Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: [ archivace 11.1. ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    7

    [ archivace 11.1. ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 286831)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Cheating na NS'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ForsenScoots >
    [AMXBANS] Tvuj nick: ForsenScoots
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:162305267
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:162305267
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 37.120.144.91
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.120.144.91
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_flyhigh)


    Poznamka:


    typek mi uz pred 2 minutami tiez dal ban ale na to mi ho dal prec a potom som dostal ban za nejake NS coz neviem co je. Bol by som rad za unban/rychlu odpoved

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: ForsenScoots --> :_Koprakek_:

    Ahoj, mám podezření, že chodíš na NonSteam pod různými IP adresy a následně zde cheatuješ se svojí partou ( ti jsou zatím bez banu)
    Důkaz --> Tvá IP adresa(RO), se kterou ses nyní připojil pod Steam ID je skoro totožná s IP adresou dnešního cheating hráče - obchazeče.
    Jsi na serveru připojen, když zcela záhadně všichni obcházeči zmiznuli, tento měsíc ses připojil max 3x a každé tvé připojení bylo s jinou IP. V historii banlistu jsem dokonce našel i to, že jsi zde už zabanovan byl a to z důvodu toho, že jsi měl ban na NonSteamu. Je to jen má teorie, poprosím ostatní adminy o vyhodnocení této žádosti... pokud se prokáže že je chyba na mé straně, omluvím se ti. Tuto věc jsem nemohl řešit na serveru s blbými otázky, protože než bych něco zjistil, byl bych v důchodu, proto jsem vzkázal tvému kamarádovi který se tak osočoval hned že ti mám dát UB, blabla že máš dojít na forum

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=286820
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    7
    Nechodím hackovať , nie je to môj kamarát ale brat a ten keď sa napojí na nejaký csko server mne sa nejde napojiť. Tým pádom sa musím prepájať na VPNky a tie ti dávajú rôzne IPčka.
    Asi pred 1 rokom so cheatoval. Od vtedy prebehol nejaký hromadný unban alebo niečo lebo som mal ban vyše roku a unban bol pre mňa príjemným prekvapením , ale keď som teraz dostal ban dokonca za nejaké obchádzanie (pritom som mal výhodu) a nejaké NS (čož neviem čo je :D ). Ak dostanem unban budem rád

    DODATOK : Mohol by si mi prosím definovať ako som obchádzal alebo niečo lebo ja neviem čo sa stalo vtedy . Ďakujem :)
    Naposledy upraveno Koprakek; 17-12-20 v 19:44.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Dobře, děkuji za dodané informace, počkáme tedy na vyjádření ještě jiného admina, ano?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    7
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=286820 čo je to za hráča ? v živote som ho na jb nevidel.

    + Ja som dostal od teba ešte jeden BAN a ten bol za nejaké obchádzanie , do chatu si napísal MISS , ako si to myslel ? (Ten miss) chcel si ho dať niekomu inému ? (ban)

    kľudne mi daj ban na pol roka alebo rok , ale premu by som asi nedal.
    Naposledy upraveno Koprakek; 17-12-20 v 19:44.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Missclick, protože jsem se spletl Perma = Jeden rok. Počkej prosím na ostatní.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    takže ban na neurčito = Perma a Perma = 1rok ?

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Ano, přesně tak. Perma je zde na 1 rok
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Prečo vlastne riešime veci ktoré som nespravil , ja som si čakal rok na unban a po pár dňoch unbanu mám dostať zas ban za NIČ ?

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Ja som vlastne nič nespravil iba som dostal BAN za údajné obchádzanie banu , neviem aký ban som sa pokúšal obísť keďže som bol od posledného BANu odbanovaný (to znamená že som si počkal 1 rok a teraz mám čakať ďalší ?) . Taktiež som pred tým jedným rokom cheatoval ale teraz som na tom JB nič nemal a to prísahám na hoci čo. Dôvodom bolo nejaké NS čož s týmto názvom som sa stretol prvý krát. Nerozumiem prečo potrebuješ k odbanovaniu povolenie od A-Teamu alebo čo , dostanem bohužial BAN za to čo som nespravil ale keď týpek pri CT má Anti-Flash a B-hop script tak je to všetkým ukradnuté. Ale ja čo si tam prídem zahrať tak po roku dostanem INSTA BAN. Pretože prvý ban ktorý si mi udelil bol za Obchádzanie BANU ktorý si mi hneď stiahol. Ale potom som dostal nejaký BAN za NS čož som doteraz nezistil čo to je. Bol by som rád keby ste mi ban stiahli a ja sa na JailBreaku už neukážem , Pretože hrávame gathery cez csko.cz serveri a nejde sa mi pripojiť a už vôbec nie hrať. Ja som fakt necheatoval ani neobchádzal BAN . Cheatoval som iba raz a v ten deň som dostal BAN (potom som dostal o 1 rok unban)Neobchádzal som ban pomocou VPN ani podľa inej veci . (VPN teda zmenu IP som použil iba na to aby som si mohol zahrať s kamarátmi a bratom ktorý hrál už na našej spoločnej IP , tak som si tam hodil inú IP a hrál som s nimi.) Ale potom som dostal ban ktorý mi bol odobraný a o pár minút na to som dostal ban za niečo čo som nespravil. Ale to že týpek u CT má b-hop script a anti-flash čož sú realne hacky nikomu nevadí. Ja len dúfam že mi veríš/veríte a že dostanem unban (za to by som bol neuveriteľne rád).
    Naposledy upraveno KjuBie; 17-12-20 v 21:44.

  11. #11

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Pamätám si túto partu veľmi dobre z minulého roka z vianočného servera, dokonca mám tu u nás na stránke ešte uložené demo aj HLTV z danej situácie. V ten deň tam tiež bola nejaká parta asi 3 ľúdí, čo si tam prišli zacheatovať na NS a potom veselo prišli naspäť so steamom. V banliste to všetko je min.: PIO_KJUB_, PIO_BryJen, PIO_Oldapolda20 a iné nicky. Dokonca na rovnakej IP (78.99.59.89) v daný deň hrali dvaja hráči. Je to IP na ktorej je zabanovaný aj tento steam, na ktorý je opäť ban. Argument: "musím prepájať VPNky" je sám o sebe veľmi podozrivý. Predpokladám, že ide o nejakú problematickú GS partu, ktorá chodí robiť bordel na naše servery, takže za mňa ban v pohode.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Mal som 12 rokov bol som retardované malé dieťa ktoré si o sebe veľa myslelo , Na vianočnom serveri som hackoval ale od vtedy som si prečkal 1 rok banu. A teraz dostanem BAN za obchádzanie BANu pričom som dostal UNBAN . Ruku na srdce: tento rok som nepoužil žiaden HACK / CHEAT v hre Counter-Strike 1.6 a už vôbec nie na csko.cz serveroch . Dnešný BAN bol za obchádzanie BANu pričom som dostal UNBAN a ešte k tomu som na VPN aby som mohol hrať s kamarátmi a bratom verte či neverte ale ja som sa poučil na svojich chybách a od vtedy som nehackoval . Za všetky problémy sa ospravedlňujem. Kľudne my daj ten BAN na rok

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2020
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Asi by som sa nesnažil vybaviť UNBAN do 23:24 keby som bol hacker a bojoval proti nepriestrelným faktom.

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Mohl by se zde ještě někdo z adminu vyjádřit?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] orsenScoots --> :_Koprakek_:

    Ban v poriadku, v príspevku č.2 je to dobre zhrnuté.
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •