Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 21.1. ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

  1. #1

    [ archivace 21.1. ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 287729)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Autobunnyhop'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Liquid *extra distanc >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Liquid *extra distanc
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:211650231
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:211650231
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.218.94
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.218.94
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Grakon2702 >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 100HP DM (ka_acer_2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Zdravím, tak rád bych řekl že autobunnyhop nemám a ban jsem dostal když jsem stál na místě jinak rád bych viděl demo.
    Naposledy upraveno LiquidEXE; 09-01-21 v 22:16.

  2. #2

    Re: [ demo k posouzení ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

    http://csko.cz/dema?UPD=SvjeX6lE

    100 % identických scrollů, téměř nula odrazů chytnutých na třetí fog, fixní průměrný počet scrollů kolem čtyř.

  3. #3

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

    Koukal jsem na to demo jsou tam i miss části takže to není 100% jak jsi psal nadále nehraju csko po prvé.
    Rád bych ještě dodal že pokud děláte jednu věc dostatečně dlouho začnete jí dělat jako robot, prostě automaticky už bez přemýšlení je to stejné jako zavazování bot taky je dokážete zavázat i poslepu protože tuhle činnost provádíte téměř každý den takže naučení se pouhého bunnyhopu jde také po dostatečně dlouhé době tréningu a procvičování.
    Naposledy upraveno LiquidEXE; 09-01-21 v 23:09.

  4. #4

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

    No vidím že i po těch dnech bez vyjádření shrnul bych to tak že demo je nedostatečné a krátká série bunnyhopu jak je na demu zaznamenána není dostatečně dlouhá pro to aby byla rozhodující, bunnyhop jak je na demu vidět není dle mého názoru dostatečně dlouhý pro to aby se dalo se stoprocentní jistotou říct že šlo o podporu programu třetí strany a proto navrhuji unban nicméně finální rozhodnutí není na mě ale na vás a také bych chtěl dodat že přijmu jakékoliv vaše rozhodnutí jelikož nejsem častým návštěvníkem vašich serverů.

  5. #5

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

    50:35 Takový bhop bez ztráty rychlosti nedokážeš udělat.

    + výše, co psal Grakon. Za mě ABHOP

  6. #6

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

    dobrá pokud si jsi na 100% jistý že jsem měl abhop tak ponechejte ban ale tím pádem by nebylo na škodu se trochu zamyslet protože reálně jsem opravdu nic nepoužil chápu že je těžké to přijmout ale je to realita jinak všichni co uznají oprávněný ban by nadále neměli mít práva o tom rozhodovat když nevidí skutečnost a nedokážou přiznat že je někdo v něčem opravdu dobrý jo a ještě bhop mapu jako takovou nedokážu přeskákat protože dělám chyby zajímavé že přece program chybu neudělá tak jak je možné že bhop mapu nepřeskáču na jeden zátah, takhle na rovném povrchu bhop dám ale jinak ne no není to na zamyšlení? Zde přikládám demo jak vypadá to když se snažím přeskákat nějakou tu bhop mapu : http://leteckaposta.cz/579742893
    v některých částech použiji příkaz do konzole sv_gravity 100 abych překonal některou z částí např to kz které se na této mapě nachází.
    Naposledy upraveno LiquidEXE; 14-01-21 v 13:12.

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

    Abh

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Liquid *extra distanc --> Grakon2702

    Cheating ti tedy byl adminy potvrzen, tvé možnosti jsou zde : Buď počkáš jeden rok od udělení banů, kdy následně automaticky dostaneš UB a nebo po domluvě s Kotlem ( po DOMLUVĚ!!!) si zakoupíš VIP na jeden rok a následně ti Kotel dá unban.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •