Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žiadosť o admina na AIM

  1. #1

    Žiadosť o admina na AIM

    Takže na začiatok by som sa chcel predstaviť...
    Zdravím volám sa Adrian kotelnu hrávam od malička najčastejšie aim,awp,a zombie keď sa ešte hrával escape ale aj superhero.
    Hrávam pod nickom:RsMoNsTeR,Adrian taktiež zvládnem aj developing myslím si že by som mohol dopomôct nie len AT. celkovo ale aj hráčom aby si tu hru naďalej uživali.
    Venujem sa csku už od malička ako som písal ale tak developing riešim asi rok...mám celkom dobrý BaseBuilder.
    Aby som nezabudol pochádzam z mesta Rimavská Sobota mám 18 rokov a študujem automechanika v našom meste.

    Tak tiež som si prešiel dosť portálov kde som aj v AT ból dokonca ich pár aj vlastnil...nahraný čas je 1500 hodín na steamovom csku.
    Medzi moje záľuby patria autá,kamaráti,csko a samozrejme moja milovaná sestra ktorá ma 2 roky


    Podmienky na splnenie:
    -originál hru vlastním:SID - STEAM_0:1:417615331.
    -hrám to od malička ako som pisal takže 3 mesiace určite splnujem.
    -bany nemám na kotelni žiadne.
    -hlásenie je u mňa také že som do teraz nahlasoval len priamo na serveroch poprípade PM.

    Ďakujem za každú odpoveď, príjemný zvyšok dňa a pekné sviatky.
    Naposledy upraveno Britny; 11-02-21 v 18:49. Důvod: Úprava SID

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    "Bany nemám na kotelni žiadne" Určite? Na steame ban za AB a na NS za ABH a to možno nie je všetko + VAC na steame = nesplňuješ podmienky na podanie a riešenie žiadosti.

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    O tom ani neviem ale každopádne dakujem za info...

  4. #4
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    Citovat Původně založeno Rsmonster Zobrazit příspěvky
    a samozrejme moja milovaná sestra ktorá má 2 roky.
    riadne s tebou súcitím, šetri si nervy na to keď bude staršia ja som si tým prešiel, teraz má už 10 :D ale veľmi pekné od teba že ju takto bereš a že si ju tu spomenul z tvojho charakteru, nech ti to vydrží

    k žiadosti mno.. bohužial sú tam bany tak to ti určite neprejde ďalej, každopádne vidno že máš iné priority v živote takže to že nedostaneš práva na nejakej trápnej hre ti môže byť šuma fuk :D
    Naposledy upraveno mirecc; 29-12-20 v 23:18.

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    riadne s tebou súcitím, šetri si nervy na to keď bude staršia ja som si tým prešiel, teraz má už 10 :D ale veľmi pekné od teba že ju takto bereš a že si ju tu spomenul z tvojho charakteru, nech ti to vydrží

    k žiadosti mno.. bohužial sú tam bany tak to ti určite neprejde ďalej, každopadne vidno že máš iné priority v živote takže ti nejaka trapna hra može byť šuma fuk :D
    Samozrejme len o tých banoch ani netuším jediný hack co som kedy mal ak sa to na nazvať hack bol boost fps este na starom notebooku ked som pouzival cfg na fps boost akurat ze tento ucet som mal spolocny s bratrancom ale nevadí ďakujem za odpovede.

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    Daj tomu čas, zvýš aktivitu i hlásenia. Momentálne som proti.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    Zatial proti.

  8. #8

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    Hele, na to steamid, které jsi uvedl, byl udělen ban za Aimbot https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=261746. U toho si tedy můžeme být stoprocentně jistí, že je ban tvůj. Pak byl na tu samou IP adresu a stejný nick udělen ještě ban za Autobunnyhop na non-steam verzi (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=231528) a pak ještě pořád na ten samý nick ještě jiný ban za ten samý cheat (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=224194). A pak zase na nick Adrian, který jsi uvedl, že používáš, a stejné IP dvakrát ban za Aimbot (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=171869, https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=157664). A jako třešnička na dortu máš hned několik VAC banů na Steamu. Je mi líto, ale tohle nepůjde. Cheatama jsi prolezlý až za uši.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-01-21 v 14:21.

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    Cheating, nulová aktivita - proti.

    čau grakone


  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o admina na AIM

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •