Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ archivace 14.1. ] Milcik <3 --> stupo

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Milcik
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    7

    [ archivace 14.1. ] Milcik <3 --> stupo

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč Milcik <3
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:190717539
    IP adresa 5.181.92.94
    Udělen 11-01-2021 - 21:44
    Délka BANu 1440minut
    Vyprší 12-01-2021 - 21:44(již vypršel)
    Důvod randomovanie
    BAN dal Admin stupo (stupo)
    BAN dal Server csko.cz | Trouble in Terrorist Town (cs_italy)


    Poznamka:


    Ano, randomoval jsem. Randomnul jsem jednoho hrace jmenem Arnost a byl nevinny. Zaslouzeny ban to pravem je, ale mohu zabit hrace na ktereho mam podezreni a hitnul me. Na zvaneho hrace jsem mel podezreni a nehitnul me ani jednou. Hrac Arnost me randomuje neustale. Jestli toto nestaci muzete zaslat odpoved.

    Dekuji, hrac Milcik
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-01-21 v 12:07. Důvod: Dodání výpisu

  2. #2

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Citovat Původně založeno Milcik Zobrazit příspěvky
    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 287829)
    [AMXBANS] Mas 23 hodin, 56 minut a 29 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'randomovanie'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Milcik
    [AMXBANS] Tvuj nick: Milcik
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (cs_italy)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    *_Cry_Baby_* dropped
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Ano, randomoval jsem. Randomnul jsem jednoho hrace jmenem Arnost a byl nevinny. Zaslouzeny ban to pravem je, ale mohu zabit hrace na ktereho mam podezreni a hitnul me. Na zvaneho hrace jsem mel podezreni a nehitnul me ani jednou. Hrac Arnost me randomuje neustale. Jestli toto nestaci muzete zaslat odpoved.

    Dekuji, hrac Milcik
    A čo na to Arnošt? Taká nerozlučná dvojka aká ste, a taký bordel tu na neho hádžeš. V prvej vete čo si napísal, si nájdeš aj dôvod svojho banu. Robíš to stále.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Milcik
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Jsme jen kamarádi, navíc nám nemusíte všichni nadávat za to, že jsme náctiletý "kidi", kteří se snažejí hrát Counter Strike. Nemusíte nás ponižovat, nemuseli byste se tak chovat. Doslova se chováte jak "opice".

    ,,Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže." ,,Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk."

    UB není založeno na soudcovství, ale na pravdě. A ne na lži.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Myslím si, že prvá veta hovorí za všetko, ale tak napíšem ako to bolo.

    Prihlásil som sa na server, spawnul som sa a ty si ako detektív prišiel ku hráčovi a rozsekal si ho tam predomnou (ani raz ťa nehitol (a ak áno, tak sa len bránil, ale začal si ty). Zapol som si mikrák a opýtal som sa ťa, nech mi to vysvetlíš. Nepamätám si, čo to bolo, ale niečo, že áno, randomol som, daj mi ban, nevadí mi to. Pozrel som si ešte tvoju históriu BANov a ja osobnem začínam za randomovanie na 8h a potom postupne pridávam. Nepoučil si sa, spravil si to znova, preto tam máš na 1 deň. Sprav to znova, dostaneš na 3 dni. Ak by som bral históriu tvojich random BANov od ostatných, asi by si tu mal už niekoľkotýždňový.

    btw: Vidíš, že sa pripojí admin a i tak ho tam rozsekáš, na serveri si ticho a prídeš sa sťažovať na fórum. Viac k tomu JA nemám, čo napísať a nevidím dôvod na skrátenie.

    e: doplním, že ja netuším s kým si kamoš a s kým nie. Aj ja tam mám onlajn kamošov, ale toto nerobím a ani som to nikdy nerobil. Možno preto ty máš históriu banov takú ako máš.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Milcik
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Důvod na zkrácení nevidím ani já. Ale vidím problémy serveru. Když už někdo hraje na serveru, tak tam není admin. A když tam je, tak tam bordel není. Ale když tam není, tak tam někdo prostě randomuje. Když mě někdo randomne mohu ho snad jednou zabít? Ano mohu. A pokud mě někdo randomne 3x tak by měl dostat větší a delší trest než ten co randomne jen jednou. A bany mám, a co? Hraji lépe než ostatní. Bany mám za nic. Klidně bych vám natáčel celý dokument o serveru, ale nemohu natáčet 10 lidí. Mohu jen jednoho.

    O unban se nemusím tedy snažit, ale měli byste se nad sebou zamyslet o tom jak 15-16 letý klukové nadávají na malé kluky, kteří nemají hrubý hlas.

    ,,Věk je jen číslo."

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Milcik
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Pánové nemůžete prostě uznat, že tam na mě nadáváte?

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Myslím si, že BAN dostal oprávnene, čo potvrdil nakoniec aj sám hráč.

    Najväčšiu hlúposť, ktorú nedokážem vysvetliť nikomu je to, že ak ťa niekto hitne (zoberie TI pár HP), alebo nedajbože randomne a zabije ťa (a ukáže sa, že je nevinný), tak mu TO NIKDY NEVRACAJ. Osobne si myslím, že je väčší kretén ten, kto ten random vráti, ako ten, čo mu ho dá ako prvý. Bohužiaľ, túto myšlienku neviem medzi Vás (novších) hráčov presadiť. Je rozdiel nepoznať pravidlá a je rozdiel ich poznať a i tak ich vedome porušovať, čo je Tvoj problém.

    Ak Ti niekto nadáva, či už z adminov alebo z klasických hráčov, nahraj si ho na demo a vytvor znova žiadosť a potom sa to bude riešiť.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Milcik
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Já nový hráč nejsem, hraju tu 1 rok. Ale jen málokdo si pamatuje Milčíka. A navíc, mužeš mi vysvětlit, když mě někdo randomuje, tak prostě mi kazí hru. Tak mi vysvětli proč bych mu to nezkazil já 1x? Proč? Na server se doufám nevrátím. Komunita na sračku. Admini možná jdou vystát, hlavně když podporují hráče v tom co dělají co?

    Nezáleží na tom, kolik toho máme, ale jak si toho vážíme. Očividně si komunita neváží hráčů. Pak to je problém.
    Milčík

  9. #9

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Citovat Původně založeno Milcik Zobrazit příspěvky
    Já nový hráč nejsem, hraju tu 1 rok. Ale jen málokdo si pamatuje Milčíka. A navíc, mužeš mi vysvětlit, když mě někdo randomuje, tak prostě mi kazí hru. Tak mi vysvětli proč bych mu to nezkazil já 1x? Proč? Na server se doufám nevrátím. Komunita na sračku. Admini možná jdou vystát, hlavně když podporují hráče v tom co dělají co?

    Nezáleží na tom, kolik toho máme, ale jak si toho vážíme. Očividně si komunita neváží hráčů. Pak to je problém.
    Nikto ti nebráni porušovať pravidlá. Ak máš potrebu si honiť ego, tak to rob. Ale prijmi aj následky svojich činov a neplač tu ako malé dieťa. Páliš dve na tri, v hre si toxický a premúdrelý a dosť dlho ti to bolo tolerované. Človek ti toleruje aj radenie si s kamošom na TS a ty proste nedokážeš pochopiť elementárne veci. Keď tu nechceš hrať tak tu nehraj, nikto ťa tu nedrží. Aspoň bude TTT komunita menej na sračku, ako si to sám písal. Čau.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Milcik
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Kdy jsem byl toxic? Teď jsi ty toxic. A já jsem s kamarádem na discordě, ale my si neradíme, jen se bavíme kdo by to mohl být a ne kdo to je. Navíc proč bych to dělal, nemusím si dokazovat, že jsem lepší hráč než většina. A kamarád mi neříká kdo to je, když vidím týpka jak zabije 3 lidi, tak vím asi, že to bude on ne? Nebo to tak neděláte? Jestli ne, tak pak je vidět váš přístup k tomuto!
    Milčík

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Milcik
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Milcik <3 --> stupo

    Je rozdíl mezi vrahem a samovrahem.
    Milčík

  12. #12

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Milcik <3 --> stupo

    Ban vypršel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •