celý rok pomaly ani nevidí ale keď je vianočná súťaž, tak sú tam pomerne často a všetky kategórie väčšinou obsadia práve títo hráči (admini). Radšej by som teda podporil obyčajných hráčov alebo hráčov, ktorí si VIP nemôžu zakúpiť.
    Každopádne budúci rok to môžeme skúsiť. Akékoľvek nápady a pripomienky, ktoré by mohli súťaž vylepšiť a skvalitniť sú vítané.
    Radšej teraz sa to pokús:D
    Budúci rok ešte menej budú a to môžeš usporiadať len pre 10 hráčov.
    Treba pár príspevkov na fb dať
    A ešte hud na servers a bude to:D
    Aj keď pozdejšie nevadí.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •