Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Jailbreak --> Zneužívanie práv

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Jailbreak --> Zneužívanie práv

    Ahojte, nový spešl Mlýn. ma opakovane kickoval za to že som si zmenil nick na: Mlíín alebo Mlynček a považoval to za kopírovanie nicku zatiaľ čo on mal nick: Nakladana Okurka a bral to ako provokácia zatiaľ čo som si ho menil len zo srandy.

    Navyše v podmienkach pre prijatie do AT je napísané nasledovné: Admin není nedotknutelná pozice. A už vůbec to neznamená, že by admin byl něco více než hráč. Admin musí brát v potaz, že jediné, co ho odlišuje od hráče nejsou jeho práva, ale jeho odpovědnost. Čára která dělí admina od hráče je z jeho strany mnohem tenčí. A je tedy mnohem jednodušší bez svého přičinění přejít z pozice admina na hráče, než opačně.

    No ak toto môže spešl robiť tak tieto vety by ani v podmienkach pre prijatie nemali byť. Tak prosím vás odobrať práva alebo zmeniť podmienky pre prijatie do AT. Ďakujem.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Neprovokuj, pak nic takového nemusí vznikat, v chatlogu jsi zminoval že je to jen sranda, bohužel pro někoho to sranda není tak to prosím nedělej. Byl jsi na to upozorněn i kickem, ale neuvědomil ses.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Však JB je o tom aby sa tam ľudia bavili a nie aby sa to kickovalo za to že si niekto zmení nick podobný spešla. Viackrát sa stalo že 10 hráčov malo ten istý nick a nikto sa nesťažoval a všetci to brali s humorom.

  4. #4

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Já mu můj nick používat dovolil a chápal sem to jako srandu. Kdybych mu řekl, ze mi to vadí, změní si to. Srovnáváš dvě rozdílný situace.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Takže by si mi dal kick za to že sa premenujem na: Zaváraná Uhorka alebo canned pickles?

    E: to je trochu na hlavu, nie?

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Ahoj Ben,
    Napojil som sa pod nickom "Nakladaná Okurka" čo si hneď do mňa na steame začal hustiť, prečo mám nick admina, prečo ho kopírujem atď. s týmto nickom (spoločne s nim, on má nick zase iného admina, ktorému je to tiež jendo :D) hráme už tak aj skoro mesiac. Ty si mi následne napísal, že si dáš môj nick -> Mlýn. tak som ti povedal, že za to dostaneš kick. Následne si tvoj kamarát "Vietnamec" z neznámeho "náhodného" dôvodou zmenil nick na "Mlín" (Jailbreak 29-12-2020 14:08:35 STEAM_0:1:501090453 Mlín © Vietnamec ツ [zmenil nick na]: Mlín) Následne som mu vcelku slušne vysvetlil, že meno mám povolené od admina, a nemá mi kopírovať nick. Čo on pochopil a do pár minút si meno zase zmenil.
    Následne si sa cítil nespokojný v danej situácii a rozhodol si sa zachovať "hrdinsky" -> Jailbreak 29-12-2020 14:10:26 STEAM_0:1:46687628 Mlýnček :_B3N_: [zmenil nick na]: Mlýnček
    Kde som ťa ja upozornil (Jailbreak 29-12-2020 14:11:22 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Budem to brať ako cielenú provokáciu
    Jailbreak 29-12-2020 14:11:11 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Takže toto tiež ber ako posledné upozornenie.
    Jailbreak 29-12-2020 14:11:03 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka teba som upozorňoval na steame
    Jailbreak 29-12-2020 14:10:58 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Ben)

    Následne prišiel prvý kick. Následne si sa pripojil (Znova s nickom "Mlýnček) -> Moja reakcia : Jailbreak 29-12-2020 14:13:35 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka pokiaľ to potrebuješ.
    Jailbreak 29-12-2020 14:13:32 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Pokiaľ chceš takto úmyselne provokovať porozprávam sa aj s adminom na inom treste
    Jailbreak 29-12-2020 14:13:13 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka ja ťa budem kickovať vždy, keď ten nick budeš mať
    Jailbreak 29-12-2020 14:13:03 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Ben
    Jailbreak 29-12-2020 14:12:50 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka :)
    Jailbreak 29-12-2020 14:12:48 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Zbytočne iba provokuješ
    Následne ti admin Troppe zmenil nick na "nick" . ty si sa nenechal zahanbiť a aj po niekoľko upozorneniach, kicku a zmenenia nicku adminom si pokračoval -> Jailbreak 29-12-2020 14:16:53 STEAM_0:1:46687628 windmill a za tento nick mi dáš kick?
    "Windmill" - Veterný mlyn. Haha, aké vtipné a vôbec nie provokatívne. Keď som ti pod ďaľšou vyhrážkou kicku vysvetloval, že ma nemáš takto provokovať, pretože naozaj pristúpim na konfrontáciu s adminom (vtedy som danú vec už preposielal koprovi) tak si pritvrdil -> Jailbreak 29-12-2020 14:19:59 STEAM_0:1:46687628 Mlíín nick [zmenil nick na]: Mlíín , čím si si vyslúžil ďaľší kick "do hrobu"

    Správy, ktoré si mi písal na steam typu "ako by ti to tu patrilo, si fellow 2 "a podobne ani nebudem riešiť. Vyhodnotenie situácie nechám na adminoch, avšak je značná tvoja úmyselná provokácia, pri ktorej ti len šlo o pohonenie ega a nájdenie dôvodu na odobratie mojich "spešl" práv.

    Prajem pekný deň ;)

  7. #7
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Zneužívanie práv

    asi to nedáva dobrý obraz keď si takto admini kopiruju nicky a robia si z toho bordel napr pre nsakov je rozdiel keď pride nejaky spešl alebo pride admin, druhí na to môžu tiež nadavať čo tomu nechapu na prvý krát spôsobom “vodu káže víno pije” ešte keby ste na tom rovnako s právami pochopím ale idc, veď jb humor :( (:

    samozrejme ty ben si nemožeš myslieť že tu adminom možeš skakať po hlave, keď ťa raz upozornia by si to nemal takto provokačne robiť ďalej takže tato sťažnosť neni na mieste ani zďaleka

  8. #8

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Já s nickem Spasitel a Mlýn s mým nickem tu behame už skoro měsíc a nikdy s tím nikdo neměl problém. Problém by asi nastal v situaci, kdy by pro NSaka byl na serveru podle nicku někdo, kdo muže udělat na serveru pořádek a přitom by nemohl, což ale není ten případ do ty doby, než někdo bez práv použije nick někoho s pravama.
    To je stížnost úplně o ničem :D
    E: mirecc je nasranej, protože kdo opravdu sem zjistil až asi po 3 kolech :D:D
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 29-12-20 v 15:15.

  9. #9

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Ahojte, nový spešl Mlýn. ma opakovane kickoval za to že som si zmenil nick na: Mlíín alebo Mlynček a považoval to za kopírovanie nicku zatiaľ čo on mal nick: Nakladana Okurka a bral to ako provokácia zatiaľ čo som si ho menil len zo srandy.

    Navyše v podmienkach pre prijatie do AT je napísané nasledovné: Admin není nedotknutelná pozice. A už vůbec to neznamená, že by admin byl něco více než hráč. Admin musí brát v potaz, že jediné, co ho odlišuje od hráče nejsou jeho práva, ale jeho odpovědnost. Čára která dělí admina od hráče je z jeho strany mnohem tenčí. A je tedy mnohem jednodušší bez svého přičinění přejít z pozice admina na hráče, než opačně.

    No ak toto môže spešl robiť tak tieto vety by ani v podmienkach pre prijatie nemali byť. Tak prosím vás odobrať práva alebo zmeniť podmienky pre prijatie do AT. Ďakujem.
    Cituješ náboráře, který na Jailbreaku nebyl od dob vzniknutí Kotelny.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Ahoj Ben,
    Napojil som sa pod nickom "Nakladaná Okurka" čo si hneď do mňa na steame začal hustiť, prečo mám nick admina, prečo ho kopírujem atď. s týmto nickom (spoločne s nim, on má nick zase iného admina, ktorému je to tiež jendo :D) hráme už tak aj skoro mesiac. Ty si mi následne napísal, že si dáš môj nick -> Mlýn. tak som ti povedal, že za to dostaneš kick. Následne si tvoj kamarát "Vietnamec" z neznámeho "náhodného" dôvodou zmenil nick na "Mlín" (Jailbreak 29-12-2020 14:08:35 STEAM_0:1:501090453 Mlín © Vietnamec ツ [zmenil nick na]: Mlín) Následne som mu vcelku slušne vysvetlil, že meno mám povolené od admina, a nemá mi kopírovať nick. Čo on pochopil a do pár minút si meno zase zmenil.
    Následne si sa cítil nespokojný v danej situácii a rozhodol si sa zachovať "hrdinsky" -> Jailbreak 29-12-2020 14:10:26 STEAM_0:1:46687628 Mlýnček :_B3N_: [zmenil nick na]: Mlýnček
    Kde som ťa ja upozornil (Jailbreak 29-12-2020 14:11:22 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Budem to brať ako cielenú provokáciu
    Jailbreak 29-12-2020 14:11:11 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Takže toto tiež ber ako posledné upozornenie.
    Jailbreak 29-12-2020 14:11:03 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka teba som upozorňoval na steame
    Jailbreak 29-12-2020 14:10:58 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Ben)

    Následne prišiel prvý kick. Následne si sa pripojil (Znova s nickom "Mlýnček) -> Moja reakcia : Jailbreak 29-12-2020 14:13:35 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka pokiaľ to potrebuješ.
    Jailbreak 29-12-2020 14:13:32 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Pokiaľ chceš takto úmyselne provokovať porozprávam sa aj s adminom na inom treste
    Jailbreak 29-12-2020 14:13:13 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka ja ťa budem kickovať vždy, keď ten nick budeš mať
    Jailbreak 29-12-2020 14:13:03 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Ben
    Jailbreak 29-12-2020 14:12:50 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka :)
    Jailbreak 29-12-2020 14:12:48 STEAM_0:1:106733303 Nakladaná Okurka Zbytočne iba provokuješ
    Následne ti admin Troppe zmenil nick na "nick" . ty si sa nenechal zahanbiť a aj po niekoľko upozorneniach, kicku a zmenenia nicku adminom si pokračoval -> Jailbreak 29-12-2020 14:16:53 STEAM_0:1:46687628 windmill a za tento nick mi dáš kick?
    "Windmill" - Veterný mlyn. Haha, aké vtipné a vôbec nie provokatívne. Keď som ti pod ďaľšou vyhrážkou kicku vysvetloval, že ma nemáš takto provokovať, pretože naozaj pristúpim na konfrontáciu s adminom (vtedy som danú vec už preposielal koprovi) tak si pritvrdil -> Jailbreak 29-12-2020 14:19:59 STEAM_0:1:46687628 Mlíín nick [zmenil nick na]: Mlíín , čím si si vyslúžil ďaľší kick "do hrobu"

    Správy, ktoré si mi písal na steam typu "ako by ti to tu patrilo, si fellow 2 "a podobne ani nebudem riešiť. Vyhodnotenie situácie nechám na adminoch, avšak je značná tvoja úmyselná provokácia, pri ktorej ti len šlo o pohonenie ega a nájdenie dôvodu na odobratie mojich "spešl" práv.

    Prajem pekný deň ;)
    Doteraz som si menil nicky na podobne znejúce nicky hráčov a žiaden admin, spešl, moderátor, hráč sa nesťažovali ale keď si zmením na Mlýnček tak som hneď provokatér :( A navyše keď už chceš vystavovať chatlog tak aspoň ukáž ako som ja a vietnamec písali že to čo robíš je prehnané.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    asi to nedáva dobrý obraz keď si takto admini kopiruju nicky a robia si z toho bordel napr pre nsakov je rozdiel keď pride nejaky spešl alebo pride admin, druhí na to môžu tiež nadavať čo tomu nechapu na prvý krát spôsobom “vodu káže víno pije” ešte keby ste na tom rovnako s právami pochopím ale idc, veď jb humor :( (:

    samozrejme ty ben si nemožeš myslieť že tu adminom možeš skakať po hlave, keď ťa raz upozornia by si to nemal takto provokačne robiť ďalej takže tato sťažnosť neni na mieste ani zďaleka
    To je to čo hovorím, niekto si robí srandu a admin so zlou náladou to už banuje. Viem že tu nemôžem skákať adminom po hlave ale prečo by oni mohli hráčom?

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Cituješ náboráře, který na Jailbreaku nebyl od dob vzniknutí Kotelny.
    Ale to neznamená že sa tie vety nedajú zmeniť alebo že by už nemohli platiť. Budem to brať tak že podmienky pre prijatie sú tam len pre srandu králikov

  13. #13

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    To je to čo hovorím, niekto si robí srandu a admin so zlou náladou to už banuje. Viem že tu nemôžem skákať adminom po hlave ale prečo by oni mohli hráčom?
    Vždyť davas dohromady úplně jiný situace, dochází ti to vůbec? Až si změníš nick na Nick admin a bude s tím souhlasit tak to nikoho zajímat nebude. Změnil sis nick na nick spesla, který te xkrat upozornil, ze nemáš provokovat a ze mu to vadí. Používej hlavu a rozum.

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Ben, ja neviem, či ti to mám poslať poštou, aby si to pochopil alebo čo.. To že sa nikto nesťažoval je ich vec. Ty si mi na steame napísal, že si dáš môj nick. Ja som ti vyjadril môj nesúhlas a to, že ťa za to kicknem (keďže som ťa hneď tým nesúhlasom upozornil)
    Ty si napísal Vietnamcovi, ktorý si zmenil nick na "Mlin" a vypisoval mi, či jeho nekicknem atď. Jemu som to vysvetlil, on dal názor, ja som dal, ak keď sa snažil byť nasilu mudrlant. Po niekoľkých minútach, možno sekundách si nick zase zmenil a viac nereagoval. Ty si zaujal postoj "jemu nič, tak ani mne"
    Upozorňoval som ťa na steame, dôvod prečo si dal Vietnamec taky Nick "Zo srandy" som vedel. Takže som to bral ihneď ako provokáciu. Upozornil som ťa, upozornenie nepomohlo, prišiel kick.
    Následne si sa zasa pripojil na server s rovnakým menom, kde to ho zmenil admin Troppe na "Nick". Ty si si nick hneď zmenil na niečo so mnou. Tváril sa ako idiot, že ty nič nerobíš atď. Keď som ťa x krát upozornil, aby si sa na to vykašlal, neprovokoval a xy hráčov ti písalo, že to nemáš robiť (Aj Hunted ktorý tam bol) tak si si z windmill zmenil na Mliin. To som ti dal rovno kick. Upozorňovať niekoho X krát na zmenu a on bude provokovať mi príde úbohé. Snáď si to teraz pochopil. Podľa toho, čo si mi písal asi pripravuješ niečo "veľké". Vyriešenie celej je na adminoch prípadne naborarovi. Určite ho môžem kontaktovať, aby sa sem vyjadril, nech sa to čím skôr uzavrie.

  15. #15

    Odpověď: Zneužívanie práv

    Na serveru jsem byl a nepřišlo mi to jako "sranda". Vyloženě si ho provokoval a Vietnamec taky (ne v takové míře jako ty, ale provokoval). Kdyby si kopíroval nick hráče, tak tě nahlásí a admin/spešl by to řešil podobně. Mlýn je spešl, tak tě kickoval, dokonce ti ten nick i měnil Troppe prý.
    Přijde mi, že se snažíš huntit lidi z AT (viz. nedávná stížnost na Fellowa, která neměla ani hlavu ani patu). Tahle stížnost je stejně jako ta na Fellowa jen pro smích. Příště zkus takto provokovat admina a třeba neodejdeš jen s pár kickama.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •