Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Problém s chatom na STEAMe

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Problém s chatom na STEAMe

    Ahoj,

    už minule som to tu písal do chatu ale nevyriešilo sa to, tak to skúsim napísať aj tu ako tému. Snažil som sa to aj vygoogliť, ale nenašiel som to.

    Problém je taký, že síce môj počítač je horší ako môj smartphone, no pri hraní 1.6 mi to v pohode dáva nonstop 100 fps a nemám žiadne problémy pri hraní hry. Akonáhle mi príde hocaká správa na STEAM, mám z toho obrázky a nedá sa to hrať, čo ma dosť ovplyvňuje (ak zavriem chat, hra ide znova normálne, otvorím chat, znova seká (ak som aj v hre, ale nechal som otvorený chat, je to nehrateľné)). Ak si pustím svoj STEAM cez notebook, po príchode správy mi ide hra normálne a žiadne seky to nerobí, čiže môj PC to nedokáže evidentne utiahnuť, ak je v pozadí dialógové okno.

    Vedeli by ste mi niekto poradiť, ako by som ten problém vyriešil? (kúpa nového PC nie je rada)

  2. #2


    Odpověď: Problém s chatom na STEAMe

    Citovat Původně založeno stupo Zobrazit příspěvky
    Vedeli by ste mi niekto poradiť, ako by som ten problém vyriešil? (kúpa nového PC nie je rada)
    Nekupuj nový, začni používať ten noťas čo máš kúpený.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3


    Odpověď: Problém s chatom na STEAMe

    Už to tu tuším niekde bolo. Vraj to prišlo s nejakým steam updatom. Mne to tiež robí už nejaké dva roky asi a neviem sa toho zbaviť. Tiež keď mi niekto napíše na steam a vyskočí mi chat okno, tak mi začne zasekávať myška a nedá sa mi dobre mieriť, musím proste to okno zavrieť a potom to ide v pohode. To isté mi robí aj, keď si nechám napr. na obrazovke otvorený prehliadač, tak cítim, že tá myš seká a neni to ono, čiže ho musím minimalizovať na lištu, aby mi hra išla v pohode. Ale vraj to robí len niekomu a niekomu zas nie.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Problém s chatom na STEAMe

    Upřímně si myslím, že to bude asi tím, že Valve začalo používat různé se pohybující Avatary, nebo rámečky a prostě když to máte otevřené, tak to hrozně zpomaluje chod počítače, nebo ntb, aji když máte třeba nějaké pohyblivé pozadí otevřené - mám to taky tak a to nejsem ani ve hře. Jakmile to zavřu, tak píšu rychle a vše jde v pohodě. Na to stačí si buď pořídit opravdu lepší stroj, nebo to prostě mít zavřené a po čas hry si nepsat. Tohle docela Valve nedomyslelo no. A teď ty body tam jsou nonstop, takže si to každý může za koupení nějaké hry pořídit. Takže i já sama zvažuju si potom koupit časem mnohem lepší ntb, jinak to se nedá.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Problém s chatom na STEAMe

    Potvrzuji, je to steamem. Cs by mi mohlo fungovat i na 600 - 1000 fps bez lagu ale jakmile mi nekdo napise pres steam chat tak se to kouse jak stary cinsky animaky. Reseni problemu jsem nenasel ale prevenci je vypnuty steam chat.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  6. #6


    Re: Problém s chatom na STEAMe

    Zkus vypnout Steam overlay.

  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: Problém s chatom na STEAMe

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Potvrzuji, je to steamem. Cs by mi mohlo fungovat i na 600 - 1000 fps bez lagu ale jakmile mi nekdo napise pres steam chat tak se to kouse jak stary cinsky animaky. Reseni problemu jsem nenasel ale prevenci je vypnuty steam chat.
    jedu csko na 900+ fps bez lagu a nedělá mi to co tobě :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •