Zobrazit výsledek ankety: Vyjadrite svoj názor

Hlasující
17. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • súhlasím

    12 70.59%
  • nesúhlasím

    5 29.41%
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 42

Téma: Zákaz notesu na lvl 150

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    21


    Exclamation Zákaz notesu na lvl 150

    Zdravím, prichádza tu návrh podobný ako v minulosti a to obmedzit nejakým spôsobom kapitánov notes. Videl som pokusy aj o zníženie dropu na notes no neviem či ten nápad nakoniec vyšiel bol to starý príspevok, no treba dodať že momentálne to je celkom aktuálny problém CODčka a to vedia všetci hráči čo tam minimálne posledné 2 týždne boli. Chcem poukázať na to že jedna vec je hrať 150lvl a druhá vec je hrať ho s notesom. Ja osobne notes nehrám vôbec , ale tí čo budete proti tomuto názoru tak si prídte kľudne vyskúšať zahrať si proti 150 lvlovému sharpshooterovi menom KillaZs lebo tento "hráč"po naexpení lvlu 150 inú klasu nepozná. Dalej jeho slová k tomu že berie čo mu hra ponúka je veľmi pekná vec :D lebo hra ponúka aj expenie sa na botoch ale to už si každý spraví vlastný názor lebo je to samozrejme jeho vec . Ale to že človek hrá každý deň 150lvlovú klasu s notesom je strašná úbohosť . Nedávno sme sa čudovali prečo sem ľudia nechodia,no asi prečo ? Príde nový hráč a aj keby mu spadne notes čo spraví proti 150 lvlovému nonstop hrajúcemu ssku s notesom? Presne tak nič. Týmto sa snažím poukázať na silu itemu kapitánov notes na lvloch 150. To že niekto hrá napríklad lvl 120 s notesom to je jedna vec kedže si klasu chce doexpit, ale hrať to na klase kde jediné čo expíš sú killy a robíš bonusy je smutné. A tým nemyslím iba klasu sharpshooter ale všetky klasy s lvlom 150, KillaZove ssko bolo len reálnym a momentálnym príkladom a problémom tejto hry :) Je premna strašne smiešne že tento "hráč" ktorý tu hrá týmto štýlom sa najviac vychvaľuje so svojím K:D ktoré má mimochodom 3.61 (toto bolo čisto pre teba Kill nech sa ti dobre spinká ) pritom podľa mňa hlavným cieľom tochto módu je expit lvli a nie flexit tu so svojím K:D hraným spôsobom "mám notes a max lvl ale to nech Vás nezaujíma hlavné je aký som dobrý však kuk na ranking :DDD" Takže zhruba toľko k tomu, dúfam že si každý spraví vlastný názor na to a že sa konečne doladí vec ktorá má byt minimálne takto upravená ak nie odstránená/znížená a tým je notes :)

  2. #2


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Mimo tvojej zaujatosti voči hráčovi, COD bolo, je a aj bude nevybalancované. Notes 4,5 je OP sám o sebe. Skôr by som to spravil tak, že by som silnejšie itemy nechal do určitých levelov. Niečo podobné ako ty navrhuješ, len viac to premyslieť. Môžem si za to sadnúť, skúsiť to nejako roztriediť a spísať, len prv sa musí Kotel vyjadriť či má nejakú ochotu s tým niečo robiť.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    21


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Neni to iba moja zaujatosť voči hráčovi si myslím že som hovoril za viac ľudí ako len za seba najviac to vedia tí čo tam chodia denne. Silnejšie itemy nechať do určitých lvlov dobre ale mne píde že jediní taký op item proti ktorému je niekedy nemožné hrať je iba notes. Napríklad taký neomex to je v pohode to je o štastí a off itemy podľa mna nemá cenu zakazovať pre vyššie lvly. Ale môžme niečo vymyslieť lebo takto to fakt nieje hratelné :) Dakujem a dúfam že sa Kotel vyjadrí.

  4. #4


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Citovat Původně založeno Mr.FOX Zobrazit příspěvky
    Neni to iba moja zaujatosť voči hráčovi si myslím že som hovoril za viac ľudí ako len za seba najviac to vedia tí čo tam chodia denne. Silnejšie itemy nechať do určitých lvlov dobre ale mne píde že jediní taký op item proti ktorému je niekedy nemožné hrať je iba notes. Napríklad taký neomex to je v pohode to je o štastí a off itemy podľa mna nemá cenu zakazovať pre vyššie lvly. Ale môžme niečo vymyslieť lebo takto to fakt nieje hratelné :) Dakujem a dúfam že sa Kotel vyjadrí.
    Uvediem príklad.

    Notes 5 bude padať pre hráčov do lvl 20. -- Notes 4 do levelu 40. -- Notes 3 do levelu 60. -- Notes 2 do levelu 80. -- Notes 1 do levelu 150.

    Teda ak sa stretne hráč s lvlom 7 proti hráčovi s lvl 150 - balancujú itemy rozdielnosť levelov a skúseností. Keďže hráč s lvlom 150 by mať aj viac skúseností ako hráč s nižšou classou.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    21


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Parádny nápad, no a v prípade keď má hráč nts napr. 4 s lvlom 35 a da si 150 ku tak jak by to fungovalo? zmení sa na nts1 alebo na nahodný item ako pri awp item-e?

  6. #6


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Citovat Původně založeno Mr.FOX Zobrazit příspěvky
    Parádny nápad, no a v prípade keď má hráč nts napr. 4 s lvlom 35 a da si 150 ku tak jak by to fungovalo? zmení sa na nts1 alebo na nahodný item ako pri awp item-e?
    Napríklad. Alebo by mu klesol na notes 1.

    Ono sa to premyslieť a poskladať dá, ak by som na to sadol s ďalšími adminmi čo poznajú COD. Najviac práce na tom však musí odrobiť Kotel a len na ňom to celé stojí. Tak ako som písal vyššie.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Za prvé bych se chtěl bránit, jelikož mě tady fox neustále obviňuje, že jsem "expil" na botech bez jakéhokoliv důkazu. A když se podíváme na hlstats, tak můžeme vidět, že mám nejvyšší kd z celé topky (což je důvod tohoto postu) a jediná věc co dokážou (Fox,Mato, 2pac) a jemu podobní je brečení. Ve hře mi furt nadávají, dělají si spraye aby mě "otravovali" (klidně poskytnu screeny indianovi). Kapitánův notes je jediná možná obrana proti sniperům či itemu awp sniper, který vás dává vždy na ránu a nezáleží na itemech. Takže první bych začal tady. Pokud by se dalo něco balancovat, tak bych určitě snížil notes z 1-5 na 1-3 protože 4-5 je přehnané, ale nějaké balancování na level, když je to item jako každý jiný a navíc záleží na skillu je naprosto bezpředmětné... To nedává smysl, že vy si uděláte vyšší level a budete mít horší itemy. Vymazat item AWP sniper a snížit notes na 1-3 a je po problémech. /KillaZs
    Naposledy upraveno KillaZs; 12-01-21 v 20:23.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Citovat Původně založeno Mr.FOX Zobrazit příspěvky
    Zdravím, prichádza tu návrh podobný ako v minulosti a to obmedzit nejakým spôsobom kapitánov notes. Videl som pokusy aj o zníženie dropu na notes no neviem či ten nápad nakoniec vyšiel bol to starý príspevok, no treba dodať že momentálne to je celkom aktuálny problém CODčka a to vedia všetci hráči čo tam minimálne posledné 2 týždne boli. Chcem poukázať na to že jedna vec je hrať 150lvl a druhá vec je hrať ho s notesom. Ja osobne notes nehrám vôbec , ale tí čo budete proti tomuto názoru tak si prídte kľudne vyskúšať zahrať si proti 150 lvlovému sharpshooterovi menom KillaZs lebo tento "hráč"po naexpení lvlu 150 inú klasu nepozná. Dalej jeho slová k tomu že berie čo mu hra ponúka je veľmi pekná vec :D lebo hra ponúka aj expenie sa na botoch ale to už si každý spraví vlastný názor lebo je to samozrejme jeho vec . Ale to že človek hrá každý deň 150lvlovú klasu s notesom je strašná úbohosť . Nedávno sme sa čudovali prečo sem ľudia nechodia,no asi prečo ? Príde nový hráč a aj keby mu spadne notes čo spraví proti 150 lvlovému nonstop hrajúcemu ssku s notesom? Presne tak nič. Týmto sa snažím poukázať na silu itemu kapitánov notes na lvloch 150. To že niekto hrá napríklad lvl 120 s notesom to je jedna vec kedže si klasu chce doexpit, ale hrať to na klase kde jediné čo expíš sú killy a robíš bonusy je smutné. A tým nemyslím iba klasu sharpshooter ale všetky klasy s lvlom 150, KillaZove ssko bolo len reálnym a momentálnym príkladom a problémom tejto hry :) Je premna strašne smiešne že tento "hráč" ktorý tu hrá týmto štýlom sa najviac vychvaľuje so svojím K:D ktoré má mimochodom 3.61 (toto bolo čisto pre teba Kill nech sa ti dobre spinká ) pritom podľa mňa hlavným cieľom tochto módu je expit lvli a nie flexit tu so svojím K:D hraným spôsobom "mám notes a max lvl ale to nech Vás nezaujíma hlavné je aký som dobrý však kuk na ranking :DDD" Takže zhruba toľko k tomu, dúfam že si každý spraví vlastný názor na to a že sa konečne doladí vec ktorá má byt minimálne takto upravená ak nie odstránená/znížená a tým je notes :)
    Jinak dobře sis to sepsal, aby jsi vypadal co nejlépe co? "150 levely nesmí mít notes" To jsi rovnou mohl napsat, KillaZs nesmí mí protože potřebuju ho dávat na ránu awp, sranda je to, že ty hraješ levely 130+ v kuse a teď tu hraješ na dobráka u admina, asi bych měl ukázat scrény co píšeš v jednom kuše viď? Tenhle post není vůbec o tom, aby se mělo něco vybalancovat. Je to o tom, aby udělal on classy které hraje nejsilnější (snipera) protože notes je jediná obrana.. Sranda je to, že teď se oháníš tím, že mám 150 lvl, přitom si psal úplně stejně, i když sem měl 110, teď jak mám 150 tak se ti to hodí. Zajímavé, že to řešíš až teď, ostatní hráči co mají 150tku, o těch nic nepíšeš, ale o mě, kterého nedokážeš zabít tak ti to hned vadí.. navíc pokud já vím a zapoměl si říct, že pokud máš notes a dáš HS sniperkou tak to přes ten notes projde" hráč"po naexpení lvlu 150 inú klasu nepozná" " 150 lvlovému nonstop hrajúcemu ssku s notesom" , žádnou jinou classu nepozná, nonstop s notesem :D Ty jsi ulhaný až se mi chce brečet navíc ty mi mi chceš diktovat co mám a nemám hrát?
    Naposledy upraveno KillaZs; 12-01-21 v 20:49.

  9. #9


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Mohli by ste si osobné spory vyriešiť inde, tu prosím píšte len veci k veci.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Já bych psal jen k věci, ale když si přečteš jeho post, tak vidíš, kdo si začíná. Věc je ta, že si navýmýšlel hlouposti, protože jsem lepší než on. Notes je OP. Snížit na 1-3, ale v stejném updatu odstranit awp sniper, protože je to naprosto nevybalancované, ty můžeš mit cokoliv jakékoliv HP, ale jakmile má někdo awp sniper tak tě zabije i přes stěnu, protože to dává 10 000 damage a jinak než bez notesu se tomu nedá bránit. (navíc když trefíš HS tak to ten notes ignoruje)

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    21


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Takže neviem kde začať keďže si tu napísal 12 strán z Biblie ale nevadí poznáme, tak 1. Screeny si myslím že vie poskytnúť každý o niekom takže niesi jediný . 2.čo je na tom hrať 130+lvl keď si to človek chce doexpit a dokonca bez hrania notesu , píšeš tu že súhlasíš s tým že nts 4-5 je op a ajtak to hráš na lvli 150 tak akože nehnevaj sa ale dosť si ***** do huby . Uvedom si fakt že ľudia hrajú tento mod najmä na to aby si vyexpili a skúsili tie klasy a moc prijemne sa im podľa mna nehrá ti poviem lebo každý dobre vieme jak miznú hráči keď prichádzaš s tou tvojou 150 kou jak do fronty pripravený na boj �� . Hraj si to ssko keď ta baví aj cely život ale prečo hráčom čo majú menšie lvli a niesu tak skúsený nedáš žiadnu šancu a ideš si tryhard s notesom keď Vieš že je op a flexis tu s K:D ���� , viem že dneska si hral potom viac klas normálne pokrok , takze vidíš sám že sa to dá a keď chceš porovnávať lvli ako 130+ alfa a 150ss s notesom tak to si asi moc alfu nehral , tam to číslo až toľko sily neznamená ako u sharpshootera ale o tom potom a awp snipera hrávaš aj ty takze tak , je to item ktorý ta dá na ranu pravda ale ty sa chovas ako keby mám v mojej klase Sniper auto awp item a hneď si ideš hrať 150 ku s notesom ��. A áno kecal som ti do toho aj keď si mal 110 lvl kecam do toho každému aby si uvedomili že to je op item ktorý by sa mal upraviť , takze niektorý hráči potom aj sami od seba pochopili aké to ke zlo a niektorý nie. Hráš 110 lvl s notesom hraj si(to že do toho kecam je moja vec existuje /mute) však to chceš doexpit ale nehraj tu 150 ku s notesom a náhranymi 3k kilmy lebo to už neni len o skille ale o tom iteme, ver mi že ten item ta potaha oveľa viac ako skill :) toľko k tomu zvyšok čo ti bude ležať na srdiečku mi naspamuj v hre.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Notes jsem nucený hrát, kvůli nevybalancovanosti ostatních věcí ve hře (které notes dokáze znegovat) např awp sniper, rambo atp. (a nepiš tu nic s tím, že zneužívám notes proti nováčkům, ježiši vždyť to je k smíchu sám to víš, když padne tak si ho musím nechat kvůli nevybalancovaným faktorům už mnohokrát zmiňovaným, na co mi bude lekarna-veteran, když dostanu oneshot awp? )To že notes 4-5 je op to ví i nevidomý. Jenže pokud nemáš notes, tak je op dalších 10 věcí včetně snipera, já do tebe musím nasypat 15 ran zatímco ty mě dáš na ranu? Příjde ti to balanced? Plno věcí potřebuje rework a za stávající situace vymazání notesu je ještě větší unballance než předtím. Ten návrh co si napsal s tím, že na 150 by si nemohl dropnout notes je naprostý nesmysl, to znamená, že na 149 to dropnout můžeš ale na 150 ne? To je prostě naprostá random kravina to musíš uznat sám. Notes upravit na 1-2 odstranit awp sniper item a ignoraci obrany u ramba a uvidíme co to přinese.
    Naposledy upraveno KillaZs; 13-01-21 v 02:01.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    21


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Úprava 1-3 neni blbosť ale skoršie sa mi páči indiánov nápad ten rozpisovy a podľa mna neni to nezmysel lebo človek si 149 nu chce čím skôr dať na 150 kde už nemá vyznam hrať klasu z dôvodu expenia ale z dôvodu že ta to baví s ideš robiť doživotne bonusy a podľa mna bonus je dobrá náhrada za notes lebo takto mat obe to neni moc fér si myslím, a klasu Rambo to neriešim to tu už bolo veľakrát (ale môžeš skúsiť spraviť o tom príspevok keď ti to vadí ja som spravil na notes) po resete sa spravil mutant už je dosť neskoro na skrotenie xd a awp item podľa mma neni az tak op jak notes ajked neviem aké % šance sú aby ti padlo to alebo to ale isto na notes ke väčšia a skoršie nájdeš notesaka ako niekoho s awp itemom .

  14. #14
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Hrál jsem kdysi za medica když byl ještě lvl 200 a musím uznat, že s notesem 4-5 a náboji plukovníka mě skoro nešlo zabít. Největší problém je v tom, že notes zabraňuje zpomalení a tím pádem čím vyšší kondice, tím hůře jde daný hráč zabít... Myslím že by stačilo notes snížit na 1-2. Nicméně AWP sniper by se měl upravit taktéž, zabije jakýkoliv lvl i přes kevlar a hrát s ním lze za jakoukoliv class s vyjímkou commanda/snipera. Když už upravit jeden OP item tak i ten druhý... Pro mě osobně je AWP item daleko horší než notes a nebo bývalá nanovesta. Nebaví mě tam upřímně hrát když 120lvl+ dostane AWP item a nejde jej zabít, protože mě zabije skrze zeď, nebo čeká 2 minuty na jednom místě a až se mu tam něco mihne tak vystřelí a dostanu instakill, od toho je tam přece class Sniper. Takže bych výrazně omezil i dmg u AWP itemu a nebo jej možná odebral úplně, protože pak to tam vypadá jak na AWP serveru a né na COD.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Otázka jestli 1-3 nebo 1-2, i ten 3 je dost, hlavně tam je důležité, že nedostáváš slow, když ti někdo hituje notes , říkám ti, že ten nápad na snížení notesu nebo zrušení notesu na vysokém lvl je nesmysl, ty se chceš zlepšovat a lvl si expíš, aby si byl silnější a silnější, ne aby si měl horší postavu, prostě to nedává smysl. Pro všechny stejná pravidla, jinak to nemá ani cenu. AWP sniper je víc broken item jak notes, prostě nezáleží na tom kolik máš obrany jestli máš lekarnu, prakticky to funguje na principu, že na ničem nezáleží prostě dostaneš kill.. Začal bych těmahle 4 změnama. Notes 1-2, Rambo, AWP sniper, střelec fart 1/6 vymazat, prostě ty itemy co tě instantně zabijou, kdy nezáleží na tvém hp či obraně je mimo, a opakuji jediná obrana je notes, 350 hp ti nepomůže. Až bude notes snížen na 1-2 tak to bude item jako každý jiný a není třeba dělat nějaké individuální restrikce, to je mimo mísu.
    Naposledy upraveno KillaZs; 13-01-21 v 02:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •