Zdravím, prichádza tu návrh podobný ako v minulosti a to obmedzit nejakým spôsobom kapitánov notes. Videl som pokusy aj o zníženie dropu na notes no neviem či ten nápad nakoniec vyšiel bol to starý príspevok, no treba dodať že momentálne to je celkom aktuálny problém CODčka a to vedia všetci hráči čo tam minimálne posledné 2 týždne boli. Chcem poukázať na to že jedna vec je hrať 150lvl a druhá vec je hrať ho s notesom. Ja osobne notes nehrám vôbec , ale tí čo budete proti tomuto názoru tak si prídte kľudne vyskúšať zahrať si proti 150 lvlovému sharpshooterovi menom KillaZs lebo tento "hráč"po naexpení lvlu 150 inú klasu nepozná. Dalej jeho slová k tomu že berie čo mu hra ponúka je veľmi pekná vec :D lebo hra ponúka aj expenie sa na botoch ale to už si každý spraví vlastný názor lebo je to samozrejme jeho vec . Ale to že človek hrá každý deň 150lvlovú klasu s notesom je strašná úbohosť . Nedávno sme sa čudovali prečo sem ľudia nechodia,no asi prečo ? Príde nový hráč a aj keby mu spadne notes čo spraví proti 150 lvlovému nonstop hrajúcemu ssku s notesom? Presne tak nič. Týmto sa snažím poukázať na silu itemu kapitánov notes na lvloch 150. To že niekto hrá napríklad lvl 120 s notesom to je jedna vec kedže si klasu chce doexpit, ale hrať to na klase kde jediné čo expíš sú killy a robíš bonusy je smutné. A tým nemyslím iba klasu sharpshooter ale všetky klasy s lvlom 150, KillaZove ssko bolo len reálnym a momentálnym príkladom a problémom tejto hry :) Je premna strašne smiešne že tento "hráč" ktorý tu hrá týmto štýlom sa najviac vychvaľuje so svojím K:D ktoré má mimochodom 3.61 (toto bolo čisto pre teba Kill nech sa ti dobre spinká ) pritom podľa mňa hlavným cieľom tochto módu je expit lvli a nie flexit tu so svojím K:D hraným spôsobom "mám notes a max lvl ale to nech Vás nezaujíma hlavné je aký som dobrý však kuk na ranking :DDD" Takže zhruba toľko k tomu, dúfam že si každý spraví vlastný názor na to a že sa konečne doladí vec ktorá má byt minimálne takto upravená ak nie odstránená/znížená a tým je notes :)