Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: [ archivace 26.12. ] olle --> |^Pelargos^|

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    [ archivace 26.12. ] olle --> |^Pelargos^|

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 287045)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'stit'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < olle >
    [AMXBANS] Tvuj nick: olle
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:2718405
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:2718405
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.50.47
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.50.47
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < |^Pelargos^| >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)


    Poznamka:


    |^Pelargos^|

    tyzden by mi stacil alebo skor den
    dik

  2. #2

    Odpověď: olle --> |^Pelargos^|

    Ja som spokojný s permou.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    Odpověď: olle --> |^Pelargos^|

    ako myslis ale podla mna jedno oko nezostane suche ked taka hviezda ako olle zhasne

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    ESL hviezda ako olle a ban? ty vies co sa sposobi na dust2? sak to ako keby zabanujes coca colu a nebol som jediny co kupil stit

  5. #5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    Hráči s aktívnym banom nemôžu žiadať o práva.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    tak mi daj ban len na tyzden nech o tie prava mozem poziadat

  7. #7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    Namiesto toho, aby si tu napísal niečo v zmysle: "Chcel by som požiadať o unban ..., viem čo som spravil, už to nebudem robiť, poučil som sa, bla bla ..." tu píšeš len somariny a zakladáš so šálkou trol žiadosti o práva. Tak potom nečakaj, že sa tu bude k tebe seriózne pristupovať. Zatiaľ nevidím žiadny dôvod na skracovanie banu, nakoľko akékoľvek skrátenie by zrejme nemalo v tvojom prípadne žiadny výchovný a poučný charakter a po skončení banu je veľká pravdepodobnosť, že v tom budeš opäť pokračovať.
    Tých banov za rovnaký priestupok (využívanie bugu a nákup štítu za CT, ktorý sa normálne nedá kúpiť) si už pár mal a bol si na to viackrát upozornený a napriek tomu to robíš stále. Je to u teba na dennom poriadku, že tam ten štít kupuješ, keď tam nie je admin. A tých banov by bolo určite viac ale sám som to mnohokrát ignoroval a nechal to tak a ver tomu, že som nebol jediný, tých adminov je viac. Takže je to hlavne na tebe a prípadne ostatných adminoch ako sa vyjadria.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Namiesto toho, aby si tu napísal niečo v zmysle: "Chcel by som požiadať o unban ..., viem čo som spravil, už to nebudem robiť, poučil som sa, bla bla ..." tu píšeš len somariny a zakladáš so šálkou trol žiadosti o práva. Tak potom nečakaj, že sa tu bude k tebe seriózne pristupovať. Zatiaľ nevidím žiadny dôvod na skracovanie banu, nakoľko akékoľvek skrátenie by zrejme nemalo v tvojom prípadne žiadny výchovný a poučný charakter a po skončení banu je veľká pravdepodobnosť, že v tom budeš opäť pokračovať.
    Tých banov za rovnaký priestupok (využívanie bugu a nákup štítu za CT, ktorý sa normálne nedá kúpiť) si už pár mal a bol si na to viackrát upozornený a napriek tomu to robíš stále. Je to u teba na dennom poriadku, že tam ten štít kupuješ, keď tam nie je admin. A tých banov by bolo určite viac ale sám som to mnohokrát ignoroval a nechal to tak a ver tomu, že som nebol jediný, tých adminov je viac. Takže je to hlavne na tebe a prípadne ostatných adminoch ako sa vyjadria.
    Souhlasím
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    Taky souhlasím s Pelou

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    Viem, ze sa mi toho tolerovalo za cely cas co tam hram dost(nemyslim len stit). a za ten stit som bol viackrat upozorneny, zabanovany a neviem co este. Posledny rok tam viac chodim kvoli ludom nez kvoli hre samotnej (hlavne kvoli zenam hh) ale to neznamena, ze tu hru samotnu neberiem vazne. Stale si ju rad zahram aj seriozne a bola by skoda, keby sa uz nemozem napojit a pozdravit par blaznov. Ale rozumiem, ze si za to mozem sam. Kupoval som stit sam a vedome. vedel som co sa stane ked budem pokracovat. Chcem sa ospravedlnit adminom, ktori museli kvoli mne behat zbytocne na server aj ked prave mali nieco dolezitejsie na praci. Nebudem tu pisat jak su vsetci skazeni a ja som jediny raneny lebo to absolutne nie je pravda. Trest zoberiem ako chlap nech uz bude akykolvek. Ci sa rozhodnes mi ho skratit alebo nie. No ked sa rozhodnes mi trest skratit, stit uz nekupim, nebudem ho brat zo zeme ani nic podobne. Ked to porusim a ty alebo ludia z AT budete 100percent isti ze som to kupil ja potom mi daj permu. uz sa nebudem ani odvolavat. Vsetko o co ta prosim je len druha sanca

  11. #11

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    Citovat Původně založeno olle Zobrazit příspěvky
    Viem, ze sa mi toho tolerovalo za cely cas co tam hram dost(nemyslim len stit). a za ten stit som bol viackrat upozorneny, zabanovany a neviem co este. Posledny rok tam viac chodim kvoli ludom nez kvoli hre samotnej (hlavne kvoli zenam hh) ale to neznamena, ze tu hru samotnu neberiem vazne. Stale si ju rad zahram aj seriozne a bola by skoda, keby sa uz nemozem napojit a pozdravit par blaznov. Ale rozumiem, ze si za to mozem sam. Kupoval som stit sam a vedome. vedel som co sa stane ked budem pokracovat. Chcem sa ospravedlnit adminom, ktori museli kvoli mne behat zbytocne na server aj ked prave mali nieco dolezitejsie na praci. Nebudem tu pisat jak su vsetci skazeni a ja som jediny raneny lebo to absolutne nie je pravda. Trest zoberiem ako chlap nech uz bude akykolvek. Ci sa rozhodnes mi ho skratit alebo nie. No ked sa rozhodnes mi trest skratit, stit uz nekupim, nebudem ho brat zo zeme ani nic podobne. Ked to porusim a ty alebo ludia z AT budete 100percent isti ze som to kupil ja potom mi daj permu. uz sa nebudem ani odvolavat. Vsetko o co ta prosim je len druha sanca
    A nešlo to takto napsat hned ze začátku?

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    Olleeee, olleeeenko, ollicko, ty si teda riadny maskot, uz zacinas byt jak nas maly velky Honzik (aka liky), ktory bol upozornovany nespocetne vela krat...u mna si mal vzdy upozornanie, slapiky a max slay, ale asi si to uz trosku prehnal. Mam aj slzicku na krajicku, budes nam xybat....

    @pela - Petko, chcem sa prihovorit za tohto huncuta, niektori otravaci na ten server jednoducho patria, tak ci u teba je aspon mala sanca na skratenie, bolo by to fajn zvazit (mesiac by bol mozno fajn), co ty na to???

  13. #13

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] olle --> |^Pelargos^|

    Ban skrátený, vyprší na konci roka. Od nového roka môžeš opäť hrať. Pri opätovnom porušení pravidiel sa budú admini držať príspevku #10.

    Lock.

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ archivace 26.12. ] olle --> |^Pelargos^|

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •