Zdar,

Mal som to uz dho v plane, no nikdy som nemal cas sa k tomu dostat az teraz. Zamer mojej diskusie som vytvoril nakolko by som velmi rad uvital nejake zmeny co sa tyka CLASSIC serveru, nakolko tam hra pomerne vela hracov a takisto aj ja :)

1. V prvom rade by som chcel apelovat na cloveka ktory ma na starosti mapy - dost casato sa stava ze sa mapy opakuju alebo sa zvykne stat ze za sebou nasleduje tuscan-mill alebo csgo d2 - d2..

2. Chapem ze prehadzovanim hracov sa predchadza overu, no casto sa mi uz stalo ze som hral sam za cely team :D pretoze ostatnych hracov prehodilo na druhu stranu..

Potom uz mam len take detaily

1. Podla mna by vela hracov uvitalo statistiky /stats, popripade "top15"
2. Taktiez by som aj navrhol zmenu co sa tyka votovania map.. malokedy sa stane ze je RTV nakolko treba velku cast hracov aby to napisali.. Podla mna je lepsie ked si hraci na serveri zvolia mapu kde budu mat na volbu 4 mapy :)

Je toho moc, ale dlho sa ziadne zmeny nerobili a verim ze by to pomohlo :) Kazdopadne by som uvital nejake zo zmien ktore som spomenul a verim ze admini su schopni ludia a spolu prideme na nejako to riesenie..

Nevahajte ma kontaktovat cez steam, rad pomozem popripade pridem s nejakymi napadmi... Steam - nygaz_sk8

Budem rad ked sa do diskusie zapoja aj samotni hraci, nakolko viem ze nie kazdy moze suhlasit so zmenami, no spolocne sa urcite budeme vediet na niecom dohodnut


Uzivajte,

N -.-