Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: Winter Sale 2020 - aneb soutěž v expingu na steamu

  1. #1
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Cool Winter Sale 2020 - aneb soutěž v expingu na steamu

    Zdravím všechny Kotelňáky & Kotelňačky


    Uvažovala jsem, zda vůbec soutěž udělat a i když už včera začala, tak přeci jen sem si řekla, že ji udělám ještě za rok 2020.


    Zimní slevy - nebo-li Winter Sale 2020 už jsou v plném proudu, tak se to pokusím zkrátit a vzhledem k tomu, že nic moc se měnit nebude, tak jen sepíšu to nejdůležitější + poté založím jen téma pro registraci. Opět pouze nováčkům, kdo by se chtěl zúčastnit, tak napíšu, jak získat veškeré odznaky.

    JAK ZÍSKAT ZIMNÍ ODZNAK?

    Pro ty, kteří jsou v tom nováčci můžete odznak získat sbíráním tzv. speciálních kartiček, které jsou součástí těchto slev.

    JAK ZÍSKAT SPECIÁLNÍ ZIMNÍ KARTIČKY?

    Získat jdou hned několika způsoby:

    • Ten základní je, že každý den po 19:00h po dobu co poběží zimní slevy (od 22.12.2020 - 5.1.2021 do 19:00h) projedete VAŠE FRONTA DOPORUČENÍ a to 1x až do konce, za to budete mít vždy 1 speciální kartičku


    • Letos jste mohli nominovat, nebo ještě můžete 10 her a za všechny co nominujete dostanete 10 speciálních kartiček zadarmo.


    • Třetí způsob je ten klasický, ale není vždy zadarmo - vyrábíte z jiných her jiné odznaky a za každý lvl, dostanete 1 speciál kartičku, pozadí a smajlíka. UPOZORNĚNÍ: Toto platí pouze v průběhu slev, jakmile slevy skončí, tak už budete získávat opět herní kupony.


    • 4. způsob je prostě, že si ty kartičky kupujete na komunitním trhu, ale to stojí nějaké ty kačky, takže bude na vás, jaký způsob zvolíte, abyste soutěž vyhráli. Ještě je ale způsob, že si nakoupíte klíče od GO, nebo TF2 a vyměníte si je s botem za jiné karty a tím tak získáte odznaky z jiných her + za každý lvl další speciální kartu - na tento způsob se mě ptá mnoho lidí, jak nejlépe a nejrychleji si právě navýšit svůj steam lvl a toto jim doporučuji - více jsem o tom psala ZDE 3. Bod - Pro Expaře.



    PRAVIDLA SOUTĚŽE:

    • Každý, kdo se chce zúčastnit soutěže musí do příspěvku, který založím DNES napsat svůj nick na webu včetně svého odkazu na SID - podotýkám odkazu, nikoliv čísla.
      Příklad: Toto je můj odkaz na SID https://steamcommunity.com/profiles/76561198014859543


    - Steam acc může mít po čas přihlášek neveřejný, ale koncem expení musí profil zveřejnit, aby bylo vidět kdo vyhrál a dosáhnul tak nejvyššího počtu lvl. Tentokrát nebude žádné ukončení přihlášek, stačí, že po dobu co poběží tato soutěž až po konec, který bude přesně 5.2.2021 v 18:00h se může stále zapisovat do registrace. Pravidlo je pouze jen to, jak jsem již psala, že po skončení MUSÍ SI STEAM PROFIL ZVEŘEJNIT - pokud ho bude mít skrytý.

    - Zúčastnit se může kdokoliv, ale musí být řádně přihlášen v soutěži - viz. splnění podmínky, kde bude zapsán ve vytvořeném tématu již jsem zmiňovala na začátku pravidel.

    - Dodatek: Pokud by se stalo, že někdo bude mít stejný lvl, tak vyhrává ten, kdo první navýšil - u všech odznaků je přesně vidět hodina i den. Jinak jako vždy hodnocení odznaku bude stejné, kde se k nim bude započítávat i foil (speciální odznak), tak jak to vždy bylo. Takže pokud bude mít někdo 30lvl obyčejného a k tomu 7lvl foil bude mít dohromady 37 do finálního sečtení.

    - Konec soutěže bude zároveň s koncem ukončení možného si navýšit odznak.


    ODMĚNA?

    Letos to bude trošku jiné. Jako obvykle budou odměněni 3 nejlepší expitelé, ALE u 1. ceny to bude trošku složitější. Tentokrát se totiž soutěže zúčastním i já sama a odměny budou následné:


    1. Místo bude odměněno tak, že pokud bude mít někdo celkový vyšší lvl než já, tak dostane na svůj profil opět zlatou medaili, bude mít 1 jeden měsíc zlaté písmo na webu a jako bonus si bude moci vybrat. Dostane odměnu 15e v podobě psay kodu a bud si kod vybere, že mu ho pošlu (kodů tedy bude více, aby to dělalo přesně 15e), nebo si může vybrat hru, či hry, které budou do hodnoty 15ti eur - kdo by mě neměl v přátelích, tak si mě bude muset přidat, abych tak mohla dárek odeslat a ještě, když bude chtít, tak dostane VIP na 1 rok. Pokud však nikdo nebude v expení lepší než já, tak se obsadí jen 2. a 3. místo a já si pouze dám na profil medaili.


    2. Místo dostane stříbrnou medaili a bude mít něco podobného ohledně ceny, ale bude to pouze 10e a VIP na půl rok.


    3. Místo dostane bronzovou medaili a cenu bude mít v hodnotě 5e a VIP na 3 měsíce.


    Jen podotýkám, že VIP jsou dobrovolné, nejsou dané automaticky k výhře, to pouze jen kdo je bude chtít. Hlavní výhra jsou medaile a 10e, 5e na váš steam a pokud bude někdo lepší u prvního místa, tak 15e + zbytek co jsem k tomu napsala.


    Bohužel jsem už nechtěla obtěžovat s přetvořením větších medailí, tak vám ukážu, které se dávali minulý rok na zimu, budou úplně stejné, je rok bude 2020:


    Takže HODNĚ ŠTĚSTÍ všem v expingu

    Zdraví Santa Britny
    Naposledy upraveno Britny; 24-12-20 v 18:35. Důvod: Úprava datumu konce zimních slev.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •