Zobrazit výsledek ankety: Vyjadrite svoj názor

Hlasující
17. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • súhlasím

    12 70.59%
  • nesúhlasím

    5 29.41%
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 42 z 42

Téma: Zákaz notesu na lvl 150

  1. #31
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Snad máš na 100vce full hp a zdraví, na full lvl není žádný defenzivní stat, který by nebyl zabugovaný. Je tam rozdíl v int a kondici mírně, ale nic hrozného, kde by nerozhodoval skill, než právě dané staty.. Navíc je to mod na levely takže, se tam samozřejmě musí s tímto počítat. Pokud chceš vyrovnané staty bež hrát classic. To je hrozně jednoduché. :D Jak vůbec můžeš napsat, že rozdíl mezi 100 a 150 je 50 zdraví a 50 obrany, když je maximální hodnota statu základ+75 :D :D :D :D Tady sme se bavili o odolnosti, ne o int a kondici. Navíc hráči, co maji nižší lvl si ho dřív nebo později doexpí tak o co jde? Možná co bych zrychlil je, mít např level 0-75 rychleji než teď, (ale zanechal 700 000xp na 150 lvl)
    Naposledy upraveno KillaZs; 13-01-21 v 03:21.

  2. #32
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    To jsou zas brečíky :D

    Poďme, každej si poplačeme, tak já začnu, jo, kluci.

    Můj FS má problém zabít 150 lvl protectora pls nerf.

    Teď vážně: on to někdo ještě hraje jo? Balanc nebude, to by se muselo předělávat tolik věcí, že by Kotel nedělal nic jinýho :D

    Jinak, pokud vám vadí že má sharpa 150 s nts 5, tak si ho udělejte taky ne? Dementní vlákno od dementního uživatele, jinak to říct fakt nejde.
    Naposledy upraveno IKEA; 13-01-21 v 13:48.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    No notes je nevybalancovaný, jenže tady pán Fox udělal post "vymažte notes na 150, jen protože killazs má 150 a já ho nemůžu zabít" To nedává žádný smysl. Víš kde je problém? Že on notes hraje a nepomáhá mu to. Takže já budu znevýhodněný kvůli toho, že sem si udělal 150 lvl ? To je logika, pokud ballance tak kompletni vybalancování. Sranda je to, že ostatní co mají 150 ss a nedokáží je zabíjet, tak to jim nevadilo. Příjdu já a Fox musí brečet na foru. Proč já bych měl hrát jiné class, když hraju ss protože ho chci hrát..
    Naposledy upraveno KillaZs; 13-01-21 v 14:30.

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    4


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    A čím bude Rambo špecifické ako classa keď nebude ignorovať obranu pochopte každá klasa je niečim špecifická riešili sa tu itemy a zrazu sú aj classy zle tak keď sa ti nepáči nehraj ten server keď si bot a nič sa ti nepáči ... :)

  5. #35
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    kompletní ignorování obrany je hloupost, to přece musíš uznat... já bych byl třeba za 30% nejvíce.

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Co to meleš? "Čim bude rambo specifické jako classa" Takže chápu dobře, že si myslíš, že Rambo je vybalancováný? Zásobník za kill, 20 hp za kill, doublejump, dmg int/6 a nakonec krát ignorování obrany? Vždyť před updatem to byla normální hraná class a oni z něj udělali něco naprosto nesmyslného. Jak může 1 class ignorovat obranu a dávát dvojnásobný dmg? Vzpamatuj se, zeptej se foxe co si myslí o rambovi. Takže chápu dobře, ty chce vybalancovat notes, ale ramba ne ?:D Rambo je přece daleko horší jak notes, to je absolutně nevyrovnaná classa. Tady jde vidět, kdo se snaží udělat svojí class nejsilnější a kdo chce objektivní balanční změny. Notes je jediná "možná" obrana proti rambovi, protože dokážeš bloknout pár hitů, než tě rambo zabije na 4 hity. Update příjde ve stejný čas Notes update- Rambo - awp sniper, tohle ani nezkoušej.
    Naposledy upraveno KillaZs; 14-01-21 v 10:43.

  7. #37
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    4


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Ty bot , škaredšie ti nemôžem povedať bo mi dajú ban skrz teba pozri na akú tému píšeš za ďalšie tebe je hovno do toho akú classu hrám po tretie aj tak ta rozbijem na itemoch hocikedy aj keď expis na botoch a netvrd že nie keď sú na to dôkazy ;)

  8. #38
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Ty se za prvé vzpamatuj, nadáváš tady a vyhrožuješ, jde vidět že jsi negramot. Ty tu obhajuješ ramba, že není op. :D Já si pamatuju jak sem měl 44 ss a zabíjel sem si tě, protože tvůj aim je tragický, o kd ani nemluvím. A to hraješ nonstop ramba 150
    Ty mě rozbiješ na itemech? :D ok https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...ers&game=codmw Stačí se podívat na killstats a všichni můžou vidět jak mě rozbiješ :D
    Já mam nahráno 6 dnů, ty 15 dnů a jsem 15k bodů před tebou, o kd se vůbec nemusíme bavit. Trochu vtip..
    Naposledy upraveno KillaZs; 14-01-21 v 22:09.

  9. #39
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Zákaz notesu na lvl 150

    Tojo

  10. #40


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Zrušte to, bude to lepší.
    JSEM NEJLEPŠÍ HRÁČ ROKU 2002

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Radši mi vraťte zpět všechny moje 200 lvl

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  12. #42
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205


    Odpověď: Zákaz notesu na lvl 150

    Ono se to ještě hraje? xD

    Takže, kde začít. Snížit notes z 1-5 na 1-3 je samo o sobě kravina, nic ve zlém, nts1,2 se dropujou instatně, někdo si nechává 3, ok. Awp sniper? Pro low hráče, co nemají aim, je to jedna z mála věcí jak získat nějaké killy, popřípadě obměnit itemy. Když se ti to nelíbí, tak si vem nts, neo, nebo na něj jdi ve více lidech... taky mu můžeš trefit hs ať mu rozhodíš aim, nebo ho taky s wipem zabít dřív... Taková menší vsuvka, někdo možná pamatuje, +- 12vs12 na d2, xeo měl basic snipera a neo4, já měl awp a hitnul jsem ho 30-40x, no hitnul... trefil jsem se ale pokaždé, co jsem na něj vystřelil tak jsem skapal, ani 1x jsem ho nezabil, takže pokud nenerfli neo, tak by to mělo být vpohodě. No, to by teda bylo pár věcí k awp a pokud se vám to furt nelíbí tak si to třeba nerfněte na to, že awp bude brát 80% hp místo 100%. Nts se klidně dá nerfnout na to že čím vyšší lvl tim menší chance na jeho drop / klk, nevím jaká je teď pravděpodobnost dropu ntsu, počítat se mi to fakt nechce, si přesně nepamatuju jak jsou ty vzorce na variaci, permutaci, pravděpodobnost apod., ale když už padne nts tak se to ještě může podrozdělit na další roll kolik padne, 150lvl např nts5 10% nts4 15%, nts3 20%, nts 2 a 1 mezi 55%... a stejně je to jedno protože se hned dropnou, z 90%, pokud nechceš disadvantage. Co dál, Rambo? Stačí ho hodit zpátky na to, jak byl před resetem... Jeho burst s off itemama / mega je dost vpoho, si osobně myslím. Pak tam ještě bylo něco o zrušení fartu, že? Jak často in game vidíš, že někdo hraje fart? A do toho má pistol slow rate of fire a málo ammo, nejmenší fart je myslím 6, celkem fair. Stačí už to, že bys na něj šel ve dvou a je pomalu bez šance pokud je solo. A nakonec tam bylo nějaké chlubení rankem, že... No to jsme to zas dopracovali, where r the times that cod was an okay server, no rank, no toxicity, just friendly friends chilling together... Rank je kompletně irelevantní vůči skillu. Pokud někdo chce být stabilně na určité pozici, musí mít fakt dobrý aim a luck na itemy a i tak by to bylo dost hard farmit další classy s lvlem řekněme 30 proti někomu kdo farmí 100+ aby to bylo vyrovnané. Anebo hrát 150 neustále a to zas je o tom, že si lower lvly nezahrají a budou leavovat. Takže se můžeme zamyslet, no a co, nikoho, vážně nikoho nezajímá, kdo má klk points v ranku, z toho nejde vyčíst vůbec nic.

    E: V anketě jsem hlasoval proti zrušení, ale to bylo bez rozmyšlení a než jsem si všechno zde pročetl, jsem pro.
    Naposledy upraveno radim5275; 25-01-21 v 16:28.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •