Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Jailbreak --> Zneužívanie práv

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Ahoj, ako vidím, tak jb sekcia je asi dosť zložitá. Môj pohľad na danú situáciu usudzujem len z prečítania tejto sťažnosti. Myslím si, že Mlýn a Mlýnček sú dve rozdielne mená, tak by sa to nemalo brať ako kopírovanie mena aj keď iba daný hráč provokoval. HLstats by to bral tiež ako dve rozdielne mená. (Nechcem sa nikoho citovo dotknúť, je to len môj názor.)
    F4Ke

  2. #17

    Re: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Moc to hrotíte. Mlýn je slovo, které prostě může použít kdokoliv zhruba stejně jako slovo player, takže na spešlovém místě bych se smířil s tím, že se prostě může objevit někdo s podobným nebo stejným nickem. Stěžovatel však byl upozorněn, aby si nick změnil, což by měl respektovat. Provokace je ze strany stěžovatele jasná. Tato stížnost ani nikam jinam stejně nepovede, takže bych to rovnou locknul. Pokud si tu bude chtít ještě někdo vylít srdíčko, má možnost.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Jedná sa o čistú provokáciu zo strany bena, mlyn nespravil vôbec nič zle. Rozpísal by som sa ale asi netreba, sak to je jasné
    Už neni čas huliť...

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Ahoj, viac ako o to, aký nick si dal ide skôr o to, ako to bere. Hráčová provokácia je značná. Viac ma to asi nezaujíma. Pokiaľ hráč trvá na mojej chybe a odobrani práv, môže sa to tu nechať, kým sa vyjadrí naborar a rozhodne. Ja sa vinný necítim, hráč ma provokoval, cítil sa nedotknutelný, keď zistil, že nie je, prišiel "plakať" na forko. Hráčom sa tu dávali bany za oveľa menšie provokácie, myslím si že môže byť rád, že si robil "debila" zo spesla a nie admina..

    E
    Pokiaľ ťa upozorním, že mi to vadí, tak mi to asi vadí. Prepáč, ale iné vyjadrenie už nedokážem použiť. Ak si (s prepáčením) debil a nechápeš to, tak vypni pc a kašli na to, pretože to bude už len horšie.

    Počkať na vyjadrenie náborára môžme, ale stále tu ide o to, že sa nevieš chovať, provokoval si schválne a myslíš si, aký si nedotknuteľný.

    Si pre srandu no..
    Naposledy upraveno Mlýn; 30-12-20 v 11:02.

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Keď som videl že sa v hre voláš Nakladana Okurka tak mi prišlo vtipné si zmeniť nick na Mlýnček, Mlin, windmill atď. Šlo len o nevinnú zábavu a chcel som len byť vtipný a spestriť hru a nič viac. Ak sa nesmeješ - v pohode, ale prečo nadávať a kickovať za to? Myslel som si že spešl by mal ísť príkladom voči ostatním obyčajným hráčom. Ja som sa raz stretol s prípadom že sa jeden hráč volal b3n.cz a ešte mi aj písal že JA jeho kopírujem ale nerobil som si z toho ťažkú hlavu. Ak to ešte stále nechápeš tak už neviem ako to mám vysvetliť.

    Každopádne by som ešte chcel vidieť vyjadrenie od nejakeho náborára.

    E: Ako som už spomínal, doteraz som si menil nicky na iných hráčov a dokonca aj na teba a nikomu to nevadilo. Tak prečo zrazu som ten najväčší provokatér, hm?
    Naposledy upraveno B3N; 29-12-20 v 20:46.

  6. #21
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Je značné, že sa nejedná o hráča, ktorý by nepoznal miestnu komunitu, čiže prakticky to môže byť vnímané a brané ako provokácia a spešl mal nárok na riešenie problému (s tým, že hráčovi odôvodní, za čo ho kickuje).
    Ak to Okurkovi nevadilo, že Mlynko má jeho nick, tak tým by to malo hasnúť, tretia osoba by do toho nemala vstupovať.

    Avšak z pohľadu hráča, ktorý by sa potreboval obrátiť na admina priamo na serveri - tak poriadok a prehľadnosť by mali ostať taktiež zachované a toto by bol asi dobrý námet na diskusiu, či si môžeme dovoliť aj takéto v úvodzovkách "papalášistické srandičky", ak tu máme teda byť v prvom rade pre hráčov.

    Každopádne z tohto nemožno vyvodzovať nejaké dôsledky, preto úvahy o odobraní spešla sú nateraz nulitné.

    Najlogickejšie to zhrnul Mireček v príspevku #3. Z tohto príspevku by sme si mohli asi viacerí zobrať inšpiráciu alebo aspoň sa na chvíľku pozastaviť a pouvažovať nad tým.
    Naposledy upraveno Samco; 31-12-20 v 09:53. Důvod: gramatická chyba

  7. #22
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Provokace je jedna věc, pokud za provokaci beru to, že si někdo dá nick plejerko, plejeplejerko a podobně. Jenže já to za provokaci neberu, ačkoli jsem plejerplejer oficiálně.
    Ale využívat práva pod nickem jiného admina (spešla) může přinést jen problémy - dobrého nic.
    Takže za mě, BEN by nemusel provokovat, Mlýne to co děláš není podle mne správný přístup spešla a myslím si, že pokud si z legrace měníte nicky mezi sebou, tak pod nickem jiného admina (spešla) není vhodné využívat práva.
    Působí to na hráče, jako že si děláte co chcete a jen si nabíháte na problémy.
    Jo a to co jsem napsal, není svatá pravda, jen můj názor.
    Mirec - souhlas.

  8. #23
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Ahoj, na serveru jsem byl taky nějakou dobu. Mlýn Bena neustále upozorňoval, ať si změní nick, ten ovšem dělal akorát problémy. Já mu změnil jméno na "nick" a odešel jsem na jiné hlášení, dál nevím, jak situace probíhala, ale je mi jasné, že hráč provokoval dál.
    Dle mě zbytečná stížnost, ani jsem ji celou nečetl, tohle je pouze můj pohled na věc.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Asi sa predsa len rozpíšem, zhrniem to do 3 bodov...

    1. Dosť ma udivuje ako sa sťažnosť založená na ničom vie tak nafúknuť... V skratke, Ben vedel od mlyna priamo na steame že si nepraje aby kopíroval jeho nick. On to ale spravil, bol upozornený, mal v piči, dostal kick, z kopírovaním nickov neprestal ani po viacerých kickoch, a ani ked mu troppe zmenil nick. Kopírovanie nicku je normálne zakázaná vec ktorá sa aj normálne rieši, a v tomto prípade dokonca nepadol ani ban + kopíroval nick "kvázi" admina. A ten nick "windmill" neni už kopírovanie, ale bolo to po niekolkých kickoch tam už išlo len o tú provokáciu, proste ben skúšal, čo si može k mlynovi dovoliť, akú do budúcna može mať pri nom hranicu.

    2. Doteraz nebol problém, ked si dal niekto nick iného hráča, ak s tím on súhlasil, prečo teraz tak všetci atakujete na mlýna, že to urobil? Moj osobný názor je podobný, že to neni moc dobré, ked si hráči/admini kopírujú navzájom nick, ale nikdy sa nestalo, že by sa kvoli tomuto stal nejaký trochu vážnejší problém, či áno? Až na kopirovanie nicku, sa vdával niekedy mlyn za okurku? Ak nechcete aby sa to robilo, tak nech samco pacne do AF voláky oznam, robota na 5 minút.

    3. Čo chcete dalej riešiť na tejto sťažnosti? Všetky kroky zo strany spešla boli oprávnené, vyjadrili sa aj troppe, hunted, že ho umyselne provokoval. Jediné čo sa tu rieši je, že sa niektorým adminom nepáči, že mlynkovi vadilo, ked mu niekto kopíroval nick, lebo im to nevadí... Mne je tak isto jedno či mi niketo kopíruje nick, ked sa vyložene nevydával za admina, neriešil som to. Tu ide o to, že neni sme všetci rovnaký, a ak to niekomu vadí, tak to treba rešpektovať. Jediné čo máte že mlýn je spešl, a okurka admin. Je súčastou admin teamu, a takisto vie na JB vyriešiť každý problém ako admin, šak má presun, kick, mik... Takisto sa pod jeho nickom nevyhráža že dá ban, niekoho mutne, alebo niečo iné, na čo nemá právomoci.

    Ked teda niektorý tvrdíte že spešl nemá správny prístup, tak mi ukážte v čom presne, priamo v tejto žiadosti, či in-game, spravil mlynko chybu?
    Už neni čas huliť...

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    No neviem mlynko. Pred pár mesiacmi som si zmenil nick na Mlin a podobne a nevadilo ti to. Teraz si ma za to kickol a robíš si srandu z toho že zakladám stiažnosť a je tu velká dráma. Potom mi na steam napíšeš že ti samco zobral práva, robíš si srandu zo mňa od začiatku a že kickovanie bola hrozná sranda. Ja mám taký pocit že si ani neuvedomuješ čo robíš a meníš názor každú hodinu. Nech si o tom každý spraví obrázok aký chce.

    E: Ale ako zaujímalo by ma čo sa snažíš týmto vyčíňaním dosiahnuť lebo to vôbec nechápem.

  11. #26

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Omlouvám se za nejasnosti ohledně nicku a poslušně hlásím, že už si svoje nicky nebudeme měnit na nicky jiných adminů/spešlů, aby sme se do budoucna vyvarovali těchto stížností.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •