Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: [ archivace 7.1. ] :_B3N_: --> Koprakek

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    [ archivace 7.1. ] :_B3N_: --> Koprakek

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 287539)
    [AMXBANS] Mas 23 hodin, 57 minut a 46 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Neznalost'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < :_B3N_: >
    [AMXBANS] Tvuj nick: :_B3N_:
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:46687628
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:46687628
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.91.28.211
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.91.28.211
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Chcel by som vediet preco. Bolo mi povedane ze za zrazanie pocas modu a to bol pritom len 1 hrac - Mlyn (zase). Pamatam si casy ked sa toto bralo ako sranda a nikto sa nestazoval ale tak Mlyn proste musi hladat stale nieco za co ma zabanovat. Navyse mi pride za takuto vec ten ban prestreleny.

  2. #2

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 287539)
    [AMXBANS] Mas 23 hodin, 57 minut a 46 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Neznalost'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < :_B3N_: >
    [AMXBANS] Tvuj nick: :_B3N_:
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:46687628
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:46687628
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.91.28.211
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.91.28.211
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Chcel by som vediet preco. Bolo mi povedane ze za zrazanie pocas modu a to bol pritom len 1 hrac - Mlyn (zase). Pamatam si casy ked sa toto bralo ako sranda a nikto sa nestazoval ale tak Mlyn proste musi hladat stale nieco za co ma zabanovat. Navyse mi pride za takuto vec ten ban prestreleny.
    Hlavne že nás adminov si za každú sračku nahlasoval.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 287539)
    [AMXBANS] Mas 23 hodin, 57 minut a 46 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Neznalost'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < :_B3N_: >
    [AMXBANS] Tvuj nick: :_B3N_:
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:46687628
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:46687628
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.91.28.211
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.91.28.211
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Chcel by som vediet preco. Bolo mi povedane ze za zrazanie pocas modu a to bol pritom len 1 hrac - Mlyn (zase). Pamatam si casy ked sa toto bralo ako sranda a nikto sa nestazoval ale tak Mlyn proste musi hladat stale nieco za co ma zabanovat. Navyse mi pride za takuto vec ten ban prestreleny.
    časy se mění

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Ahoj Ben,
    Zase sa tu stretávame.

    Nie, nehľadám zámienky, aby si dostával bany, ty mi ich dávaš sám. Presnejší opis situácie, pretože ty napíšeš len to, čo chceš.
    Takže - Pripojil som sa na JailBreak 6, ty si bol VD, kolo ako každé iné. Simon dal lasery, ty si prišiel ako VDčko na aute a pokúsil si sa všetkých prejsť, podarilo sa ti prejsť iba mňa a hneď ťa ct zabili. ty si si z toho hrozne uťahoval, veľká sranda.
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:15 STEAM_0:1:46687628 :_B3N_: nielen teba :D
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:13 STEAM_0:1:106733303 Určite nie Mlýn. Nabudúce keď zrazíš viac, vyriešime to banom. čo ty na to?
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:12 STEAM_0:1:46687628 :_B3N_: chcel som ich zraziť všetkých
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:04 STEAM_0:0:46864626 omacka aha
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:02 STEAM_0:1:106733303 Určite nie Mlýn. aby sa to už neopakovalo :)

    Ďaľšie kolo už bola druhá mapa. Mod, prestrelka a Ben na aute, ktorý ma zrazil. https://steamuserimages-a.akamaihd.n...0D64F18FFF775/
    Zase si z toho maľ podľa chatu veľkú srandu.

    Podľa Banlistu nebudeš žiadne chudiatko, samé bany za bugovanie. Taktiež podľa reakcie hráčov, že to nebolo prvý krát, že neustále dakoho zrážaš, buguješ zbrane a opísal si to spôsobom
    "Jailbreak 6 06-01-2021 12:48:54 STEAM_0:1:46687628 :_B3N_: tak sa bavím, nie? :D"
    Teraz sa bavíme my, keď tam nie si a nikto nikoho nezráža, nebuguje zbrane.

    Na posúdenie banu sú tu admini, ale myslím si, že ban je úplne v poriadku.
    Naposledy upraveno Mlýn; 06-01-21 v 13:16.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Hlavne že nás adminov si za každú sračku nahlasoval.
    No pamätám si že som ťa hlásil za prezradenie polohy počas schovky. Ospravedlnil si sa a ja som to uznal a vec vyriešená. Ale pochybujem že sa mi tu teraz niekto ospravedlní.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Ahoj Ben,
    Zase sa tu stretávame.

    Nie, nehľadám zámienky, aby si dostával bany, ty mi ich dávaš sám. Presnejší opis situácie, pretože ty napíšeš len to, čo chceš.
    Takže - Pripojil som sa na JailBreak 6, ty si bol VD, kolo ako každé iné. Simon dal lasery, ty si prišiel ako VDčko na aute a pokúsil si sa všetkých prejsť, podarilo sa ti prejsť iba mňa a hneď ťa ct zabili. ty si si z toho hrozne uťahoval, veľká sranda.
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:15 STEAM_0:1:46687628 :_B3N_: nielen teba :D
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:13 STEAM_0:1:106733303 Určite nie Mlýn. Nabudúce keď zrazíš viac, vyriešime to banom. čo ty na to?
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:12 STEAM_0:1:46687628 :_B3N_: chcel som ich zraziť všetkých
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:04 STEAM_0:0:46864626 omacka aha
    Jailbreak 6 06-01-2021 12:47:02 STEAM_0:1:106733303 Určite nie Mlýn. aby sa to už neopakovalo :)

    Ďaľšie kolo už bola druhá mapa. Mod, prestrelka a Ben na aute, ktorý ma zrazil. https://steamuserimages-a.akamaihd.n...0D64F18FFF775/
    Zase si z toho maľ podľa chatu veľkú srandu.

    Podľa Banlistu nebudeš žiadne chudiatko, samé bany za bugovanie. Taktiež podľa reakcie hráčov, že to nebolo prvý krát, že neustále dakoho zrážaš, buguješ zbrane a opísal si to spôsobom
    "Jailbreak 6 06-01-2021 12:48:54 STEAM_0:1:46687628 :_B3N_: tak sa bavím, nie? :D"
    Teraz sa bavíme my, keď tam nie si a nikto nikoho nezráža, nebuguje zbrane.

    Na posúdenie banu sú tu admini, ale myslím si, že ban je úplne v poriadku.
    Ahoj Mlýn.
    Nevysvetľuje to prečo by som mal mať taký dlhý ban za to že som ťa 2x zrazil. Ten 1. krát som chcel zraziť všetkých a nielen teba, to je pravda. Ten 2. som ťa zrazil úmyselne a ty si tam len stál a nevyhýbal sa len aby si to mohol poslať koprakekovi ktorý by mi dal ban. Neviem či si pamätáš ale na tej mape s bagrom (neviem ako sa volá) sa bežne skoro každé kolo hromadne zrážali hráči a nikto sa nesťažoval, preto si myslím že tento ban je úplne zbytočný a to zrážanie som bral ako srandu. Mňa tiež nespočetne veľa krát niekto zrazil a nikdy som nikoho nenahlasoval. Takže tak.

    E: Videl som aj adminov zrážať ostatných hráčov a nikto nič na to nepovedal.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Ban je zkracen na 180 minut, nevěděl jsem jstli jej vůbec zaregistruješ
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Ban je zkracen na 180 minut, nevěděl jsem jstli jej vůbec zaregistruješ
    Ďakujem, aspoň že tak.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Ty máš jeden problém. Nikdy si neuznáš Chybu. vždy za to môže niekto iný. Aj keby použiješ cheaty tak sem prídeš, čo si to ako dovoľujeme keď si videl aj iných používať cheaty ?!!


    Ban máš skrátený z 24 hodín, na 3. Snáď si spokojný, verím, že sa to nebude opakovať. ;) Navrhujem ti znova preštudovať pravidlá, každým bugovaním/zrážaním sa ti to bude predlžovať. Myslím si, že tu hráš dosť dlho a si dosť inteligentný na to, aby si sa z tohto poučil.

    asi vyriešené

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    A kedy si si ty uvedomil chybu? Za skrátenie banu ďakujem ale príde mi že sa prichádza o srandu keď sa za to banuje. Ako som už spomínal: kedy si sa to robilo normálne, robili to aj admini a nikomu to nevadilo ale tak ja niesom ten ktorý o tom rozhoduje.

    E: priznal som sa že som ťa úmyselne zrazil tak prečo píšeš že si neviem priznať chybu?
    Naposledy upraveno B3N; 06-01-21 v 13:35.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Uvedomuješ si ben, že tvoje argumenty jediného typu "robia to aj iný" sú ti na nič? Možno to robili aj iný, aj admini, ale bol v tom bordel a preto sa na porade dohodlo že je zakázané prechádzať T, ktorý sú na hromade. Tuším to je aj napísané priamo v pravidlách na serv v /menu, takže tvoj opakovaný argument ti je znova k ničomu. Ja čo si pametám si bol v pohode chalan, nech sa z teba prosím nestane další z exotov kotelny.
    Už neni čas huliť...

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Uvedomuješ si ben, že tvoje argumenty jediného typu "robia to aj iný" sú ti na nič? Možno to robili aj iný, aj admini, ale bol v tom bordel a preto sa na porade dohodlo že je zakázané prechádzať T, ktorý sú na hromade. Tuším to je aj napísané priamo v pravidlách na serv v /menu, takže tvoj opakovaný argument ti je znova k ničomu. Ja čo si pametám si bol v pohode chalan, nech sa z teba prosím nestane další z exotov kotelny.
    Akurát že som zrazil len mlýna a nie hromadne. Ale teraz si už zapamätám že sa hromadne nesmie, ale nech potom zase nedostanem ban na deň keď zrazím jedného. Ďakujem.

  13. #13

    Odpověď: :_B3N_: --> Koprakek

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Akurát že som zrazil len mlýna a nie hromadne. Ale teraz si už zapamätám že sa hromadne nesmie, ale nech potom zase nedostanem ban na deň keď zrazím jedného. Ďakujem.
    Hlavně jde o to, že to bylo při modu

  14. #14

    Re: :_B3N_: --> Koprakek

    Ahoj Bene. Pokažde, když se napojíš na server, se ti zobrazí tahle stránka s pravidly, se kterými automaticky po odkliknutí souhlasíš. Tyhle řádky jsi už musel vidět milionkrát:

    Kód:
    ...
    
    5. Hráči s volným dnem je zakázáno narušovat hru Simona, mačkat tlačítka v boxu, apod.
    
    ...
    
    12. Je zakázáno úmyslné přejíždět na hromadných místech, kde jsou Tčka seřazeny! - shromážděny
    
    ...
    
    4. Přejíždění - kick /ban 3 - 8 hodin (bude hlavně záležet na situaci a adminovi)
    Jinak je od tebe hodně neférové svádět tvůj trest za tvé porušování pravidel na mlýna, kterého jsi přejel a který ti následně ani ban nedal. Ban, kvůli kterému jsi došel sem, ti dal úplně jiný člověk, který je mnohonásobně zkušenější než mlýn. Průměrně inteligentnímu člověku dojde, že je chyba někde jinde, než v mlýnovi.

    Argumentace, že kdysi to bylo jinak, není vhodná. Kdysi bylo kdysi, dnes je dnes. Pokud se ti nelíbí současná pravidla, máš možnost otevřít diskuzi k posouzení ostatním adminům. V žádosti o UB se takové věci neřeší.

    Ban za pár minut vyprchává, takže veškeré další dohadování je stejně zbytečné.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •