Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Zrážanie hráčov

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Zrážanie hráčov

    Dobrý deň,
    pred chvíľkou som dostal ban na 3 hodiny za to že som niekoho zrazil autíčkom počas módu a bolo mi aj vysvetlené že sa hromadne hráčov zrážať nemá a môžem za to dostať ban. Avšak kedysi to tak nebolo a admini a bežní hráči veselo zrážali hráčov bez toho aby na nich niekto podával stiažnosť. A toto je problém hlavne na mape jail_assault kde tých atrakcii je málo a s bagrom sa dajú robiť zaujímavé veci a pritom je hádam nemožné počas HVD s ním čo i len výjsť z garáže bez toho aby som hromadne pozrážal hráčov. Som za to aby sa to banovalo len počas módov ako sú: prestrelka, chicken, sparta a počas normálneho kola a HVD by to bolo povolené a trestalo sa maximálne killom od CT.

    Čo si myslíte? Malo by sa hromadné zrážanie hráčov banovať alebo by mohli byť výnimky?

  2. #2

    Re: Zrážanie hráčov

    Taky se mi to pravidlo nelíbí. Přejíždění a nasírání lidí je velká švanda.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Zrážanie hráčov

    https://csko.cz/forum/showthread.php...ht=nigga+ridic
    tu sa to riešilo, je totálne zbytočne to povoliť pretože zase sa nájde niekto kto bude plakať že ich niekto zrazil. Aj tak to kazí hru, nejaký degeš z autíčkom sa zobere a prejde všetkých. Hahaha zábava pre 3 ľudí na servery a ďalších 10 plače že umrelo.
    Hah

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Zrážanie hráčov

    Nevedel som že sa to už riešilo ale grakon mi poradil že keď sa mi nepáči to pravidlo tak môžem o tom založiť tému a to presne som aj urobil.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Zrážanie hráčov

    A keď už tak velmi nechcete aby sa zrážali hráči tak to aspoň povolte počas HVD pretože mi príde nelogické že CT tlačítkom môžem zabiť kľudne aj celý T tím bez trestu ale zrážať nemôžem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •